Şimdi Ara

Vatan, Sınırlı Stok > Piranha Radyolu Dijital Saat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.276
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KAmpanya bitmiş, aslında şubeye gidebilseydim alıcaktım, bozulursa da garanti var, göndersinler. Vestel'in de ürünleri uygun gibi.
  • fiyatı ne kadardı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Piranha ise benden uzak olsun.

+1 Allah düşmanımın başına vermesin.

Akvaryumumda bile beslemiyorum.
  • bugün geldi. akbank sanal kkartı ile alım , UPS 2,5 tl KARGO masrafı almış.

1: ürün büyük ve rakamlar çokkkk büyük.

tek sorun anten zayıf - üst butonlarda aydınlatma yok :((
  • Neyse java tabanlı telefona devam; sony ericsson sağolsun (gerçi diğerlerinde de var ama çaktırma )

Kur alarmını telefonun sonrada kapatıp baş ucuna al. Ne zararından etkilenirsin ne de geç kalırsın, pili bitse bile uyandıracak kadar çalar.
  • Hb yorumlarında hafıza silinme gibi durumlar da yok denmiş, birde radyosu kötüymüş, ama 21 tl'ye de gözardı edilebilir. Telefonlar var da benim en büyük sıkıntım gece, veya sabahın erken saatlerinde normal saatleri görememem :)
  • alarmını kurdum.gece elektrikler kesilmiş.dolayısıyla işe geç kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

2 yıldır philips in bu modelini kullanıyorum çok memnunum dandik 2 liralık pil ile 6 ay idare edebiliyorum duracell aldım umarım daha uzun süre dayanır. bu arada alet sadece elektrik ile çalışıyor pil elektrik kesilmelerinde saat ayarının bozulmaması için..

Vatan, Sınırlı Stok > Piranha Radyolu Dijital Saat

Tam modeli nedir? Bende almak istiyorum. Sabah diyelim 7.00'ye kurdum alarmı. Radyo çalıyor mu alarm niyetine?

• quote:

Orijinalden alıntı: acey

alarmını kurdum.gece elektrikler kesilmiş.dolayısıyla işe geç kaldım.

:))) eyvah
    Bellek pili takılımıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 19 Aralık 2011; 14:51:32 >
  • takılıydı ama işe yaramıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

2 yıldır philips in bu modelini kullanıyorum çok memnunum dandik 2 liralık pil ile 6 ay idare edebiliyorum duracell aldım umarım daha uzun süre dayanır. bu arada alet sadece elektrik ile çalışıyor pil elektrik kesilmelerinde saat ayarının bozulmaması için..

Tam modeli nedir? Bende almak istiyorum. Sabah diyelim 7.00'ye kurdum alarmı. Radyo çalıyor mu alarm niyetine?

http://forum.donanimhaber.com/m_42042510/tm.htm

Daha önce konusunu açmışım buradan bakabilirsiniz

ister radyo isterseniz alarm ile uyandırıyor radyonun ses kalitesi çok iyi son seste bile bozulma olmuyor çekimi güzel hiç cızırtı yok ben çok memnunum tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Internete özel mi bilmiyorum ama şubeden alınırsa güzel fiyat, Hepsiburada da 29 lira civarı, ordaki yorumlar da olumlu. Özellikle gece uyanıp saat arayanlar için ideal :)

http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-aqua-w-type-timezone-aqua-w-type-alarmli-radyolu-dijital-saat/productdetails.aspx?I_ID=47670

9V pil takılabiliyor deniyor, öyleyse pil takarız bozulmaz yanlış mıyım???

• Elektrik kesintilerinde saati bozulmayan ürünler iyi ama sabah kalkma saatinde o kesik elektriğe rağmen piliyle alarmı çalıştıran benzer bir ürün var mıdır acaba?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_42042510/tm.htm

Daha önce konusunu açmışım buradan bakabilirsiniz

ister radyo isterseniz alarm ile uyandırıyor radyonun ses kalitesi çok iyi son seste bile bozulma olmuyor çekimi güzel hiç cızırtı yok ben çok memnunum tavsiye ederim

Saol dostum. Güzel cihaza benziyor.

• bu cihaz çok elektirik çeker mi sürekli elektirikte kalacak sonuçta malum devir ekonomi devri :)
  • Tekrar kampanyaya girdi, 21 tl, alıpda beğenen varmı?
  • Vakti zamanında (90'lar herhalde) göçmenlerden (belki de polonya pazarından) bir saat almıştım fişe takılıp çalışan. 9V bir pille yedekleniyordu. Markası falan birşeydi ama mükemmeldi. Elektrik gittiğinde ekranda görüntü olmuyordu ancak alarm fonksiyonu çalışmaya devam ediyordu. Ekranı da cam tüp gibi birşeydi, gece lambası niyetine de kullanılabilecek enteresan yeşil bir rengi vardı.

20 sene önce bunu yapmış elin rus'u, bu adamlar halen elektrik kesildiğinde çalışmayan şeyleri satmaya mı çalışıyorlar?

5 TL dese almam bu şartlar altında.

(Zaten piranha'nın ürünlerini yaşadığım güzel bir tecrübe nedeniyle bir daha almam orası ayrı konu)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Ben 2 gün önce bunu aldım. Ben alırken 33 TL idi. Fena değil. Radyo çekimi çok iyi değil. Dandik bir hoparlör koymuşlar sanırım. Sesi fazla açarsanız ses bozuluyor. Kesinlikle radyo dinlemek için değil. Sabah uyandırması için aldım. Snooze özelliği var. Radyo sesi ile yada isterseniz gıcık bir alarm sesi ile uyanabiliyorsunuz. Sleep özelliği var. 1 saatten geriye sayıyor sonra kapanıyor. 9V pil takıyorsunuz saat ayarı bozulmuyor. Elektrik gittiğinde gösterge de kapanıyor. Pil sadece saat ayarı için. Her tarafı plastik. Elektrik kordonu cihaza monteli ayrılmıyor. Radyo istasyon ayarı manuel yapılıyor. Ses ayarı manuel. Saat ayarı ve alarm ayarı çok basitleştirilmiş. Piranha yerine Sony'yi tercih etmelisiniz. Fiyat aynı sayılır. Sony Türkiye garantili. Resimdekinin bir kısmı mavi ama bana komple aynı renk geldi.

http://www.bimeks.com.tr/urun/115926/sony-icf-c205-alarmli-radyolu-saat.aspx

Bu ürün için bugün iade başvurusu yaptım. Ses çok bozuk çıkıyor. Bugün saatin 10 dakika ileri gittiğini farkettim. ŞOKK: Kullanma klavuzunda 10 dakika ileri veya geri kalabileceği yazıyor. Bunu hemen uygulaması gerekmezdi yani. Resmen okuyunca şok oldum. Sony ilk defa beni hayal kırıklığına uğrattı.

• Florasan tüplüleri diyorson diabolical, çok güzeldir onlar, eski rus hesap makinelerinde de de benzer bir gösterge vardı, bakacam diye içine girerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Florasan tüplüleri diyorson diabolical, çok güzeldir onlar, eski rus hesap makinelerinde de de benzer bir gösterge vardı, bakacam diye içine girerdim.

Hocam floresan tüp dendiğini bilmiyordum ona ama bahsettiğim kesinlikle o çünkü google'dan arattım ve bendeki o eski saate benzer bir saat buldum. Şimdi nasıl üzülüyorum kırıldığına.

Şu güzelliğe bakar mısınız? Bu varken şu yukarıdaki saatler alınır mı?

http://www.ladyada.net/make/icetube/

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.