Şimdi Ara

Vavacarstan Golf 1.2Tsi Alacağım Bakar Mısınız ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 10 yaşında boşline golfe bu parayı vermek bana pek mantıklı gelmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben almazdım 2012 Astra 1.4 turbo cosmo kullandım o zamanlar Astra %30 daha ucuzdu ve virajda dönen mercek far otomatik klima elektrikli el freni vs full arabaydı

Bu baktığımız Golf sanırım halojen farlı manuel klimalı ama adı Volkswagen Golf işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brother ToLGa -- 18 Temmuz 2022; 1:25:17 >
  • Bende aynı modelin comfortline olanı var. 215 binde. Ortalama 2500 km.de 1 lt yağ ekliyorum.Farklı yağlar,farklı vizkoziteler denedim ama sonuç değişmedi.Ceratec yağ katkısı ekledim yine bişey değişmedi.Bu arabaların kronik sorunu bu.Sekmanların değişmesi lazımmış.Çok masraflı olduğu için yaptırmıyorum.2 senedir bu şekilde biniyorum.Alacaksan bunları bilmen lazım.Yakıtı İstanbul şehir içi 7 lt. civarı.Uzun yolda 5.5-6 civarı yakıyorum.Aşırı sakin kullanırsam 5 lt yakıyor.Alacaksan comfortline al.Linkteki çok boş bir araba.Pişman olursun sonra.Ya da bütçeyi arttırıp 2015 üzeri 110 hp olanlara bak.Onlar yağ eksiltmiyormuş.

• Foruma golf alınır mı diye konu mu açılır? İyi bisiklet öneren çıkmamış daha. Egeada kalınmış.

• Bu 1.2 tsi yağ eksiltiyor, arabadan sogursun. Ya dizel alın ya da 2015 ve üzeri 1.4 TSI 125 150 alın bu motorlarda eksiltme yok

• Bence o fiyata daha mantıklı seçenekler var kaporanı alabiliyorsan al çık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim.
    2015 model 30k da 1.33life Toyota Auris alarak araba arayışımı sonlandırdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Hocam araba benim değil mi istediğim gibi içerim ikinci elde alan düşünsün. Geçen 0 grandland aldık bayiden çıkar çıkmaz yaka yaka geldik sefamız olsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Metufkcr kullanıcısına yanıt

iç hocam iç, bol bol iç. şifa olsun.

• SavaqarY kullanıcısına yanıt

Kaça patladı bro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 21 Temmuz 2022; 11:37:9 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.