Şimdi Ara

Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
8
Favori
23.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dağıstanlı ve Abisi gerçekte var mı? Çerkes etheme benziyor ama abisinin olduğunu okumamıştım.
  • Herkes Çerkes Ethem diyor onun için, tepkilerden dolayı ismini değiştirmişler diyorlar.

• Uzun zamandır yoktu biri demiş öldü şimdide yazsınlar kral geri döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Herkes Çerkes Ethem diyor onun için, tepkilerden dolayı ismini değiştirmişler diyorlar.

Abisini öldürdü eleman. Farklı işliyorlar sanırım. O yüzden gerçek isim kullanmıyorlar.
  • Muhteşem bir dönüş yaptı sezona. 3 saati hiç sıkılmadan izledim.
  • Ufuk bayraktar için izlerim artık. Gerisi boş
    Dizide çerkez Ethem'i canlandıracak bence. Olayı kurgulayarak anlatıyorlar. Tartışılan bir kişi. Bakalım nasıl anlatacaklar merak ediyorum 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paco de Lucia -- 9 Kasım 2017; 23:37:0 >
  • Gitti Vasili , geldi Filipos.
  • Çöpün çöpü dizi Halit Ergenç götürüyor gerisi hikaye..

• Şu dizinin neyini abartıyorlar hayret.

• Gayet güzel döndüler sıkılmadan aralıksız izledim
  • Levent Can Filipos rolüne çok yakışmış, dizi bence gayet iyi bir dönüş yaptı. Geç başlamasına rağmen reytingler de çok iyi. Millet bu sezon da çok ağlayacak dizinin devam etmesine anlaşılan.
  • Efsane geri döndü be.Harika bir bölüm olmuş.
  • yalnız tevfik bigi bir ödlek nasıl olmuş da gözü kara yanık efe olmuş
  • Diziyi izlemeyi düşünüyorum.
  • Askerlerin felan kostümleri güzel ama özellikle çetelerin kıyafetleri çok vasat duruyor.

Bunler ne abi,acilen düzeltilmeli bunlar.Hele Tevfik kafasındaki şeyle iyice Arap çöllerindeki bedevilere benzemiş,Anadolu da böyle bir giyim tarzı varmıydı ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainfall2535

Diziyi izlemeyi düşünüyorum.

Vaktine yazık. Şans verip ilk bölümünü izleyeyim dedim ama yine aynı halt. Bu ülkeden adam gibi dizinin çıkacağı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Vaktine yazık. Şans verip ilk bölümünü izleyeyim dedim ama yine aynı halt. Bu ülkeden adam gibi dizinin çıkacağı yok.

cumhuriyet dönemini ve atatürkü anlatıyor diye izlemek istedim yoksa izlemezdim.
  • quote:

quote:

quote:

cumhuriyet dönemini ve atatürkü anlatıyor diye izlemek istedim yoksa izlemezdim.

Keşke dediğinizi anlatan bir dizi olsaydı. Fragmanlarda gördüklerin dışında Atatürkle ilgili bir sahne olmuyor. Amaç fragmandan seyirci çekmek. Gerisi twitter'da ki 14 yaş grubuna hitap eden kızkardeş kavgaları, aşk sahneleri..

• quote:

quote:

quote:

quote:

Keşke dediğinizi anlatan bir dizi olsaydı. Fragmanlarda gördüklerin dışında Atatürkle ilgili bir sahne olmuyor. Amaç fragmandan seyirci çekmek. Gerisi twitter'da ki 14 yaş grubuna hitap eden kızkardeş kavgaları, aşk sahneleri..

TRT'nin Abdülhamit, Diriliş gibi dizilerinin Atatürk'lü versiyonu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 21 Kasım 2017; 22:40:1 >

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.