Şimdi Ara

Vatan, Vazgecilmez Sevgili... Sleepy, Sevgililer Gunu (14 Subat 00:00 ile 23:59 saatleri arasindaki)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan, Vazgecilmez Sevgili... Sleepy, Sevgililer Gunu (14 Subat 00:00 ile 23:59 saatleri arasindaki) market.sleepy.com.tr'den yapilan tum alisverislerin gelirini Sehitlerimiz ve Gazilerimizin yakinlarina bagisliyor. Sms Istemiyorsan SLEEPY RED Yaz 7889 Gonder Mersis: 0376011487900017 B016

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Helal olsun diyelim her marka boyle dusunceli olsa keske, az cok biseyler yapmali bu insanları sevdiklerini vatana feda vermisler.Sevgimizi gosterir guzel bir hediye olur.Gecen sene Besiktas macinda şehit olan kardeşlerimiz icinde keske takımlar birsey yapsaydı aynı derbi yine oynandi bisey yapildiysada duyurulmadı ama o macin geliri bagislanabilirdi.
  • Tam konuyu açayım dedim yarın alışveriş yapıyorum umarım saçma sapan bir çakallık yapmazlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alırım bi dal ve desteklerim. Tarafımız belli.

• Vatan, Vazgecilmez  Sevgili...  Sleepy,  Sevgililer Gunu (14 Subat 00:00 ile 23:59 saatleri arasindaki)

• Helal olsun diyelim her marka boyle dusunceli olsa keske, az cok biseyler yapmali bu insanları sevdiklerini vatana feda vermisler.Sevgimizi gosterir guzel bir hediye olur.Gecen sene Besiktas macinda şehit olan kardeşlerimiz icinde keske takımlar birsey yapsaydı aynı derbi yine oynandi bisey yapildiysada duyurulmadı ama o macin geliri bagislanabilirdi.

• Güzel muhabbetler bunlar.

• Vatan bilgisayar sandım.

Güzel kampanya, Allah kabul etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exponent -- 13 Şubat 2018; 20:21:34 >
  • Flo da bir mağazasının cirosunu bağışlıyor. Çok güzel. Bezimiz yeterince var ama destek için ıslak mendil alacağım.

• suatin kullanıcısına yanıt
    Flo da enlerim arasinda o zaman boyle markalari paylasalimki bilinclenelim

• harika bir kampanya bezleri ve ıslak havluları kaliteli tavsiye edilir
  • 100 tl ye 5 paket bebek bezi + ıslak mendil kampanyası var nasıl tavsiye eder misiniz ?
  • Helal olsun böyle bir kampanya yapıp hem toplumsal bir mesaj vermişler hemde diğer firmalara örnek olmuşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fbbp -- 14 Şubat 2018; 0:14:44 >
  • Twigy de tüm mağazaların gelirini bağışlıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

100 tl ye 5 paket bebek bezi + ıslak mendil kampanyası var nasıl tavsiye eder misiniz ?

Tek paket bez zaten 20 lira,100 liralık kampanya paketi yanındakilerle daha uygun oluyor. Ben kampanya paketi sipariş verdim.

• Bende 100 tl lik paketten aldım,helali hoş olsun...
  • Degerli Sleepy Dostu, Sevgililer Gunu'nde market.sleepy.com.tr'den yapilan toplam alisveris bedeli 206.035 TL ye ulasmis ve Mehmetcik Vakfi'na bagislanmistir. Destek veren herkese tesekkur ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir_150 -- 16 Şubat 2018; 1:25:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir_150

Degerli Sleepy Dostu, Sevgililer Gunu'nde market.sleepy.com.tr'den yapilan toplam alisveris bedeli 206.035 TL ye ulasmis ve Mehmetcik Vakfi'na bagislanmistir. Destek veren herkese tesekkur ederiz

helal olsun birlik beraberlik budur.

• Benim diyen firmalar hiçbir yere 200bin tl bağış yapamaz. Helal olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.