Şimdi Ara

VDSL yerine ADSL bağlamışlardı, ama sorun ÇÖZÜLDÜ! Nasıl Mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/vdsl-yerine-adsl-baglandi-sorun-cozuldu-2-07-2020--143839458#143839458
    https://forum.donanimhaber.com/vdsl-yerine-adsl-baglayip-ucret-istediler-sorun-cozuldu-2-07-2020--144105876

İlk başta bana adsl bağlamışlardı, sorunun alt yapı ile ilgili olduğunu düşündüm ama çok yanlış düşünmüşüm.

Bugün TürkTelekom ekibi geldi. Sizin hattınızı yanlış kabloya bağlamışlar, o yüzden vdsl 35 mbps yerine 12 mbps hız alıyorsunuz dedi ve gözümün önünde düzeltti ölçüm yaptı, gelen hız 35'di. (Ücret almadılar.)

Yani TurkNet ekibi interneti bana ilk bağladığında yanlış kabloya bağlamıştı. O yüzden adsl gözüküyordu.

Aslında TürkNet güzel bir marka sadece yanlış bir kablo bağlaması yüzünden uğraştırdı bizi. O kadar

Sizdede böyle bir sorun varsa böyle bi ihtimal olabilir, benim başıma geldi çünkü. Yapmanız gereken en mantıklı şey TürkTelekom saha ekiplerinden yardım istemek.

Veee şuanki hızlarım;

VDSL yerine ADSL bağlamışlardı, ama sorun ÇÖZÜLDÜ! Nasıl Mı?VDSL yerine ADSL bağlamışlardı, ama sorun ÇÖZÜLDÜ! Nasıl Mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorns -- 28 Temmuz 2020; 14:37:51 >

• 1 ay fatura almadılar mı senden nasıl bir yağlama yıkama başlığı bu
  • martax32 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İyi de Türknet in saha ekibi yok ki? O yanlış kabloya bağlayanlar da TTelekom ekibi en başta zaten. Ayrıca yanlış kabloya bağlamak ne demek bunu bir sorsaydiniz. Çünkü 2 tane bakır kablo var. Bağlandığıda internet ya olur ya olmaz. Bilerek kısa devre vs yaptıysa TT ekibi o ayrı

• TR'de iken kullanmıştım TürkNet'i. Tam bir fiyaskoydu.
  • samtual kullanıcısına yanıt
    Saha ekipleri var, kurulum ve bina içi tesisata bakıyor.
    Sahadan kastınız altyapı ise, oraya sadece altyapı şirketinin elemanları bakabilir.

• Merhaba şuan aynı konudan muzdaribim konu sahibi ne yapmam gerektiğini söyleyebilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder2112 O kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu teknik uzmanlarımızın kontrol edebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan paket / tarife işlemleri kaydı oluşturabilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.