Şimdi Ara

VDSL modem tavsiyesi güncel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar forumda baya bir sayfa baktım ama soruma bir türlü cevap bulamadım
    Öncelikle turknet 35 mbit VDSL bağlantım var.
    Evde müsait olmadığı için masa üstü PC ile kablosuz baglaniyorum. Ayrıca eşimin ve benim telefonlarımız birde TV bağlı hepsi kablosuz
    Benim sıkıntım ben masaüstü pcde csgo oynarkan eşim telefondan video Instagram girince benim oyunda acaayip ping yükseliyor yani o telefonla oynarken bir şey seyrederken ben sıkıntısız oyun oynamak istiyorum arkadaşlar bana bunun için modem önerirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keenetic extradsl incele inteliqos özelliği var bunu aktif edince interneti yoğun kullanan uygulamayı tespit edip o uygulamaya özel band genişliği atıyor ve Ping sorununu çözüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Keenetic extradsl incele inteliqos özelliği var bunu aktif edince interneti yoğun kullanan uygulamayı tespit edip o uygulamaya özel band genişliği atıyor ve Ping sorununu çözüyor.
    teşekkür ederim tavsiyen için modem gerçekten dün akşam baya araştırdım çok iyi modem
    ama benim şöyle bir sıkıntım var ufak çocuğum var ve modem çok görünür yerde bu antenlerin anasını ağlatır :)
    varsa antensiz bir model önerebilirsen çok sevinirim.
  • Mercedes alayım derseniz Fritzbox

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alibaba -- 26 Mart 2020; 23:46:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indugas kullanıcısına yanıt
    Hocam hepiniz kablosuz olarak bağlanıyorsunuz. Kablosuz veri transferi yüksek birşey lazım. Tabi anten olması çekim kuvvetini arttıracak o yüzden antenli ürünleri bakmanda fayda var. İki model önerecem. Dualband 2.4 ve 5gz DSL-AC750 ve DSL-AC55U ikiside sağlam modemler.
  • indugas kullanıcısına yanıt
    Valla sesli güldüm benim çocuk da robot diye oynamaya kalktı erişemeyeceği yere koydum sende öyle yap. Harici anten her zaman daha iyidir yönlendirebilirsin sinyalleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Valla sesli güldüm benim çocuk da robot diye oynamaya kalktı erişemeyeceği yere koydum sende öyle yap. Harici anten her zaman daha iyidir yönlendirebilirsin sinyalleri.
    kn-2111 ve kn-1710 var modemlerin hepsi aynı ve fiyat farkıda çok arasında ki vark nedir ustam peki

birde 1610 nu var o 250 tl 280 tl civarında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indugas -- 31 Mart 2020; 10:25:31 >
  • Biri dsl diğeri router

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.