Şimdi Ara

vatandan asus gtx 1060

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ekran karti piyasasi pek düzeleceğe benzemiyor. Gtx 1060 1700 tl'ye alınır mı? Beklemek zor geliyor piyasanin düzelmesini.

• madenciler piyasanın içine etti 1300 tl lik kart olmuş 1700 tl
  • istersen 8 haziranda hepsiburadadan aldığım msi 1060 6gb gamingx i 1600 den satayım sana
  • hocam en geç 12-13 temmuz gibi stoklar tekrar yerli yerine oturmaya başlayacak. olayların içinden yazıyorum. bekleyemem dersen orası senin kararın
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam tesekkkur ederim
  • AfrikalıGençYetenek kullanıcısına yanıt
    Bekleyelim o zaman biraz daha. Intel hd graphics'le red alert 2'ye devam o halde
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfrikalıGençYetenek

hocam en geç 12-13 temmuz gibi stoklar tekrar yerli yerine oturmaya başlayacak. olayların içinden yazıyorum. bekleyemem dersen orası senin kararın

Ben penta ile konuştum binlerce sipariş var ama gelecek parti yok dedi temmuz için? Sen olayların içinde neredensin?
  • 1060'a 1700 tl vermek için çıldırmış olmak gerekir, 1250 TL den fazla verilcek bir kart değil. 1700 ancak 1070 e verilir onun için bile maksimuma yakın bir fiyat.

Sıfır 1070 strixi 1150 tl ye almıştım. Millet 1060 a 1700 tl vermekden filan bahsediyor.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Cildirmadık henüz kart diye ama bekle bekle sanki sonu gelmeyecek gibi hissediyor insan. birde o fiyata 1070'i nerden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaygusuz_ -- 24 Haziran 2017; 22:11:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfrikalıGençYetenek

hocam en geç 12-13 temmuz gibi stoklar tekrar yerli yerine oturmaya başlayacak. olayların içinden yazıyorum. bekleyemem dersen orası senin kararın

olayların içinden derken nereden yazıyosunuz? teknobiyotik açıklama yaptı eylül gibi gelecek kartlar dendi.
  • o fiyata gtx 1060 kesinlikle alınmaz bekleyin veya amazon.de'yi takip edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

1060'a 1700 tl vermek için çıldırmış olmak gerekir, 1250 TL den fazla verilcek bir kart değil. 1700 ancak 1070 e verilir onun için bile maksimuma yakın bir fiyat.

Sıfır 1070 strixi 1150 tl ye almıştım. Millet 1060 a 1700 tl vermekden filan bahsediyor.

Merakla soruyorum hocam o fiyata nereden aldınız amazonda falan o fiyatlara düşmedi hiç :S
  • Son günlerde Amd ve Nvidia çok sağlam stoklarla gelecekler dir, madenci furyasınin dönemini kaçırmadan piyasaya ne kadar çok kendi ürünleri verirlerse o kadar iyi olacak, zamanı gelince maden furyası bitmeye yaklaşıncada piyasa 2.el ekran kartlarından geçilmeyecek, yeni gtx 1080 60 mh ile kazacak diyorlar zaten o çıksın madenciler bile sistem değişikliği yapabilir gene piyasa kart dolar :)
  • ya sen teknobiyotik olsan mesela bekleyin gelecek dermisin çünkü şuan fiyatlar uçmuş durumda ve satıcılar bu fiyattan memnun eylülde gelecek siz alın diye psikoloji uyguluyor olabilirler diye düşünüyorum ben ama 1-2 ay içinde gelir diye tahmin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Gardiyan-

quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

1060'a 1700 tl vermek için çıldırmış olmak gerekir, 1250 TL den fazla verilcek bir kart değil. 1700 ancak 1070 e verilir onun için bile maksimuma yakın bir fiyat.

Merakla soruyorum hocam o fiyata nereden aldınız amazonda falan o fiyatlara düşmedi hiç :S

Cidden ben de merak ettim
  • akirafes kullanıcısına yanıt
    burada önemli olan benim neresinde olduğum değil söylediğim şeyin olacak olması. 10xx serisi en geç temmuz ortası stoklara girmeye başlayacak fiyatlar da en geç ay sonu normale dönmüş olacaktır. ancak rx serisi için aynı şekilde emin değilim net birşey yok.
  • Xronize kullanıcısına yanıt
    Bir ara hepsiburada yanlış fiyat girmişti. Ordan olabilir.
  • N11 üzerinden GTX 1060 GAMING X 6G'ı 1580 tl'ye alabilirsin.

http://urun.n11.com/ekran-karti/msi-gtx-1060-gaming-x-6g-192bit-3xdphdmidvi-P191580483
  • Gtx 1060 a max 1350 verilmeli bence.O paraya biraz daha bekleyip 1070 de alabilirsin.

Ve rx 480 in pahalı hali bile o gtx 1060 dan ucuz.

Hem bekle piyasa düzelsin fiyatlar düşsün hemde gtx 1070 e para biriktirebilirsin.
  • 1184 liraya amazondan gigabyte gtx 1060 xtreme gaming aldım. Sanırım iyi de ettim :) dün geldi kargo hemen kurulumunu yaptım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.