Şimdi Ara

VDSL2 FİYAT PERFORMANS MODEM ÖNERİSİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
8
Favori
52.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dsmarta sorun derim. Fiber olayinda vdsl degilse sorun olabilir. Opersgor cihazi uyguna bulidsaniz alin yoksa difek cihazi almak dsha msntikli ki dsha fonksiyonel ckhazlar var n17u gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,işin içinden çıkamadığım için burdan yardım alma gereksinimi duydum.

3 katlı bir villa tipi otelde kullanmak üzere VDSL modem alacağım.Modem orta katta kullanılacak ve access pointlerle kablosuz interneti katlarda desteklemek istiyorum.Önerileriniz ne olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cundasimotel

Merhabalar,işin içinden çıkamadığım için burdan yardım alma gereksinimi duydum.

3 katlı bir villa tipi otelde kullanmak üzere VDSL modem alacağım.Modem orta katta kullanılacak ve access pointlerle kablosuz interneti katlarda desteklemek istiyorum.Önerileriniz ne olur ?

Önerim sıkıntısız uzun ömürlü ve yüksek performans ve kararlı çözüm :
    DSL-N16 veya başka marka model ama hız limitleme özellikli modem ve asus lyra

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-lyra-400mbps-867mbps-867mbps-tri-bant-wi-fi-mesh-kablosuz-ac-router.html

Otel için önermediğim uygun fiyatlı çözüm

DSL-N16 veya başka marka model ama hız limitleme özellikli modem
    Bunun yanında Menzil arttırıcı özellikli RT-N12+ veya başka markanın benzer özellikli modeli
  • Iyi bir modem router ve unifi ac pro veya pro olmayan modrli, ihtiyac ve butceye gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2.el vdsl modem almayı düşünüyorum.
    Belirlediğim modeller şunlar
    Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt
    Tplink 9970 (mevcut kullanıdıgım adsl modemim tplink arayüze girmede bazen sorun yaşattığı için tercih etmek istemiyorum açıkcası)

Bu 3 modemin 2.elleri piyasada bir sürü var fiyatları 80-100tl civarı bunlardan hangisini tercih edeyim vdsl bağlantı için ?
    Modem 7/24 saat sürekli açık kalacak. Snr margin değerlerini en yüksekte tutabilecek tam performans sağlayabilecek ve sorunsuz çalışabilecek olması benim için önemli.
    Yukarıdaki modellerden herhangi birini kullanan varsa yorumlarını ve önerilerini bildirebilirse yada bunların haricinde bu fiyat bandında farklı önerebileceği modem varsa nedenleriyle birlikte belirtirse sevinirm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimistic1983

Merhaba arkadaşlar 2.el vdsl modem almayı düşünüyorum.
    Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt
    Tplink 9970 (mevcut kullanıdıgım adsl modemim tplink arayüze girmede bazen sorun yaşattığı için tercih etmek istemiyorum açıkcası)

Bu 3 modemin 2.elleri piyasada bir sürü var fiyatları 80-100tl civarı bunlardan hangisini tercih edeyim vdsl bağlantı için ?
    Modem 7/24 saat sürekli açık kalacak. Snr margin değerlerini en yüksekte tutabilecek tam performans sağlayabilecek ve sorunsuz çalışabilecek olması benim için önemli.
    Yukarıdaki modellerden herhangi birini kullanan varsa yorumlarını ve önerilerini bildirebilirse yada bunların haricinde bu fiyat bandında farklı önerebileceği modem varsa nedenleriyle birlikte belirtirse sevinirm.

Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimistic1983

Merhaba arkadaşlar 2.el vdsl modem almayı düşünüyorum.
    Zyxel vmg3312-b10b
    Airties 5650tt

Güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildermess

bende bugün vatana gittim

zyxel vmg3312-b10b v2 bu modemi çok övdüler ,

airties 5760 almayı düşünüyordum.
    şimdi iyice kararsız kaldım

hangi modemi aldınız ??
  • ZYXEL aldım
  • selamalr;

arkadaşım ne aldın ??
  • Arkadaşlar bende Turknet e geçiş yaptığım için vdsl2 modem arayışına girdim. Max 300 lira bütçe için ne alınabilir ? Zyxel in g1312 modemini ikinci el olarak 150 tl ye buldum. Wireless i aktif olarak kullanıyorum ve alt katta duruyor modem, bu yüzden wifi sinyalı kuvvetli olan bir modele ihtiyacım var.
  • Dsl n16

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tplink archer vr400 kullandım. gayet memnunum tavsiye ederim.
  • AirTies Air 5750 nasıl bir modemdir arkadaşlar, bilgisi olan var mı? ASUS n16'yı mı tavsiye edersiniz yoksa bu modemi mi?
  • 149 tl gibi uygun fiyata aldığım tenda v300 ü kulanıyorum vdsl2 35mbite kadar olan sisteme dahil oldum. hiç sıkıntı yok . fiyatına göre tercih edilebilir bence

http://www.akakce.com/modem-adsl/en-ucuz-tenda-v300-fiyati,54893302.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

149 tl gibi uygun fiyata aldığım tenda v300 ü kulanıyorum vdsl2 35mbite kadar olan sisteme dahil oldum. hiç sıkıntı yok . fiyatına göre tercih edilebilir bence

35 mbps nden wifi de aldığınız hız nedir.. Ping vs kaç acaba hocam

• Şu dk sizin mesajını okur okumaz telefonumdan test ettim hemen(20.55). İss lerin en yoğun zamanı sanırım saat 20-23 arası AKN nedeniyle 16 mbitte hat şuanda

VDSL2 FİYAT PERFORMANS MODEM ÖNERİSİ

• quote:

Orijinalden alıntı: BoSS03

149 tl gibi uygun fiyata aldığım tenda v300 ü kulanıyorum vdsl2 35mbite kadar olan sisteme dahil oldum. hiç sıkıntı yok . fiyatına göre tercih edilebilir bence

ISS Ttnet mi?

Ttnet hipernete geçeceüim için Vdsl modem olarak ben de bu ürünü almak istiyorum da.

Memnun musunuz üründen, tavsiye eder misiniz?
  • Arkadaşlaf merhaba.

50mbit vdsl2 internet bağlantım var modeme gelen net download hızı 51000 kbps. Burada sıkıntı yok ama kullandığım kablosuz cihazlarda (ps4 ve iphone) 30-32 mbit civarı hız alıyorum. Ve modem cihazlarla aynı odada.

Kullandığım modem Airties 5650. Başka bir model alsam kablosuz olarak 50 mbit hızı verir mi? Yoksa kablosuzda bu kadar kayıp (20 mbit civarı) normal midir? Resmen boşu boşuna 50mbit internet faturası ödeyeceğim.

Mümkünse bana kablosuzda da modeme gelen netin tamamını hiç olmadı 40-45 mbit kadarını verebilecek vdsl destekli modem önerir misiniz?

• yücel52 kullanıcısına yanıt
    Selam. Bu 5650 modemde misafir ağında hız sınırlaması varmı?

Birde ethernet portları gigabit midir acaba?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.