Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
31
Favori
62.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Devletin bir kurumu alıcının ürünü o fiyattan almasına karar veriyor. Vatan Bilgisayar da karara uyuyor. Siz hala neyin peşindesiniz anlamıyorum. Vatan Bilgisayar yönetimi bile sizin kadar yakınmıyordur. Kraldan çok kralcı deyiminin canlı örneklerisiniz resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o-raiser -- 13 Kasım 2016; 19:34:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: nigthcall

quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Ortada bir hata varsa ve siz bu hatadan özür dileyen şirkete böyle yaptırımda bulunuyorsanız umarım olayın farklı bir versiyonu başınıza gelirse ağlayıp sızlanmazsınız. İnsanlar hata yaparken firmalar yapmayacak olmasına inanmak saçmalık olur.
    Darısı başınıza diyorum.

Aslında haklısın, bu ihtimal de var. Ama şirketlerin bu kadar masum hatalar yaptığını pek düşünmüyorum şahsen.

bakınız benim başıma gelen.

https://forum.donanimhaber.com/m_121696960//tm.htm#121696960

9 gün boyunca 1150 liramı oyaladılar. ki bunun 100 yada 1000 kişi ölçekli yapılabildiğini düşünürseniz, o paranın 9 günlük faizi, muhtemelen toplam kardan daha fazla tutar...

Kredi kartı ile yapılan ödeme hemen adamların bankasına yatıyorda, faiz işletiyorlarda, sonra parayı geri iade ediyorlarda, hey maşallah nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz siz?

1150 x 1000 kişiden elde edecekleri 9 günlük (!!!) faiz o kadar büyük para ki, adamlar mahkeme vs sonucu ürünü gönderip elde ettikleri faiz(!!) den kat be kat daha büyük zarara girmeyi göze alıyorlar! Oldu olacak parayıda iddaa ya yatırsınlar kombo yapsınlar.

Kredi kartı ile yapılan ödeme provizyonda en az 2-3 gün kalıyor, hiç bir firma parayı şak diye hesabına almıyor. Bankadan parayı temin süresi ortalama 30-60 gündür.

Ha banka ha hb ha başka kurum.. benim paramı 10 gün bloke edip ne olduğunu bilemiyorum. Bu benim için, iskillenmeye ve hiddetlenmeye yeterince iyi bir sebep. Ve üstüne bir de ürün gönderilmiyor.

Bundan kârlı kim olursa olsun ben zararlıyım.

Sana Bob Marley amcamızın en nadide parçalarından birini yolluyorum.

We don't need no more tatava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nigthcall -- 13 Kasım 2016; 21:10:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ortada bir hata varsa ve siz bu hatadan özür dileyen şirkete böyle yaptırımda bulunuyorsanız umarım olayın farklı bir versiyonu başınıza gelirse ağlayıp sızlanmazsınız. İnsanlar hata yaparken firmalar yapmayacak olmasına inanmak saçmalık olur.
    Darısı başınıza diyorum.

Aslında haklısın, bu ihtimal de var. Ama şirketlerin bu kadar masum hatalar yaptığını pek düşünmüyorum şahsen.

9 gün boyunca 1150 liramı oyaladılar. ki bunun 100 yada 1000 kişi ölçekli yapılabildiğini düşünürseniz, o paranın 9 günlük faizi, muhtemelen toplam kardan daha fazla tutar...

Kredi kartı ile yapılan ödeme hemen adamların bankasına yatıyorda, faiz işletiyorlarda, sonra parayı geri iade ediyorlarda, hey maşallah nasıl bir hayal dünyasında yaşıyorsunuz siz?

1150 x 1000 kişiden elde edecekleri 9 günlük (!!!) faiz o kadar büyük para ki, adamlar mahkeme vs sonucu ürünü gönderip elde ettikleri faiz(!!) den kat be kat daha büyük zarara girmeyi göze alıyorlar! Oldu olacak parayıda iddaa ya yatırsınlar kombo yapsınlar.

Kredi kartı ile yapılan ödeme provizyonda en az 2-3 gün kalıyor, hiç bir firma parayı şak diye hesabına almıyor. Bankadan parayı temin süresi ortalama 30-60 gündür.

Ha banka ha hb ha başka kurum.. benim paramı 10 gün bloke edip ne olduğunu bilemiyorum. Bu benim için, iskillenmeye ve hiddetlenmeye yeterince iyi bir sebep. Ve üstüne bir de ürün gönderilmiyor.

Kredi kartından bloke edilen para sana ait değil. Adı üstünde kredi. Önce harcıyorsun, 30 gün sonra ödüyorsun. Sana ait olmayan para kart limitinden bloke edilmiş altı üstü. Sanki cebinden para eksiliyor.

Tatava yapma!

• Arkadaşlar hdd bugün ulaştı bana. Pc için merak eden arkadaşlar hiçbir formatlama işlemi yapmadan direk pc ye bağlayabildim.Darısı sizlere.

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Darısı başınıza diyorum.

Kredi kartından bloke edilen para sana ait değil. Adı üstünde kredi. Önce harcıyorsun, 30 gün sonra ödüyorsun. Sana ait olmayan para kart limitinden bloke edilmiş altı üstü. Sanki cebinden para eksiliyor.

Tatava yapma!

La sen trolsün ben anladım. Daha yazmam

• muratai kullanıcısına yanıt
    siz bu diskten sipariş vermiş miydiniz?
  • Section8 kullanıcısına yanıt
    itirazınızı ticaret müd. mi yapmıştınız hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HilmiE

Neden sipariş vereyim ki?
    Ürünün fiyatının yanlış girildiği ortada. Buna rağmen o ürünü o fiyattan almaya çalışmak için her türlü yola başvurmanın hırsızlıktan en ufak farkı yok.
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Ben dilekçe vermedim hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    peki teşekkürler.
  • quote:

quote:

Ürünün fiyatının yanlış girildiği ortada. Buna rağmen o ürünü o fiyattan almaya çalışmak için her türlü yola başvurmanın hırsızlıktan en ufak farkı yok.

hocam o zaman kendi görüşünü söyle konuya da girme bir daha. sağa sola sen hırsızsın demek için mi giriyorsun konuya ?

ek olarak burdaki kimsenin haddine değil tanımadığı kişilere hırsızlık damgası vurmak.

ayrıca yanlış hatırlamıyorsam sen yurt dışında yaşıyorsun, sipariş vermemen bununla alakalık olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Kasım 2016; 17:17:54 >

• Section8 kullanıcısına yanıt
    Peki Nası aldınız hocam vatan kendiliğinden mi gönderdi ? Ben cuma posta ile gönderdim İstanbul'a ama başka ni yol varsa hemen uygulayım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır yargı haksız olduğu kararını vermiş size ne oluyor ki? Hukuk üstünlüğünü kabul edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

hocam o zaman kendi görüşünü söyle konuya da girme bir daha. sağa sola sen hırsızsın demek için mi giriyorsun konuya ?

ek olarak burdaki kimsenin haddine değil tanımadığı kişilere hırsızlık damgası vurmak.

ayrıca yanlış hatırlamıyorsam sen yurt dışında yaşıyorsun, sipariş vermemen bununla alakalık olmasın

Yurtdisinda yasadam bile online siparis bu, akrabalarimin uzerine siparis veremezmiyim firsatci olsam?
    Ayrica Turkiyeye geri donus yaptim, sadece yaz aylarinda cikiyorum yurtdisina.

Gorunen koy klavuz istemez, bu harddiskten 999 tane siparis veren var yahu insaf!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

999 tanealan zaten şikayet etse bile kabul edilmez. ama vatan d sütten çıkmış ak kaşık değil. savunmaya gerek yok.

zamanında anneler günü üçin blender sattılar, abim şirketten arkadaşlarının üyeliği yok diye 3 tane aldı, önce arayıp 3 tane almışsınız 1 e düşürmemiz lazım dediler, sonra ilk 100 de değilsiniz geyiği yaptılar. öyle bir yazı uyarı vs olmamasına rağmen.

burdakiler hırsızsa firmalar daha hırsız merak etme :) bu şekilde şikayet edilmediler diye gemi azıya aldılar, istediği gibi at koşturuyorlar. hepsiburada da 10 tane siparişim vardır bu şekilde iptal edilmiş olan, geneli düşünsen belki 1000 lerce. çok zor değil bi maldsan 5 dk içinde 100 tane satılırsa satışı durdur ya da bilmemnereye haber ver diye bir sistem yapmak.

al hepsibruıada üstüne %67 indirim yazdığı ürünü sistemsel hata diye iptal etti geçenlerde, şimdi burda alan mı hırsız sazan avına çıkmış firma mı ?

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Topluca birleşip oyun fiyatlarını 2 katına satınca sesleri çıkmaz bunların. Firmaları şöyle ölümüne savunmaları yok mu bir garipler, babalarının şirketi olsa bu kadar savunmazlar.
    Aşağıdaki linke baksın arkadaş haksız rekabetten 10 milyon TL cezayı hayrına mı kesmişler.
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Rekabet_Kurumundan_Aral_Vatan_ve_Diger_Firmalara_da_Para_Cezasi_Geldi-85361.htm
    Ayrıca dediğiniz sistemi kaç seferdir bu konularda dile getiriyorum adım gibi de eminim burayı okuduklarına da halen uygulamıyorlarsa da bu işte bir bit yeniği ararım. Adamlar reklamın iyisi kötüsü olmaz diye yapıyorlar bunu kesinlikle bile bile.

Tabi canım 180TL'lik oyunu 300-500TL satınca normal oluyor, fiyatı sabit tutuyorlar değil mi?
    Bak kendin söylemişsin; 280TL diye, alanlar onun neredeyse yarı fiyatına aldılar, 3'te bir fiyatına değil.
    Sitede satılırken her yerde İNANILMAZ FİYATLAR diye bannerlar vardı.
    Ayrıca daha bugün Amazon 60-65€ civarına sattı Seagate Backup Plus 2TB olanı.
    Firmalar kazıklarsa sabit fiyat, kullanıcı yarı fiyata alırsa suç,hırsız.
    Bu arada belirteyim havale ile 1 adet aldıydım, iptal olunca uğraşmadım bile.
    Kullandığın üsluba diyecek birşey yok zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Tabi canım 180TL'lik oyunu 300-500TL satınca normal oluyor, fiyatı sabit tutuyorlar değil mi?
    Bak kendin söylemişsin; 280TL diye, alanlar onun neredeyse yarı fiyatına aldılar, 3'te bir fiyatına değil.

Havaleyle alınırmı yahu nasıl ölücüsün sen? Havalede iptal etmek çok kolay, yaptırım gücünde yok.
    Seagate backup plus ile bu ürün aynı kategoride değil, bu daha pahalısı. 65 euroda 230 tl eder.

180 tl lik oyunu araldan almak zorunda değilsiniz. Steam var, PSN plus var o var bu var, kafanıza silah dayayan mı var?
    Aral ile vatan ölücülerinin ne alakası ne bağlantısı var?

İşine gelmeyince üslup diyorsun. 132 dolarlık ürünü 132 tl ye almaya çalışmak ne o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

https://www.amazon.de/Seagate-Externe-Portable-Festplatte-Speicher/dp/B00G7LQC7Q/ref=sr_1_2?s=computers&ie=UTF8&qid=1479136926&sr=1-2&keywords=seagate+backup+plus+2tb

Fiyatımız: EUR 94,98 BEDAVA Kargo
    94.98 euro ya %18 KDV binecek.

Hani 60-65 euro idi? Hani bugün bu fiyattı?

Zeytinyağı gibi üste çıkmak için her yol var sizlerde.

oyunu araldan almak zorunda değilsin ama aral steamin fiyatlarını yukarı çıkarttırıyor. kaç kere steam çıkış fiyatı 70-80 lira olan oyunu kendisi 180 liraya satıyor diye steamin fiyatını arttırarak oradada 180 lira yaptırıyor. tekel gibi bişey adamlar.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.