Şimdi Ara

Vay bee kaç yıllık Avrupa Yakası bitti. :) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nedense çok üzülmedim. Eskiden hatırlıyorum da hiçbir bölümünü kaçırmayayım hiç bitmesin derdim. Ama görüyorum ki artık o tad kalmamış ki böyle bir duygu uyandırdı bende.
  • iyi oldu ya bi sezon daha gitmezdi yani
  • vay be! koskoca 6sene. gerçekten tutmuş. ben başka bi dizi hatırlamıyom 6 sezonluk. bizim evin halleri dışında.
  • finali hiç iyi bitiremideler bence final final gibi bitmede bence konuk sanaçcılar süperdi özellikle cem yılmazın burhanla diyoloğu süperdi orda koptumya ama daha görkemli dizinin bittiği belli olcak şekildede olabilirdi ama herşeye rağmen süper bir diziydi tüm emeği geçenlerin eline sağlık tam 6 sene geçmiş vaybeeeee
  • tüh be çarşamba iyi oluyodu
  • Valla bı ara hıc kacırmazdım ama son 1,5-2 yıl rasgelırse ızlıyordum.Son bolumun de reklamlarla suyunu cıkartmıslar.
  • sertaç da iyiydi baya
  • Saçma sapan diziler arasında 1-2 sezon daha kalabilir miydi? Kalabilirdi.
    Belki böylesi daha iyi oldu diyeceğim fakat finali çok kötü yapmışlar.

Sanki kanal, plato yapım ya da Gülse Birsel arasında bir kırgınlıkla filan varmış gibi.
    Avrupa yakası sessiz sedasız hüzünlü bir şekilde çekip gitti diyebiliriz.
  • Final bölümü için diziye ünlü isimleri getirmek yerine eski oyuncuların olduğu bir bölüm yapsalardı daha iyi olacaktı.Üstelik öyle değişik bir final olmuş ki Burhan kaçıyor ve dizi bitiyor,sonrasında ne olduğu bir muamma,ne oldu ne bitti belli değil yarım kalmış gibi oldu.
  • Sahika,Makbule,Dilber Hala geldikten sonra daha iyi olmustu dizi

Gaffur'da superdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 25 Haziran 2009; 0:43:37 >
  • Bence buda Kurtlar Vadisi gibi başka bir yüzle yeniden başlar.Böyle bir diziyi,böyle karakterleri bir anda bitirmezler.Zaten çok dağılmışlardı biraz toparlanıp yeni yüzlerle yeni konularla belki yeni bir isimle yeniden başlarlar.
  • İlk 1 Sene Güzeldi Bu , Sonraki Vakitler Gerçekten Sıkmıştı ya İzlenmez Hale Gelmişti Bana Göre.
  • kaçıncı bölümde bitti bu arada 250 oldumu
  • Özledikçe açar izlerim başka yapacak bir şey yok.

İndiriyorum şuan finali bakalım nasıl bitti.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erfc20

kaçıncı bölümde bitti bu arada 250 oldumu

190. bölüm final bölümü oldu....
  • Gülse birsel 3-4 bölüm daha çekmek istediklerini fakat atvnin haziranda fazla reklam olmaz dediği için final yaptıklarını söylemişti.
  • Süper kalitelir bir diziydi , kullanılan teknik donanımdan tutun , oyuncularına kadar ... Şu ana kadar oynıyan süper karakterlerin hepsinin dizide aynı anda oynadığını düşünsenize , hepsi yıldızdı.Gaffur , kubi , şesu , selin , dilber , burhan , volkan vs.vs.

Fakat unutmamız gerekir bu dizinin başarısını Gazanfer Özcan'a hediye etmek lazım
    Allah rahmet eylesin. Bu arada Gazanfer Özcanı kimsenin hatırlamaması beni 1 karış daha üzdü

Vay bee kaç yıllık Avrupa Yakası bitti. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Otorite

Gülse birsel 3-4 bölüm daha çekmek istediklerini fakat atvnin haziranda fazla reklam olmaz dediği için final yaptıklarını söylemişti.

atvyi falan iğnelemek için kendin mi uydurdun? Yoksa gerçekten varmı böyle bişey ? Kaynak varsa iyi olur
  •  Vay bee kaç yıllık Avrupa Yakası bitti. :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Cane®

Özledikçe açar izlerim başka yapacak bir şey yok.

İndiriyorum şuan finali bakalım nasıl bitti.

Hocam indirdiğin yeri pm ile atabilirmisin?Yada indiren başka biri pm ile atarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 25 Haziran 2009; 3:01:25 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.