Şimdi Ara

Vayne Saçmalığı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ezreal ile Vayne'in AA rangeleri aynıdır. İkisinin de 550 AA range i vardır. Fakat Vayne'in herhangi bir poke/uzaktan dürtme yeteneği olmadığı için range bakımından short range diye geçer. Bunun dışında Ezreal'ın uzaktan attığı Q skilli vardır ki Vayne ile çok rahat dodgelayabilirsin. Q skillini yediysen hata biraz sende. Ezreal geçen sezon çok daha iyiydi şimdi o kadar iyi değil. Her ne kadar Vayne'in laning phase i kötü olsada Ezreal'ı alabilirsin lanede.
  • Vayne cöp ez ondan da cöp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben karşıma ez gelince direk vayne alıyorum tokatlıyorum sen nasıl dayak yedin çok ilginç
  • quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Ben karşıma ez gelince direk vayne alıyorum tokatlıyorum sen nasıl dayak yedin çok ilginç

Ya yok bende şu ana kadar bi sıkıntı yasamiyodum supp da bıraz kötüydü gerçi ama damage i cok abartı geldi guncelleme ile buff falanmi geldi diye düşünmedim değil

• vayne iyi çar

• Jinx best kite eu na asia

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takimima Ezreal gelirse istisnasiz cikiyorum pick ekraninda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolTigerJoo

quote:

Orijinalden alıntı: Krious

Kog=Ultimate damge hard menzil low kaçıs

Ashe low dmg medium range low kaçış beterin beteri var

Ashe low damage

• quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

En useless 2 adc,Vayne daha iyidir ama TFde dmg vurur en azından

Useless.
    Peki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TITAN291

trise düzgün bir ayar versinler artık, sonlara doğru oyunu tek başına taşıyor,

ww + rammus :)
  • Vayne'e useless diyenleri de gördü ya bu gözler :D
  • Ez çöp boşver.

W su minyonlara en azından %50 dmg vursa çok güzel midde oynanırdı da o da olmuyor maalesef.
  • Vayne bu oyunun tartışmasız en adc gibi adc sidir. Useless falan, şaka yapıyorsunuz herhalde ?

• :D useless vayne ok. Sanarsın herkes üst seviye takımlarda sürekli maç yapıyor. Soloq da vayne optur. Becerebilene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anexilea -- 13 Ekim 2014; 15:15:01 >
  • Vayne oynaması zor teq yediğin için. Bana göre en safe adc Lucian'dır. Tek geçerim.
  • Hepsi de dariden tek yer ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Anexilea

:D useless vayne ok. Sanarsın herkes üst seviye takımlarda sürekli maç yapıyor. Soloq da vayne optur. Becerebilene.

Sanarsın herkes üst seviye takımlarda sürekli maç yapıyor. Ad Soraka soloq'da optur. tabiki de oynamayı bilene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neuro -- 13 Ekim 2014; 15:59:55 >

• neuro kullanıcısına yanıt
    ad soraka op diyorsan at genç statlarını da görelim. Ad soraka troll picktir. Öyle ranklarda soloq bile olsa kafana göre alamazsın.
  • Zevk almaya bakarım ben. Vayne kadar hicbir ADC zevk vermiyor bana.

• Sauron kullanıcısına yanıt
    valla 2-3 aydır oynuyorum 2 sene önce 1 hafta oynamıştım sarmamıştı ygs falan vardı bide bu sefer arkadaşlarla başladık tekrar, ezreal'i 1 kere denedim sevmedim. onun dışında çoğu heroyu denedim zed, akali, jax falan oynuyorum vayne dışında öyle çok uzun zamandır oynamıyorum ondan heroların geçmiş durumları hakkında pek bilgim yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.