Şimdi Ara

Vay bee kaç yıllık Avrupa Yakası bitti. :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üzülmedim değil fakat bir gün bitmesi gerekiyordu...
    Bir daha böyle dizi gelmez...

• Belli bi zamandan sonra sıkmaya başladı..Son 1 buçuk senedir hiç izlemiyorum..
  • birinci ve ikinci sezon süperdi kampa falan çıkıyolardı daha sonra kayak tatiline çıkıyolardı şehsu falan vardı çaycı güzeldi o zamanlar izledim son bölümü idare eder diğer bölümlerine göre
  • Daha bitmedi reklam çıktı
  • Bence sonlara doğru aydı.Ata dmirerli ilk bölümler harikaydı.tekrar tekrar izlsen de bıkmak bilmiyor du İnsan
  • daha bitmedi ama en fazla yarı msaate biter
  • İlk başladığı günü hatırladımda yaşlandık be.Hey gidi yıllar ne çabuk geçti yahu.
  • Hadi be
    5 aydır tv hiç izlemedim.
  • Ne ünlüler oynadı öyle herkezi toplamışlar.
  • ilk başladıgı gunu bende hatırlıyorm
  • bitti
  • Dizi izlemedim ama arada buna takılırım güzeldi güzel bir son
  • İlk başta süperdi ama...

Ata Demirer falan varken izlemesi keyifli oluyordu..Bi de o şesu muydu neydi.O da güzeldi...Kubilay'ın ikizinin adı neydi tam hatırlamıyorum.O türkü söyleyen falan...

Sonraları cılkı çıktı..
  • Sonu neydi öyle.Koskacaman dizinin böyle bir finali olduğuna inanamıyorum
  • Bence artık bitmeliydi sıktı yani ...
  • Gaffur ve Burhan'ın bir arada oynadığı bölümlerden sonra izlemedim.En güzel zamanlarıydı bence.
  • ahh ah ilk başladığı bölüm hala aklımda. hiç beğenmemiştim ama sonra da 6 yıl başından kalkmadım.

çok fanatiği değilim aslında ama 6 sene az değil be!
  • Arkadaşlar 6 yıldır yayındaymış ya, tuhaf oldum hüzünlendim açıkçası baya yaşlanmışız...
  • Vay be 6 sene boyunca her hafta hiç kaçırmadan izledim bitişinde de çalan müzik gözlerimi yaşarttı Burhan fenomen oldu öyle bir tv karakteri gelmez bir daha üzüldüm anasını satıyim Şimdi çarşambalarım bomboş geçicek
  • merak ettim yaw şimdi.kaçırdım diziyi bitişi nasıldı anlatın bari
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.