Şimdi Ara

Vazgeç gönül diyen kıza ne denilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aylarca sevdiğim fakat her fırsatta vazgeçmemi isteyen kıza ne diyebilirim? Kimseyi sevemeyeceğini düşünüyor hep, 2 aydır da tek kelime konuşmadık. Gerçekten sevmiştim be.

• Çıkarıp vurmaya başla sağlı sollu. Kızlar öyle yola gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimseyi sevemeyecegini degil, seni sevemeyecegini dusunuyor.

• Ceryan Muhendisi kullanıcısına yanıt
    O halde ben de onu sevmem. :)

Aynı gün doğum günü kutladığım, her zaman yanında olduğum, her zaman destek olduğum bir kızdı. Tek üzüldüğüm bu, sevmek zorunda değil ama en azıdan bir şans verseydi keşke.
  • Tm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Aynı gün doğum günü kutladığım, her zaman yanında olduğum, her zaman destek olduğum bir kızdı. Tek üzüldüğüm bu, sevmek zorunda değil ama en azıdan bir şans verseydi keşke.

Bak hocam, ayni durum benim basima geldi. Ama roller farkli. Yani senin sevdigin gibi, bir kiz beni sevdi. Hatta senelerce sevdi. Fakat ben ona sans verdim, zamanla bende sevdim. Sonra ne oldu biliyormusun? Beni senelerce bekleyen kiz, bende onu sevdikten sonra, 1 sene tam anlamiyla beraber olduktan sonra, karim gozuyle baktiktan sonra hevesini alip beni birakti:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ceryan Muhendisi

quote:

Orijinalden alıntı: Montmartre

Bak hocam, ayni durum benim basima geldi. Ama roller farkli. Yani senin sevdigin gibi, bir kiz beni sevdi. Hatta senelerce sevdi. Fakat ben ona sans verdim, zamanla bende sevdim. Sonra ne oldu biliyormusun? Beni senelerce bekleyen kiz, bende onu sevdikten sonra, 1 sene tam anlamiyla beraber olduktan sonra, karim gozuyle baktiktan sonra hevesini alip beni birakti:)

Çok kötü bir durum be hocam, ama seven taraf olmak da zor.

• seni istemeyeni arzulayacak kadar düşme, acilen irtibatı kes
  • quote:

Orijinalden alıntı: seinfeld11

"kimseyi sevemeyeceğimi düşünüyorum" demek bir bahane.

"sorun sende değil bende"

"aile problemlerim var bu sıralar"

"bu aralar kimseyi düşünmüyorum"

bunların hepsinin Türkçe meeeaaali = tipsizsin, güdüksün, boyun kısa, çelimsizsin, parasızsın, eziksin

yakışıklının biri teklif etsin, bak sevebileceğini nasıl düşünüyor, bak aile problemleri nasıl yok oluyor, bak bu aralar nasıl da çıkmayı düşünüyor

Aynenn öyle yok o farklı yok farklı o böyle değil falan bunlarla anca kendinizi kandırırsınız acı ama gerçek tamamen bu.
  • Vazgeç, sesini duyan yok!

Denir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.