Şimdi Ara

Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
8
Favori
23.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatanım Sensin - Halit Ergenç & Bergüzar Korel

Vatanım Sensin; işgal yıllarında vazifeleri ve vicdanları arasına sıkışanların, aşklarını yine de yeşertmeye çalışanların, her şeye rağmen bir arada kalmaya gayret eden bir ailenin, esaretten özgürlüğe doğru çıkılan amansız bir yolun hikayesidir..

Oyuncular: Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak, Okan Yalabık, Ufuk Bayraktar, Fatih Artman, Miray Daner, Boran Kuzum
    Yönetmen: Yağmur - Durul Taylan
    Senaryo: Necati Şahin, Nuran Evren Şit
    Yapım: O3 Medya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-45C8CAF3E -- 7 Ekim 2017; 20:8:41 >

• Aga adamı vatan haini ilan ettin sandım bi an :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

Aga adamı vatan haini ilan ettin sandım bi an :)

Yemin ediyorum bu başlığı yazarken kaç kere googleden kontrol ettim böyle isim mi olur lan diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

quote:

Orijinalden alıntı: flocky88

Aga adamı vatan haini ilan ettin sandım bi an :)

Yemin ediyorum bu başlığı yazarken kaç kere googleden kontrol ettim böyle isim mi olur lan diye

Hocam bende yerlidizilerde bu başlığı görünce gülülüyom valla çokmu düşünmüşler bu dizi ismini yav ahahahaha
  • Partneri Bergüzar Korel oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan Haini'nin Azize'si: Bergüzar Korel oldu!
    Halit Ergenç’in başrol oynadığı, Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşacak, yeni sezonun merakla beklenen iddialı projesi “Vatan Haini”nin başrol kadın oyuncusu belli oldu. Bir süredir cast çalışmaları ve ön hazırlık süreci devam eden projede dizinin yönetmenleri Yağmur-Durul Taylan’ın Azize karakteri için seçimi Bergüzar Korel oldu.
  • Dizinin muzikleri de Yildiray Gurgen'e aitmis. Iyi bir seçim.

• Onur Saylak, kadroya dahil oldu.
  • Şebnem Hassanisoughi kadroya dahil oldu.
  • tutmaz bu dzi
  • Vatan Haini olan dizinin ismi değişikliğe gidilerek Vatanım Sensin olmuş isabetli karar.
  • Poyraz Karayel'deki Begüm'ü oynayan oyuncu ve Onur Saylak da kadroda. Dizinin adı da "Bir Rüzgar Aldı Bizi" olarak kesin şekilde değişti.
  • osmanlı olsaydı tutardı dızı :D
  • Hahahahaha tutmaz bu dizi benden söylemesi...
  • Kurt Seyit Şuraya benziyor farkı İzmir-Yunan olayları
  • Tutmaz. Starda olsaydı belki bi şansı olabilirdi ama kanal d de uzun sürmez bu dizi max 13 diyorum

• Gerçekten güzel bir yapıma benziyor. Duygusuz, sadece efektten oluşan trt dizileri gibi değil. Ayrıca bana göre Tr nin en iyi oyuncularından biri Halit E. oynuyor. İzlenir.
  • bu dizi tutar önlerden sonunda cumhuriyet dönemini yansıtan bi dizi çıkıyor çok şükür
  • Kesinlikle tutmaz bu dizi. Ne kadar dayanırım bilemiyorum ama ilk reklam da terk ederim gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.