Şimdi Ara

Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
8
Favori
23.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atatürk'ün ismini duyunca tüylerim diken diken oluyor abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha Itachi.

2. Fragmanda ki İzmir Marşı'nın o halini bulabilirmiyiz ?

Allah'ını seven yardım etsin bulamıyorum :(
  • Güzel bölümdü fakat sonunda böyle bir şey olacağını herkes tahmin etmiştir herhalde. Üzüldüm Cevdet'e.

• quote:

quote:

Allah'ını seven yardım etsin bulamıyorum :(

Bulabilen olursa beni de haberdar etsin :)

• Azize'yi Miralay ile evlendirmek gibi bir hataya düşmezler umarım. Evlendiklerini düşününce, midem bulandı direk.
  • CR7_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Atatürk'ten bahsedilmesin demiyorum olayı çok yanlış algılıyorsunuz. Dizi resmen gençlere yönelik propagandadan ibaret. Geçen ergen bir kız iki tarafta birbirine haksızlık etti minvalinden bir şeyler geveliyordu dondum kaldım.

Göstermezler Yunan kısmını çünkü aşk hikayesi dayayıp diziyi Yunana pazarlama derdindeler. Yunanlıların kötü görüneni yok ki zaten dizide, hepsi beyzade hepsi asilzade. kafka bile okuyorlar bajsana o kadar aşmışlar medeniyette. Zaten Menemen katliamını, onca tecavüzü, diri diri adam yakmayı yapan Yunanlılar değildi. Marslılar Yunan üniforması giyip yaptı bunları.

Yarın kendi gençlerimiz bize barbar diyecekler. Bunun altyapısı çok iyi hazırlanıyor. Zaten dizi senaristlerinden birinin cemaatçi çıkması herşeyin özeti niteliğinde. Dinler arası diyalog teranesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi san lorenzo -- 6 Şubat 2017; 14:3:2 >
  • quote:

Bulursan mesajimi alıntıla kardes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eftalyam yasiyor be.

Tevfik'e noldu vatansever moduna mi bagladi ?

Cevdetin onemli meselesine bak Azize artik kocaligin batsin deyip tokadi basabilir.

Dizi birden hizlandi sahte ivan mesela rutbeli bi asker cikti boyle karakterleri gormek guzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben diziyi bırakıyorum bundan sonra da izlemem. Çok abarttılar Cevdet-Azize olayını.

Azize zaten aşırı vatansever bir bayan. Durumu kadına izah edebilirdi, sır olarak saklamasını söyleyebilirdi. Boşanırlardı ama bu kadar kötü olmazdı durum.

Senaristler yüzünden bırakıyorum diziyi.
  • Durgun bir bölümdü, Başbakan yardımcısının sıkıntı çıkaracağı belliydi. Bu durumdan nasıl kurtulacaklar merak ediyorum.

Ali Kemal'in aslında Dimitri olduğu kesinleşti artık. Haydar abi için üzüldüm.

• Çekin göndere onu!

• Bayrak sahnesi efsaneydi

• Bu adam gerçekten parlıyor dizide
  • Diziyi bıraktım izlemiyorum, arada internette vurucu sahnelerine bakıyorum ve bugünün en güzel sahnesi buydu.

• Arkadaşlar dizi güzelmi vakit harcamaya değermi serhat tutumluer ı gördüm fragmanda sırf onun için başlamayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu bölüm gerçekten çok güzeldi, bayrak sahnesinden tutun hilal leona kadar. yıldız karakterini hiç sevmemiştim leondan ret gelince de içten içe hilal leon sevdiğim için zil takıp oynadım. cevdet olsam ben de söylemezdim azizeye sonuçta gizlese bile azizenin cevdete karşı tutumu değişmiş olacaktı. o bayrağın kırmızılarının farklı tonlarda olması, mahallenin gitmek istememesi, o bayrağın bi günde dikilmesi, ve başbakan yardımcısının bayrağımızı görünce bi durulması falan çok iyiydi. yalnız aklıma takılan iki şey var birincisi ağlak azize ve ailesi kalıyor izmirde onlar kalıyorsa gerisini boşverin gibi bi tavır takınılıyor sanki dizide onu hissettim, bi de o yunan albay nasıl tak tak diye indirdi bayrağı orası biraz mantıksız olmuş sanki

• bu diziye artık muhteşem yüzyıl gibi bakıyorum

eşref paşa dedikleri adam 1964lere kadar yaşamış

oysaki dizideki adam 60-70li yaşlarda

dediğim gibi muhteşem yüzyıldan farkı yok artık dizinin benim için. evet güzel bir dizi ama inandırıcılığını kaybetti benim için googlede baktıktan sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patatesovic -- 13 Şubat 2017; 11:39:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatesovic

bu diziye artık muhteşem yüzyıl gibi bakıyorum

eşref paşa dedikleri adam 1964lere kadar yaşamış

oysaki dizideki adam 60-70li yaşlarda

dediğim gibi muhteşem yüzyıldan farkı yok artık dizinin benim için. evet güzel bir dizi ama inandırıcılığını kaybetti benim için googlede baktıktan sonra...

dizi zaten belgesel değil. orda geçen olaylara gerçek gözüyle bakılmaz. ana hikaye gerçek üzerine kurulur, kalan herşey, kişiler hepsi hayal.
  • Uzun zaman sonra bi türk dizisi izlemeye başlamıştım ama baydı artık 2 saat çekilmiyo dizi geçen haftaki finalde canımı sıkınca bıraktım bende izlemeyi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.