Şimdi Ara

Vatanbilgisayar SENNHEISER Kulaklıklarda indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
3
Favori
4.766
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CX-300 ü 114 liraya aldım, diğerleri de ucuz görünüyor. Kargo ücreti ödemedim, accessoryjack de bile bu kulaklık 120 liraya gelmekte.

http://www.vatanbilgisayar.com/bluetooth-kulaklik-mikrofon?br=SENNHEISER

Vatanbilgisayar SENNHEISER Kulaklıklarda indirim

• amma inmiş yaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

amma inmiş yaa

accessoryjack fiyatına göre söylüyorsanız, yurtdışı sitesi garantisiz ve taksitsiz fiyatı. Vatanda garantili ve taksit imkanıyla cazip bence. Yerli sitelerde bakın isterseniz o kulaklığın fiyatına 150 den aşağı yok.
  • Cx 300 iyi kulaklikmi tavsiye edermisiniz. Benim discovery nin kulakligi hafta sonu denedigim cogu kullakliktan cok daha iyiydi

• mx270 vatandan 20tlye almıştım diğer sitelerde 35 40tl idi. öyle 40liralık bi alet değil 10liralık philips ile aynı kalitede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saldırınnn manyak indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombardini1

Cx 300 iyi kulaklikmi tavsiye edermisiniz. Benim discovery nin kulakligi hafta sonu denedigim cogu kullakliktan cok daha iyiydi

Bozulan CX-300 yerine alıyorum ben memnunum, özellikle ses yalıtımı çok iyi takınca dış dünya ile bağlantım kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

saldırınnn manyak indirim

Kullandığınız kulaklığı görünce küçümsemenizi anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lombardini1

Cx 300 iyi kulaklikmi tavsiye edermisiniz. Benim discovery nin kulakligi hafta sonu denedigim cogu kullakliktan cok daha iyiydi

Hakkaten cin mali diye kucumsemistim ilk basta, kulaklik baya kaliteli.

• İşi bilen adam CX300 yerine Brainwavz M5 + fiio e6 setini 67 dolara veya benzerini alır.

Buradan da CX300'ün benchmark listesinde en altlarda yer aldığını görebilirsiniz.

http://www.inearmatters.net/2009/01/list_01.html
  • cx 200 street'i tam 2 sene önce vatandan 70 liraya almıştım. hala aynı fiyat, düşmeli miydi acaba yorum getiremedim.
  • tv için birşeyler düşünüyorum kablosuz transmitter dahil olarak ama bunlar hep pc için anladığım kadariyla. :(
  • CX-300'ü tavsiye ederim arkadaşlar. Ses kalitesine zaten diyecek söz yok bunun yanı sıra sağlam kulaklık. Kendim bizzat istemeyerekte olsa denemiş oldum. Pantolonun cebinde unuttuğum kulaklık, çamaşır makinesinde 2 saatlik bir işkenceye rağmen çıktığında sapasağlamdı. Kulaklığı 6 yıldır kullanıyorum hala ilk günkü gibi.
  • Hd 180 tavsiye eder misiniz? Birde BKM ile ödeme seçeneği var mı arkadaşlar?

http://www.vatanbilgisayar.com/kulaklik-ve-mikrofonlar/sennheiser-12196-hd-180-kafabantli-kulaklik--(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=58095

• quote:

Orijinalden alıntı: arandur

İşi bilen adam CX300 yerine Brainwavz M5 + fiio e6 setini 67 dolara veya benzerini alır.

Buradan da CX300'ün benchmark listesinde en altlarda yer aldığını görebilirsiniz.

http://www.inearmatters.net/2009/01/list_01.html

Brainwavz M5 gerçekten çok iyiymiş. Tavsiye için teşekkürler

Aşağıda Amazon linki var, kargo da bedava.

http://www.amazon.com/Brainwavz-M5-In-Ear-Isolating-Earphones/dp/B009A68TMQ

Vatan indirimini boş verdim açıkçası :)

• Hey gidi MyMemory.
    CX300ii 40 TL ye almıştık zamanında
  • Sennheiser'ların birçok kulaklığının teknik özellikleri çok kötü, nasıl bu kadar çok seveni var anlamış değilim. Örneğin CX 300-II'nin özelliklerine bakarsak frekans aralığı 42-17.000Hz. Bu rakamlar neyi ifade ediyor bir bakalım:

Bilimadamlarının yaptıkları araştırmalara göre ortalama insan kulağı 20hz - 20.000hz frekansları arasını duyabiliyor. Buradaki onlu basamaklardan oluşan ilk rakam bas frekanslarını, ikinci rakam olan onbinli rakam ise tizlerin ne kadar iyi çıktığını gösteriyor. İyi bir kulaklık için 15hz ve altı ile 24.000hz ve üstü değerlerden bahsedebiliriz.

Yani işin teknik yönü böylesine ortadayken iyi ses vermesini geçtim, CX 300-II daha insan kulağının duyabileceği frekans aralığını bile tam olarak veremeyen bir model. Hiç bunlarla uğraşmayın, uygun fiyata taş gibi dayanıklı, süper ses veren bir kulakiçi kulaklık arıyorsanız Philips O'Neill Tread alın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

Sennheiser'ların birçok kulaklığının teknik özellikleri çok kötü, nasıl bu kadar çok seveni var anlamış değilim. Örneğin CX 300-II'nin özelliklerine bakarsak frekans aralığı 42-17.000Hz. Bu rakamlar neyi ifade ediyor bir bakalım:

Bilimadamlarının yaptıkları araştırmalara göre ortalama insan kulağı 20hz - 20.000hz frekansları arasını duyabiliyor. Buradaki onlu basamaklardan oluşan ilk rakam bas frekanslarını, ikinci rakam olan onbinli rakam ise tizlerin ne kadar iyi çıktığını gösteriyor. İyi bir kulaklık için 15hz ve altı ile 24.000hz ve üstü değerlerden bahsedebiliriz.

Yani işin teknik yönü böylesine ortadayken iyi ses vermesini geçtim, CX 300-II daha insan kulağının duyabileceği frekans aralığını bile tam olarak veremeyen bir model. Hiç bunlarla uğraşmayın, uygun fiyata taş gibi dayanıklı, süper ses veren bir kulakiçi kulaklık arıyorsanız Philips O'Neill Tread alın derim.

Bu kulaklıkla ilgili ciddi bir inceleme var mı? Eğer başarılıysa 30 TL fiyatıyla arkadaşlar değerlendirebilir.

http://www.hizlial.com/philips-oneill-the-tread-sho2200wt10-beyaz-kulakici-kulaklik/30.040.1245.0155

• quote:

Sennheiser'ların birçok kulaklığının teknik özellikleri çok kötü, nasıl bu kadar çok seveni var anlamış değilim. Örneğin CX 300-II'nin özelliklerine bakarsak frekans aralığı 42-17.000Hz. Bu rakamlar neyi ifade ediyor bir bakalım:

aynı kulaklığı bende tavsiye edebilirim şuan sürekli yanımda taşıyorum diğerlerini kutularına kaldırdım atıl kulaklılım olarak kullanıyorum..

• quote:

Çok güzel bilgiler paylaşmışsınız teşekkürler.

Yanlız aklıma bir konu takıldı. Vermiş olduğunuz değerlerden yola çıkarsak, neden iyi bir kulaklık insan kulağının duyamayacağı frekans aralıklarına sahip oluyor?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.