Şimdi Ara

Vatan mediamarkt teknosa laptoplarda %18 KDV kadar indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
5.769
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    i5 12 ram 128 ssd lisini aldım n11 den. 480 tl hp geri iadesi ile çok uyguna gelmiş oldu. Şuanlık bi sorun yok.

Çok hafif ve ince olması artısı.

Fakat bütçe oysa acer nitro 5 e de bakabilirsiniz fan çıkışı epey iyi gözüküyor hp ye göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan2142

i5 12 ram 128 ssd lisini aldım n11 den. 480 tl hp geri iadesi ile çok uyguna gelmiş oldu. Şuanlık bi sorun yok.

Çok hafif ve ince olması artısı.

Fakat bütçe oysa acer nitro 5 e de bakabilirsiniz fan çıkışı epey iyi gözüküyor hp ye göre.

hocam bende hp kampanyasına dahil oldum aralık ortasına kadar almam gerek. hem hp hemde n11 kupon kombosu yapmak var aklımda fakat 11.11 tarihinde çok şişirilmiş fiyatlarla karşılacağımı düşünmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

Vatan' ın beğendiğim özelliğidir, hiçbir bilgisayarı isletim sistemsiz veya uydurma linux sürümlü satmaz.

Windows dediğin 35 lira key olarak ve orjinal(https://urun.n11.com/isletim-sistemi/microsoft-windows-10-pro-dijital-indirilebilir-lisans-P190284700?rf=one-cikanlar ). Bunun için yüzlerce lira fazla vermeye hiç gerek yok.

Key'in sıkıntısız çalışması onun yasal olduğunu göstermez. Oem lisansın yasal olabilmesi için faturasının bilgisayarla beraber kesilmesi (tek fatura olması) lazım... Yani 35 liraya alacağın key, bilgisayarla beraber gelen işletim sistemi ile aynı değil. İş yerinde vb. kullanacaksan sıkıntı çıkarabilir.

• İş için , oyun hiç yüklemeyeceğim bi alet olcak, grafik tasarımda değil, orta ayar programlar internet video hiç takılmasını istemiyorum. Lenovo yoga 910 lar nasıldır dostlar, alınırmı? 4000-5000 civarında. Oyun canavarı vs istemiyorum, hafif görünümü güzel ve asla kasmayacak çok hızlı bi alet istiyorum

• Bu indirimleri daha çok görürüz. Piyasa tabiri caizse ÖLÜ durumda.

Alım gücü iyice düştü, döviz zaten uçtu gitti. PC / Elektronik ürün fiyatları acayip yükseldi.
    Piyasayı hareketlendirmek adına bu tür faaliyetleri çok göreceğiz.
  • Nulla Poena Sine Lege kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru ayrıca "uydurma linux sürümlü" burasını tam olarak anlayamadım. Kullanamayan çamur atıyor galiba linux'a. Linux dediğin sistem'e virus bulaşma olasılığı windows'a göre çok ve çok düşüktür. Stabil bir sistem ve arka planda çalışan onlarca windows uygulamasından yoksun iyi bir performans veren sisteme neden uydurma deniyor anlayamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Macbook air vatanda haftasonu 3.499tl idi teknosa da da ayniydi. Simdi ikiside 3.599tl yapmis.

Ayni fiyat olsa gidip alacaktim ancak milleti enayi yerine koyup 100tl bosa verdirmeye calisiyorlar.

Bir indirim yapiyorsun tekrarlayacaksan aynisini yap. Bi 3499 bi 3599 bi 3899 bi 4599 milleti takip etmiyor saniyorlar bunlar. Satmakmi istemiyorlar yoksa yakaladigini opmek mi anlasilmiyor.

• rekabet kurulu göreve

• kampanya bittimi :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: greeny16

Ben de gördüm bu kampanyayı dell 7567 almayı düşünüyorum almak mantıklımı karar veremedim yoksa hb indirimi falan mı beklemeliyim. vatanda mağazadan alma şansımız var herhalde win10 kurulu olması da cazip geliyor.

bu ürünü vatandan aldım kutu içinde duruyor sıfır ürün almayı düşünürseniz ben satıyorum

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-inspiron-15-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256-ssd-gtx1050ti-4gb-15-6-w10-29064.html

• cihanair kullanıcısına yanıt
    Neredesiniz

• quote:

Neredesiniz

İstAnbuldayim

Vatan mediamarkt teknosa laptoplarda  %18 KDV kadar indirim

• almayın daha çok indirsinler...
  • bu hafta başı 3 tane şirkete aldım 3700 tlden gece indiriminde.normalde vatan 4200-4500 den satıyor..şuan 3533 tl çok iyi fiyat. cihaz süper.http://www.vatanbilgisayar.com/asus-tp410ur-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-256ssd-int-14-w10-touch.html
    n11 ve ggdekilerin özellikleri farklı. ram düşük hdd farklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belo3 -- 11 Kasım 2017; 20:35:11 >
  • quote:

Neredesiniz

02/09/2017 tarihli yorumda fiyatının 4.500 TL olduğu yazıyor
    Bekleyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Bu indirimleri daha çok görürüz. Piyasa tabiri caizse ÖLÜ durumda.

Alım gücü iyice düştü, döviz zaten uçtu gitti. PC / Elektronik ürün fiyatları acayip yükseldi.
    Piyasayı hareketlendirmek adına bu tür faaliyetleri çok göreceğiz.

piyasa ölü ama dün n11 140 milyon tl lik satış yaptı 10 dk da 111 otomobil uçtu gitti sen hala öyle inan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Cakallik v.362252628

• Fiyat uygun degil mi? yada n11 fiyatlari beynimi mi sulandirdi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 01-KinG

Fiyat uygun degil mi? yada n11 fiyatlari beynimi mi sulandirdi?

işlemici çok eski hocam,8.nesil çıktı..

• 01-KinG kullanıcısına yanıt
    iyi fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.