Şimdi Ara

Vatanbilgisayar'da %30 İndirim. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
7.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bkm express 35 tl indirim kapsıyormu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu bayağı uygun vatan daha önce en ucuz 119a satmıştı yanlış hatırlamıyorsam
    PHILIPS QG 3280
  • vatan indirimlerine inanmayanlardanım, ama bugün bir masaüstü pc topladık, normalde piyasada en ucuz 1950 liraya alabildiğimiz pc vatan dan toplayınca 1500 küsür bir fiyata geldi. düz hesap 1600 lira desek enaz 350 tl lik bir indirim söz konusu ve ben hala şaşkınım çünkü vatandan bahsediyoruz
  • can-er C kullanıcısına yanıt
    ürün uygun ihtiyacın varsa kaçırma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

vatan indirimlerine inanmayanlardanım, ama bugün bir masaüstü pc topladık, normalde piyasada en ucuz 1950 liraya alabildiğimiz pc vatan dan toplayınca 1500 küsür bir fiyata geldi. düz hesap 1600 lira desek enaz 350 tl lik bir indirim söz konusu ve ben hala şaşkınım çünkü vatandan bahsediyoruz

Vatan oem'de genel olarak piyasanin en ucuzu zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: marxx

quote:

vatan indirimlerine inanmayanlardanım, ama bugün bir masaüstü pc topladık, normalde piyasada en ucuz 1950 liraya alabildiğimiz pc vatan dan toplayınca 1500 küsür bir fiyata geldi. düz hesap 1600 lira desek enaz 350 tl lik bir indirim söz konusu ve ben hala şaşkınım çünkü vatandan bahsediyoruz

İki kategoride gercekten ucuz ürün bulunabiliyor her urun degil dikkat etmek lazim. 1. Oem 2. Apple bilgisayarlar
    Digerlerini salla!

• arkadaşlar bakarmısınız fiyatlara piyasanın 100 lira altında.
    http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/sapphire-11200-14-20g-hd7850-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=63501

bu kasa dahada ucuz
    http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/cooler-master-rc-912p-kka750-haf-912-plus-gx-80plus-750w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=55446

şeytan dürtüyo sat eski sistemi diye de,şimdi bunları almakta yetmiyo, ssd ,monitör,işlemci anakart da lazım off off

• Elmasepeti'nde kutu hasarlı kulaklıkların fiyatı forumu sallayıp onlarca mesaj alıyor, millet ihtiyacı olmadığı halde sipariş ediyor. Vatan aynı fiyattan defosuz ürün satıyor ve piyasa fiyatının üzerinde oluyor, nasıl oluyorsa. İndirimin oranı %30 değil, her üründe de indirim yok ancak bunu artık herkes bilmiyor mu? Uzatmanın, iki haftada bir aynı başlıklara, aynı mesajları yazmanın manası ne? OEM konusunda adamlar rakipsiz, arada çıkarsa da bir kaç ürün çıkıyor.
  • Sony xperia sp piyasadaki en ucuz fiyattan satılıyor şu anda.
    Pioneer mvh1400 de aynı şekilde.Bunlar benim uzun zamandır fiyat takibi yaptığım ürünler.İndirim gerçekten var, kim ne derse desin.

• Bu Nasıl %30 İndirim.
  • Teknoloji mağazalarında ki indirimler de, indirimli satılan ürünün indirimsiz fiyatını abartmayı önlemek için kanuni bir düzenleme yapacaklardı.. Sanırım yürürlüğe girmedi.. %15 indirim yapsınlar ama gerçek fiyatı üzerinden..
    Amerika ve Avrupa'da ki indirimler gibi olmalı!!

• Ne bekliyorsunuz anlamak güç 2000lik ürünü 1400 liraya satıncamı indirim olacak sadece. Piyasanın az altınada satsa vatan bu piyasaya rekabet getiren bir firma olduğunu düşünüyorum. Seviyoruz seni vatan ta ta ta tan

• quote:

Orijinalden alıntı: biolog

quote:

quote:

İki kategoride gercekten ucuz ürün bulunabiliyor her urun degil dikkat etmek lazim. 1. Oem 2. Apple bilgisayarlar
    Digerlerini salla!

vatan satarken satıyorda gidip ürünü değiştirmek yada geri iade etmek istediğinde kalırsın ortada sap gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

32 gb micro sd kart önerebilecek var mı arkadaşlar

http://www.n11.com/sandisk-ultra-32gb-class-10-micro-sd-hafiza-karti-P13003809 pepsi koduyla 58,9 TL güzel ürün

pepsi altlimiti 100 tl ye çıkardı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vatandan mal alınır ya da alınmaz bilmiyorum ama vatana asla guvenilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

quote:

Orijinalden alıntı: biolog

quote:

quote:

Digerlerini salla!

vatan satarken satıyorda gidip ürünü değiştirmek yada geri iade etmek istediğinde kalırsın ortada sap gibi

Galiba bu şubeye göre değişiyor. Ben harbiye'den yıllardır alışveriş yapıyorum ve çok iade yaptığım olud. Hiç sorun çıkarmadılar. Hatta sırf bu konuda memnuniyetim dolayısıyla başka yerde daha ucuza bulabileceğim şeyleri üçe beşe bakmadan oradan alıyorum. Vatan konusunda diğer eleştiriler ise haklı bence, artık indirimleri gerçekten tamamen yalan olmaya başladı. Eskiden %25 indirim yaptıklarında bazı ürünleri piyasanın %5-10 altına bulabiliyordum şimdi %30 indirimde bile tüm fiyatlar piyasanın üstünde maalesef.

• Note 2 nin fiyatı fena değil.
  • FreeRun kullanıcısına yanıt
    Bu yoruma katılamıyorum hocam, Vatan'dan PC topladım ve anakartında hata çıktı, daha önce Gigabyte başlığında da paylaşmıştım. Gigabyte birkaç kere ürünü tami ettik diye geri gönderdi fakat her seferinde arıza devam etti. Vatan bilgisayar çalışanları bu süreci hep takip ettiler, mağdur olmamam için herşeyi yaptılar ve sonunda ürünü Gigabyte iade almayı kavga-gürültü kabul etti. 1 aydan uzun bir süre boyunca vatan beylikdüzü çalışanları süreci takip ettiler, en azından beylikdüzü şubesinin çok ilgilendiğini söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

arkadaşlar yüzde 30 indirim hangi güne kadar geçerli? klima alacağım paraf card ile, ordan da 75 lira gelecek. çok uygun fiyata geliyor

http://www.vatanbilgisayar.com/Ev%20Bak%C4%B1m%20%C3%9Cr%C3%BCn%C3%BC/daylux-daylux-12000-airfel-daylux-12000-btu-duvar-tipi-split-klima/productdetails.aspx?I_ID=65503

İyimidir hocam bu klima ? Bende salon için almayı düşünüyorumda 12.000 btuluk

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.