Şimdi Ara

Vatan - Seçili Bilgisayar Parçalarında KDV İndirimi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
6
Favori
27.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İşlemciyi i39100F yapınız ve Ram’i DDR4 yapın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bilgilendirme için teşekkürler.

Hemen bir Msi RX5700 XT sipariş geçtim. 3175tl bu kurda en iyi fiyat sanırım. Sıcaklık sorunu şans işi umarım bana denk gelmez. Bugünkü incehesap indiriminde de büyük ihtimal 5700xt bu fiyatlara satılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hendivli kullanıcısına yanıt
    oyunla işiniz yoksahttps://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen3-3200g-soket-am4-wraith-stealth-3-6ghz-4ghz-6mb-65w-12nm-islemci.html bu işlemciyi alabilirsiniz. ekran kartını da çıkarın sepetten. cs go için işinizi görecektir.

• resE kullanıcısına yanıt
    Dostum sana nacizane tavsiyem sanırım piyasayı az çok takip ediyorsun. Bak iyice fiyatına performansına içine siniyorsa al geç. Ben yaklaşık 2-3 ay önce malüm bütçem ve sistemime uygun bir kart arıyorken teknobiyotik sitesinde GTX1650 yanlış hatırlamıyorsam 850 TL gibi fiyata indirime girdi paylaştım arkadaşlara yorum sordum bana 2-3 senelik RX-570 - RX-580 kartların bin TL altına düştüğünü daha iyi olduğunu yazdı. Gerçekten de dedikleri fiyatlara düşüyordu. Performans olarak da daha iyiydi. Ama ben yine de kartı almak istiyordum. Bir arkadaş da 1650 SUPER olsaydı alınırdı gibi yorumlar yazdı. Tabi yorum yapan arkadaşlara bir sözümüz yok herkes fikrini beyan ediyor zaten amaçları bizlere yardımcı olmak. Şimdi 800 TL li fiyatlara biri bana GTX1650 göstersin göreyim. Adamlar GT 1030 satıyor o fiyatlara. Diyeceğim o ki tabi buradan kullanıcı yorumlarını üstadların fikirlerini al ama nihai kararı kendin ver. Buradaki yorumlara kapılıp benim gibi acaba şu mu? üstüne az daha koysam bu mu? diye düşünürsen alacak olduğunu da alamazsın ve ekran kartsız kalırsın. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• RX5600 ler içerisinde msi gaming x 6g modeli nasıldır tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

RX5600 ler içerisinde msi gaming x 6g modeli nasıldır tavsiye edermisiniz?
    en iyi 5600xt bana göre
  • Arkadaşlar;
    Amd Ryzen 3900X 3.531 TL ye alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Elektronic

Arkadaşlar;
    Amd Ryzen 3900X 3.531 TL ye alınır mı?
    https://www.bizdehesapli.com/amd-ryzen-9-3900x-4-6ghz-70mb-105w-wraith-fan-am4-urun-RYZ3900X?ref=akakce&v=1.57

Burasi guvenilir site. Arada cok fark yok. Urunun sicakligi bu yuzden pek yok gibi. Render icin lazimsa ucuza alicaksiniz ama diger en ucuz fiyata gore.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 5700XT Evoke OC sorunlu bir model, thermal padleri çok küçük ve vram çiplerini tam temas etmiyor. Forumda da konusu açılmıştı, youtube'da da videolar var hakkında. 5700xt mech ve 5700 evoke oc da sorunluydu, GP olarak tekrar çıkardılar kısmen düzeltilmiş sorun. Alacak olanlar artısını eksisini düşünüp karar versin, 200-250 lira daha verip sapphire almak daha mantıklı geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darcyn -- 17 Nisan 2020; 12:50:12 >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ilgi ve yorumunuz için.
    Şu anda 2700X kullanıyorum, bir türlü karar veremiyorum alsam mı almasam mı?

Selamlar...
  • i5-8400, asus tuf z370 anakart, asus 1060 6gb kullanıyorum. FSP 600W 80+ psu var sistemde. Ekran kartını değiştirmek istesem önerisi olan? Yoksa işlemciye bakarak fazlasına gerek yok mu? Fikirleri duymak isterim..
  • Fiyatı düşmüş iyiymiş diyeceğiniz bir laptop var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Elektronic

Teşekkür ederim ilgi ve yorumunuz için.
    Şu anda 2700X kullanıyorum, bir türlü karar veremiyorum alsam mı almasam mı?

Selamlar...
    Render icin isin varsa muazzam is farki olur. Oyun icinse ryzen 3600de is goruyor. Sizin islemcide gorur.

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

i5-8400, asus tuf z370 anakart, asus 1060 6gb kullanıyorum. FSP 600W 80+ psu var sistemde. Ekran kartını değiştirmek istesem önerisi olan? Yoksa işlemciye bakarak fazlasına gerek yok mu? Fikirleri duymak isterim..
    Msi 5600xt mech oc isinizi gorur

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Fiyatı düşmüş iyiymiş diyeceğiniz bir laptop var mı?
    https://www.vatanbilgisayar.com/acer-nitro-5-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-gtx1660ti-6gb-w10.html

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.