Şimdi Ara

vatanbilgisayarda microsoft xbox 360 kablolu gamepad 99tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
3.045
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-controller-pc-win.html

ben şubeden almıştım 1 haftadır kullanıyorum gayet güzel çalışıyor üstünde aral bandrolü de var. n11, gittigidiyordaki daha ucuz ürünler hep sahtesiymiş, en güzeli garantili ve orijinal ürün kullanmak.

pc ye taktım direk tanıdı(win 10), 2.7 metre kablosu da yeterli, ihtiyacı olan kaçırmasın bence
    http://cdn.vatanbilgisayar.com/upload/PRODUCT/MICROSOFT/thumb/v2-85126_medium.jpg

• Xbox one wireless gamepad in batarya degil aa pil kullandigini da goz onune almak lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC için alınabilecek en iyi gamepad bence. Bir tane var 5-6 yıldır kullandığım, buradan da bir tane alayım.
  • N11 , GittiGidiyor gibi sitelerde 70 TL ye kadar bulunabiliyor bir farkı var mı?

• szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle çakma ürünler.

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim.

• Orijinal olduğu kesin mi?
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    vatanbilgisayar sahte ürün satacak en son firmadır ben sahte olmadığına eminim.
  • Normal fiyati nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Normal fiyati nedir

Bimeks'de bir ara 99TL'den sattı ama genelde 150-200TL arası, amazon.de'de 27euro.
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız, ben n11, gittigidiyordaki ürünler için söylemiştim.

• Bu hangi xbox kolu ? Yani one mı yoksa 360 mı yoksa düz mü :D cahilim bu konuda :D yani daha iyisi varmı xbox kolları arasında

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 için, pc'de de kullanılabiliyor.
  • fifo F kullanıcısına yanıt
    tesekkür ederim peki bumu daha iyi yoksa one mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?Aslında ps4 dualshock almayı düşünüyorum,Sanırım o da PC'ye bağlanabiliyormuş

• jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    Ben pc oyunlarinda sorunsuz kullaniyorum, oyunlarin cogu ek ayar gerektirmeden gamepadi taniyor. Ben de ds4 dusunuyordum ama arada 2 kat fiyat farkina deger bulmadim. Kablosuz olsun istiyorsaniz, butceniz varsa ve x360ce gibi ek programlari kullanabilirim diyorsaniz ds4 den pisman olmazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShotgunPadre

Ben pc oyunlarinda sorunsuz kullaniyorum, oyunlarin cogu ek ayar gerektirmeden gamepadi taniyor. Ben de ds4 dusunuyordum ama arada 2 kat fiyat farkina deger bulmadim. Kablosuz olsun istiyorsaniz, butceniz varsa ve x360ce gibi ek programlari kullanabilirim diyorsaniz ds4 den pisman olmazsiniz.

Tek seferlik değil mi ayarları dual shock un.Araştırıp bulurum diye umuyorum.

• Bilgilendirme için teşekkürler, bir adet aldım. Bahsedildiği gibi 10 numara joypad dir

• Sadece internet üzerinde değil mağazalarda da var. Gittim mağazasından 98tlye aldım. Orijinal aral garantili ürün. İçinden pc için cd çıkıyor. Amazon ile aynı fiyat şuan.
  • One kolunu kullanmadım, pc için almayı düşünüyorsanız bunun hiç bir eksiği yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.