Şimdi Ara

Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
8
Favori
23.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kanal D'nin web sitesinde mevcutmuş. İzlemek isteyenler 1. ve 2. bölümü buradan izleyebilirler.

https://www.kanald.com.tr/vatanim-sensin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son fragman müthiş olmuş gerçekten. halit ergenç'in önce tanımamazlık hali ve sonraki samimiyeti çok iyi. ayrıca yeni bölümün 10 Kasım'a denk gelecek olması güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belli belirsiz -- 8 Kasım 2016; 23:26:16 >
  • Fragman süper. Türk dizisi izlemeyen biri olarak persembeyi iple çekiyorum son 3 haftadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 8 Kasım 2016; 23:53:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fragmanın üstüne ben de diziye başlıyacağım, sağlama benziyor

• Mükemmel fragman. Yeni sezonun en iyi dizisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bildiğin Türk dizisi bekliyorum artık.
  • Diziyi izlemiyorum ama 3.bölüm fragmanının ses getirdiğini görüp izledim fragmanı. 1 dk 15 sn'lik fragmanda tüylerim diken diken oldu, gözlerim doldu. İnanılmaz etkileyici ve güzel bir fragman olmuş, üstüne bölümün yayınlanma tarihinin 10 Kasım olması... İnsanın boğazını düğümlüyor resmen.
  • Fragman müthiş. Halit Ergenç muhteşem oyuncu ya

• Fragmanı kaç kez izledim hatırlamıyorum gerçekten muhteşem.

• Malum yaratıkların izlemesini istiyorum.
  • Ceddi ingilize domalanların içine dert olmuş fragman.

Başrol oyuncusuna tehdit mesajları falan atmışlar.
  • Akp'liyim ama Atatürk dedimmi akan sular durur bende,amasyadayım ve yılda bir kez ankaraya çocuklarımla anıtkabir ziyaretine giderim,ilk bölümden itibaren izliyorum diziyi,fragman dehşet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 9 Kasım 2016; 15:1:40 >
  • Arkadaşlar aşk veya duygusal teması fazla olan dizilerden sıkılıyorum. Ezel dizisini bile bu yüzde ilk 15-20 bölüm izlememiştim :)

Bu dizi de aşk veya duygusal sahneler çok var mı ? Yoksa gerçekten birşeyler anlatıyor mu ?
    Yanlış anlamayın duygusal diziler birşey anlatmıyor demek istemedim sadece bana klişe geliyor. Türkler olarak diziye efekt parası harcamamak için böyle yollara başvuruyoruz. Muhteşem Yüzyıl'da bile Kanuni seferden çok sarayda gösterilmiştir mesela.
  • ozua O kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum. Umarım ana konusu aşk meşk işleri değildir. İlk bölümü izleyince görürüz.

• Şu son fragmanı görünce müzik seçimiyle, oyunculukla hollywood standartlarını yakaladığımızı gördüm.

1 dk lık videoyla resmen gözden yaş getiriyorlar. helal olsun

• Aşk ve Duygusal sahneler maalesef var arkadaşlar..

Dizi süreleri bu kadar uzun olduğu sürece de Türk dizilerinde olmazsa olmazlardan olmaya devam edecektir yoksa nasıl dolacak haftada 2 saatlik film

Diziye gelince seriye devam etmemeyi düşünüyordum ama 3.bölüm fragmanı benimde çok hoşuma gitti bi süre daha devam ederim sanırım ama süre bitiriyor beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 9 Kasım 2016; 19:56:45 >
  • .Meraxes. kullanıcısına yanıt
    En son ne zaman Türk dizisi izledim hatırlamıyorum. Yabancı dizi izledikçe alışmışım kısa sürelere, gerçekten uzun. Biraz ağır geldi, bazı sahnelerle dizi uzatılmış. O da mecburen herhalde. Bizde televizyon sektörü böyle mi işliyor işlemek zorunda, biz daha kısa süreli dizi yapacağız diyemiyorlar mı bilmiyorum.

Şu an ilk bölümü izliyorum. Fena gitmiyor. Güzel dizi. Evet, aşk konusu varmış. Umarım fazla abartmazlar.

Bir tane de Türk dizisi takip edecek olsam bunu izlerim. Akşamları televizyon karşısına yayılıp aileyle güzel güzel dizi izleyelim biraz. Hep bilgisayarda olmuyor.

Bu arada burada mı okudum, Youtube yorumlardaydı sanırım. Atatürk'ü göstermeleri umarım fotoğrafla kalmaz diyordu. Katılıyorum. Çok değil ama şöyle bazı önemli tarihi noktalarda bazı bölümlerde kısa kısa Atatürk'ü koyabilirler. Çok güzel olur be. Hele dizinin tarihi böyle 1923'lere doğru gidecekse, oralarda bitireceklerse Atatürk'ü ara sıra dizinin akışını bozmadan, belgesele çevirmeden gösterirlerse süper olur süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 9 Kasım 2016; 20:58:22 >

• Güzel dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu nasıl bir fragmandır tüylerim diken diken oldu be off.

çok beğendim. yolun açık olsun paşam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Bu nasıl bir fragmandır tüylerim diken diken oldu be off.

Gözlerim doldu.
    Mustafa Kemal'in askerleriyiz.

• Ya son fragman nasıl bir fragmandır gözlerim doldu. Halit Ergenç sen ne güzel bir oyuncusun

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.