Şimdi Ara

Vatan, Sınırlı Stok > Piranha Radyolu Dijital Saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.275
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Internete özel mi bilmiyorum ama şubeden alınırsa güzel fiyat, Hepsiburada da 29 lira civarı, ordaki yorumlar da olumlu. Özellikle gece uyanıp saat arayanlar için ideal :)

http://www.vatanbilgisayar.com/piranha-aqua-w-type-timezone-aqua-w-type-alarmli-radyolu-dijital-saat/productdetails.aspx?I_ID=47670

• 7TL' de kargo eklersen indirim kalmıyor.
  • bu hep fişte mi çalışıyor?
    yoksa pil takıp çalıştırma şansımız var mı?
  • Bu tip ürünleri defalarca yorumladık ama yinede bilmeyenler için bir daha uyaralım, cari açığa gereksiz katkıda bulunmasınlar.

Elektrik kesintisi olmayan herhangi bir avrupa ülkesinde yaşıyorsanız alın güzel güzel kullanın, türkiyede ikamet ediyorsanız tipini beğendiyseniz alın, çünkü sadece süs olarak kullanabilirsiniz
  • Niye?
  • Ben hergün kullanıyorum ,ama 2 güne bir tekrar saat girip alarm kuruyorum ,pili hemen bitiriyor backup olayı çok az sürüyor ...Hantal bir şey...
  • Bunun radyosu dijital olanından önerebileceğiniz var mı? Eşime mutfakta radyo dinlemek için küçük bir şey lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 17 Aralık 2011; 4:23:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-baki

Ben hergün kullanıyorum ,ama 2 güne bir tekrar saat girip alarm kuruyorum ,pili hemen bitiriyor backup olayı çok az sürüyor ...Hantal bir şey...

bilgilendirme için teşekkürler, en iyisi uzak durmak...
  • Benzerlerini uzun yıllardır kullanıyoruz. Hafıza pili pek işe yaramıyor. Devamlı prizde alet, saniyelik kesintiler bile saat ayarını bozmaya yetiyor. Çok sık saat ayarı yapmayı göze alıyorsanız iyi bir ürün. Ama dediğim gibi kesintilerden dolayı saatine ve alarmına güvenmek mümkün değil...

En son aldığım cihaz aşağıdaki Minton. Artısı ise projeksiyonu var. Saati duvara veya tavana yansıtabiliyorsunuz. Baş ucunuzda duruyorsa, dönüp bakmanıza gerek kalmıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmay -- 17 Aralık 2011; 8:23:20 >

• Tam benim aradığım bir ürün ama nedense bu tür ürünlerde tam bilgi girmiyorlar.
    Aynı anda iki farklı saate alarm kurulabiliyor mu?
  • Piranha ise benden uzak olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caner282828

Piranha ise benden uzak olsun.

+1 Allah düşmanımın başına vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Bütün ürünlerinin görüntüsü çok güzel ama sağlamlık konusunda çin malları bile bunlara bin basar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbarian

Bunun radyosu dijital olanından önerebileceğiniz var mı? Eşime mutfakta radyo dinlemek için küçük bir şey lazım.

bende eşime radyo arıyordum telefonlu bir radyo ile olayı çözdüm
  • 2 yıldır philips in bu modelini kullanıyorum çok memnunum dandik 2 liralık pil ile 6 ay idare edebiliyorum duracell aldım umarım daha uzun süre dayanır. bu arada alet sadece elektrik ile çalışıyor pil elektrik kesilmelerinde saat ayarının bozulmaması için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rbcntechnic -- 17 Aralık 2011; 12:29:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelaynak33

quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

quote:

Kesinlikle katılıyorum. Bütün ürünlerinin görüntüsü çok güzel ama sağlamlık konusunda çin malları bile bunlara bin basar..

+1000000

http://www.bimeks.com.tr/urun/118156/piranha-razor-a-type-titresimli-gamepad.aspx

2 günde

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-quinn-ultra-4-gb-dijital-mp3-player/productDetails.aspx?productId=bd52128&categoryId=9181

1 günde

BOZULDU bi daha piranhamı tövbe...

• Ben 2 gün önce bunu aldım. Ben alırken 33 TL idi. Fena değil. Radyo çekimi çok iyi değil. Dandik bir hoparlör koymuşlar sanırım. Sesi fazla açarsanız ses bozuluyor. Kesinlikle radyo dinlemek için değil. Sabah uyandırması için aldım. Snooze özelliği var. Radyo sesi ile yada isterseniz gıcık bir alarm sesi ile uyanabiliyorsunuz. Sleep özelliği var. 1 saatten geriye sayıyor sonra kapanıyor. 9V pil takıyorsunuz saat ayarı bozulmuyor. Elektrik gittiğinde gösterge de kapanıyor. Pil sadece saat ayarı için. Her tarafı plastik. Elektrik kordonu cihaza monteli ayrılmıyor. Radyo istasyon ayarı manuel yapılıyor. Ses ayarı manuel. Saat ayarı ve alarm ayarı çok basitleştirilmiş. Piranha yerine Sony'yi tercih etmelisiniz. Fiyat aynı sayılır. Sony Türkiye garantili. Resimdekinin bir kısmı mavi ama bana komple aynı renk geldi.

http://www.bimeks.com.tr/urun/115926/sony-icf-c205-alarmli-radyolu-saat.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: hoca05

Ben 2 gün önce bunu aldım. Ben alırken 33 TL idi. Fena değil. Radyo çekimi çok iyi değil. Dandik bir hoparlör koymuşlar sanırım. Sesi fazla açarsanız ses bozuluyor. Kesinlikle radyo dinlemek için değil. Sabah uyandırması için aldım. Snooze özelliği var. Radyo sesi ile yada isterseniz gıcık bir alarm sesi ile uyanabiliyorsunuz. Sleep özelliği var. 1 saatten geriye sayıyor sonra kapanıyor. 9V pil takıyorsunuz saat ayarı bozulmuyor. Elektrik gittiğinde gösterge de kapanıyor. Pil sadece saat ayarı için. Her tarafı plastik. Elektrik kordonu cihaza monteli ayrılmıyor. Radyo istasyon ayarı manuel yapılıyor. Ses ayarı manuel. Saat ayarı ve alarm ayarı çok basitleştirilmiş. Piranha yerine Sony'yi tercih etmelisiniz. Fiyat aynı sayılır. Sony Türkiye garantili. Resimdekinin bir kısmı mavi ama bana komple aynı renk geldi.

http://www.bimeks.com.tr/urun/115926/sony-icf-c205-alarmli-radyolu-saat.aspx

Bir defa da kaç alarm kurulabiliyor acaba?

• Tek alarm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.