Şimdi Ara

Vatanbilgisayar'da %30 İndirim. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
7.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blank42

quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

arkadaşlar yüzde 30 indirim hangi güne kadar geçerli? klima alacağım paraf card ile, ordan da 75 lira gelecek. çok uygun fiyata geliyor

http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC/daylux-daylux-12000-airfel-daylux-12000-btu-duvar-tipi-split-klima/productdetails.aspx?I_ID=65503

İyimidir hocam bu klima ? Bende salon için almayı düşünüyorumda 12.000 btuluk

İnverter değilmiş, çok şey fark eder mi? 18binlik lazım bana:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmavcu -- 15 Haziran 2013; 13:28:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: duskorc

Bu nasıl indirim :D

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=650d

650D 18-135 STM DIJITAL FOTOĞRAF MAKİNESİ 2.356 TL
    650D 18-55 IS DIJITAL FOTOĞRAF MAKİNESİ 2.299 TL

18-55 Kit lensli model düşer belki diye geldim ama abartı bir fiyat buldum :)

hocamalma18-55kit lensini.. kısa zamanda kurtutlmaya calısıcaksın o lensten.

• quote:

quote:

arkadaşlar yüzde 30 indirim hangi güne kadar geçerli? klima alacağım paraf card ile, ordan da 75 lira gelecek. çok uygun fiyata geliyor

http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC/daylux-daylux-12000-airfel-daylux-12000-btu-duvar-tipi-split-klima/productdetails.aspx?I_ID=65503

hocam klima tavsileri topigine sorduk amahenuz cevapalmadık biz de..sen de sor istersen

• vatan ve %30 indirim konusu bence ust konu olması lazım. 2 gune bir olunca
  • Ayıp ama bu kadarda olmaz. Indirimden önce 930tl olan cihaz şimdi 1030tl

• iphone indirim olunca pahalanmadı.Bi kaç gündür her yerde fiyatı artmış iphonelerin.Neden anlamadım.
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/sony-sony_xperia_sp_blk-xperia-sp-cep-telefonu-(siyah)/productdetails.aspx?I_ID=66268

arkadaşlar mağaza fiyatı da aynı mı?

yarın bir forumdaş ile mağazaya gidip paraf kampanyasından yararlanacağız da.
  • Magaza fiyatlari ayni oluyor. Dikkat edilmesi gereken avantajli kart sahibi olmak. Garanti 12 taksit su para x kart su para diyor onemli olan o. Birde bazen magazalarda indirimi etikete yazmiyorlar ama indirim yapiliyor.

• quote:

quote:

Klima tavsiye bölümüne yazdim ama bir cevap gelmedi hocam. Bu fiyata daha iyisini bulamam diye düşünüyorum. Yarın gidip alıyorum.

• Dolar ne zaman artsa vatan %30 u patlatir alistim artik.

• bilgisayarımda kasada aşırı bir ses var. uçak gibi çalışıyor. foruma konu da açtım bununla ilgili. işlemcim pancar motoru gibi çalışıyormuş. 7 bin devirde. gerçekten uçak gibi ses çıkıyor. vatan %30 indirim yapmışken işlemci fanını değiştireyim ve soğutma alayım diyorum indirimli gibi gördüm 20-30 lira düşmüş. acaba bilgisayar kasasını götürsem aldığım ürünleri içine takarlar mı.
  • SHERQUAN kullanıcısına yanıt
    650vA ile 850vA 'ı kıyaslayamazsınız 650vA lık bu linkteki
  • Hirotaro kullanıcısına yanıt
    Aynen öyleymiş dikkat etmedim sağolun sonunda vatanda ucuz bişey gördüm
  • SHERQUAN kullanıcısına yanıt
    biz buna tabiri caizse, bozuk saat günde 2 defa doğruyu gösterir diyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

vatan indirimlerine inanmayanlardanım, ama bugün bir masaüstü pc topladık, normalde piyasada en ucuz 1950 liraya alabildiğimiz pc vatan dan toplayınca 1500 küsür bir fiyata geldi. düz hesap 1600 lira desek enaz 350 tl lik bir indirim söz konusu ve ben hala şaşkınım çünkü vatandan bahsediyoruz

Bu her zaman böyleydi.

Vatan PC OEM kategorisinde %20 ve üzeri indirim kampanyaları sırasında avantajlıdır. Buna kimse karşı çıkamaz.

Burada piyasadan anlamayan çok. Ortalık karıştırıcı çok. Tıpkı Taksim meydanında millet paşa paşa eylemini yaparken ortalığı karıştıran teröristler gibi. Bu hep böyle oldu.

Hala anlayamıyor millet. Öncelikle şunu kavramak lazım. Önce bindirim sonra indirim mesajları çok gereksiz. Neden gereksiz.

1- Adam sıcak fırsatlara giriyor ise zaten fiyat araştırıyor demektir.

2- Yazdın da ne oldu. Başın göğe mi erdi. Varsa indirimli bir ürün yaz fiyatını işimize yarasın. Gözden kaçan sıcak fırsat ürünü varsa. Yani bir ürüne bakıp google da aratmayı biz de biliyoruz. Saf değiliz.

Kedi erişemediği ete mundar der ya. Bakın her başlıkta aynı terane. İPhone. Her indirimde İPhone fiyatı öne sürülüyor. Yahu yeter be. Bizim markete gelen müşteriler gibi yemin ederim.

Bakın yalan yoktur. Her hafta olan olay bu. Geliyor ay işte aynı kiraz falanca yerde şu kadar sizde 4 lira daha pahallı. Ay patates çok pahallı ay sizin market çok pahallı. Aynısını bir adam da yaptı. Bir yandan patatesi kötülüyor bir yandan da torbayı dolduruyor. Girdim araya. Dedim abi patates kötü ise pahallı ise alma. Biz burada her gün 20-30 çuval patates satıyoruz tek şikayet yok. Bak 10 metre arayla 3 market daha var ileride beğenmediysen oraya bak, onlardan al. Adam o kadar laf etti ama gene 150 liralık manav alışverişi yaptı gitti. Şaka gibi ama bunlardan cidden çok var ve bunlar gerçek.

Yahu beğenmediysen git başka yere. Adam her hafta İPhone da İPhone. Yok kardeşim satmıyor Vatan iphon u ucuza. Git başka yerden al.

Bak mesela şu ürüne.

http://www.vatanbilgisayar.com/KGK%20ve%20Regülatörler/fsp-ep1000-ep1000-1000va-line-interactive-ups/productdetails.aspx?I_ID=47729

Var mı bu fiyata başka yerde. Hatta iddia ediyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/kesintisiz-guc-kaynaklari?sb=20&sk=0

Buradakileri daha ucuza başka yerden alamazsınız büyük olasılık ile.

He ben demiyorumki her üründe fiyatları iyi. Ama zaten olamaz da.

Dünya üzerinde her ürünü en uygun fiyat üzerinden satan bir firma yok. Bakın demiyorum ki en ucuza. Piyasadaki en düşük satış fiyatına diyorum. Olamaz,mümkün değil. Çünkü öyle olsa başka bir firma olmazdı. Kafadan rekabet kurumu diye bir şey var.

Bunu anlayamayan kişiler de gidip tek tek yüksek fiyatlı ürünleri buluyor. Buluyor da bir şey oluyor sanki.

Bana fiyatı düşük ürün lazım. Fiyatı yüksek olanı zaten google layınca bulabiliyorum.

• Bu arada arkadaşlar şu paraf indirimi doğru mu? Kesin bilgi var mı?

Çünkü kampanya açıklamasında çok farklı ifadeler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drhardware

bilgisayarımda kasada aşırı bir ses var. uçak gibi çalışıyor. foruma konu da açtım bununla ilgili. işlemcim pancar motoru gibi çalışıyormuş. 7 bin devirde. gerçekten uçak gibi ses çıkıyor. vatan %30 indirim yapmışken işlemci fanını değiştireyim ve soğutma alayım diyorum indirimli gibi gördüm 20-30 lira düşmüş. acaba bilgisayar kasasını götürsem aldığım ürünleri içine takarlar mı.

Takarlar. Sorun olacağını sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.