Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

VDSL Neden Geçemedim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
1
Favori
268
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: erkaninn59

yine türk telekom çalışanları fakat özel olarak randevu alıyosun şu saatte gelin diyosun geliyolar tüm sorununu halledip çekip gidiyorlar elit ekip demelerinin nedeni bu özel olarak ilgileniyolar gelip 2-3 gün sonra gelmiyolar yarın sabah 9da gelin diyosun geliyolar başka yerde randevu yoksa eğer tabi ücreti var ekip için 10-15 tl bişey veriyosun geldikleri için bide arızanın boyutuna göre fiyat değişiyor benim kablo değişti 15 tl aldılar servis ücretiyle 30 tl 20 metre kablo çekti normal ekibi beklediğine değmez 2-3 gün parayı ver kurtul ben öyle yapıyorum enazından kafam rahat oluyor

Kabloyu kim alıyor peki hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    herşey var arabada onlar kendi takıyor tüm ekipmanları ankastrenin içindeki parçaların değişmesinden tutta evdeki modeme kadar herşey var arabada yani internet arizası çıkınca çıkan tüm arizaları giderebilcek kapasitede malzeme var arabada tıka basa doluydu araba modem kutusu vardı bir sürü kablo vs vardı zaten bi kablo topu var 1000 metresi rahat var belki daha uzun benim kabloyu ondan kesti 20 metre civari tertemiz oldu benim sorun kablo eskimiş ankastreden gelen sürekli ping çıkıyordu ve internet 2.5 megabiti geçmiyordu geldi ankastreden bişeyler yapti başta hız değişmedi kablo sıkıntılı büyük ihtimalle dedi değiştirdi eski hızına döndü o anda çok hızlanmadı ama olsun 7 megabitçik oldu elalem 1000 kullanırken biz tek basamaklı internet uğraşıyoruz hala
    |
    |

• Binbaşı
    1995 Mesaj

şuan sistemde elit ekip hizmeti hala devam ediyor diye gözüküyor o tamamlanınca vdsl işlemini başlatırlar 2 hizmeti aynı anda alamazsın alakası bu
    |
    |
    Supernova1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

şuan sistemde elit ekip hizmeti hala devam ediyor diye gözüküyor o tamamlanınca vdsl işlemini başlatırlar 2 hizmeti aynı anda alamazsın alakası bu

Ücret 15 lira elit hizmet

Sanırım haftasonu diye mi sisteme düşmedi? Ekiplerimiz sizi arayacak dendi acaba iş halloldu diye mi arayacaklar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
son dakika
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.