Şimdi Ara

VATAN MAĞDURLARI 132 TL Seagate 2,5 2TB Game Drive For Xbox (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
31
Favori
62.084
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır, başvursan bile sen üstüne düşeni yapmadığın için bişey iddia edemezsin
  • benim takıldığım olay daha önce başkasının zaten bu indirimli fiyattan almis olmasi.. daha once bu rakama satmislarsa neden bu fiyat olurdu olmazdı diye tartisiyorsunuz?
    ben de aldim bir tane bana da para iadesi mesajlari geldi ama bu yaptiktari hata mi yoksa tuketiciyi tongaya dusurerek programladiklari site yazilimiyla ,gece vakti mesai saatleri disinda mudahale yapamadiklari icin ellerine yuzlerine bulastirmalari mi halen daha anlayamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok depolama degil tedarikciden cekme ise tedarikci surekli stok eklemis olabilir. Ama her 2 durumdada ama vatan ama tedarikci kesinlikle elle mudahale var en azindan stok icin bunu soyleyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Taksitle iade edilir diye biliyorum.

Daha önce benim öyle olmustu baska sitede.
  • Vatanın anormal fiyat hikayelerinin listesi:
    https://docs.google.com/spreadsheets/d/12eEfcLmhjJQHu4cKyZU05aBEIBpjPsdTwQkdhopz_9U/pubhtml?gid=0&single=true
    Vatan Yalan Vatan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blindness -- 19 Ekim 2016; 10:21:36 >
  • Mailinde olmayan için

Satış Sözleşmesi:
    https://www.sorularimvar.net/Satis-Sozlesmesi.docx

Ön Bilgilendirme:
    https://www.sorularimvar.net/On-Bilgilendirme.docx

Ürün Adetlerini ve tarih saati değiştirmeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Vatan aradı şimdi ücret iadem için iban istedi bende hakkımı arayacağımı bu nedenle iade istemediğimi söyledim. Bulabiliyorsanız iade ederseniz ama ben size iban numaramı vermek istemediğimi söyledim ve kapattım.

Kesinlikle ücret iadesi almayın hakkınızı alamazsınız.

Ücret iadesi almadığınızı belirten bir mail gönderin.

ben o mail ve mesajı gönderdim.

siz belgeleri ptt kanali ile hangi adrese gönderdiniz?
  • fieryboys F kullanıcısına yanıt
    T.C.
    İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü
    Hobyar Mh. Aşir Efendi Cd. Hoca Kasım Köprüsü Sk. No:4, Sirkeci, Fatih, İstanbul

Zarfın üzerine denetim bölümüne diye yazarsınız. (kendi adresinizide yazın)
  • http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-2-5-2tb-game-drive-for-xbox-usb-3-0-tasinabilir-disk.html

FİYAT DÜŞTÜ 395TL

STOK YENİDEN AÇILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilisim2222 -- 19 Ekim 2016; 12:21:14 >
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    aldığımız saniyeyi nerden bulcaz, mailde saniye yok evrakta sahtecilik demesinler sonra
  • İtibarsız vatandan birdaha bişey almam nasıl olsa iptal ediyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilisim2222

http://www.vatanbilgisayar.com/seagate-2-5-2tb-game-drive-for-xbox-usb-3-0-tasinabilir-disk.html

FİYAT DÜŞTÜ 395TL

STOK YENİDEN AÇILDI

Satmasalar bari hazır açıkken stok yokta diyemezler
  • Bunlar da tam yüzsüz çıktı. Bir süre satmayın en azından. İnsan böyle satıldığını görünce iyice sinir oluyor. Hepsiburada bu durumlarda, ilgili ürünü tabiri caizse yok ediyor. Viewsonic monitör hala yok mesela.
  • o-raiser kullanıcısına yanıt
    Ölücüler birsüre daha haber çıkmazsa Müge Anlıya başvuracaklarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: o-raiser

Bunlar da tam yüzsüz çıktı. Bir süre satmayın en azından. İnsan böyle satıldığını görünce iyice sinir oluyor. Hepsiburada bu durumlarda, ilgili ürünü tabiri caizse yok ediyor. Viewsonic monitör hala yok mesela.

O bişeymi
    Şubat ta aldığım ıslak mendiller hala yok
    Parasınıda alamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin iadesi geldimi benim karta halen gelen giden yok sipariş iptal arasammı nerde param diye.

Edit: Vatan bilgisayar ile görüştüm dün itibariyle iadeniz gerçekleştirilmiş diyorlar.

Daha sonra ödemeyi yaptığım nuvo ile görüştüm onlarda bekleyen işlemlerde yok vatan vilgisayar ile görüşün diyor bu nasıl iş yav.

Edit2: Ödemeyi bkm express aracılığıyla yapmıştım birde onları aradım bizimle ilgisi yok iade işlemleri direk kartınıza yansır müdahale şansımız yok diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 19 Ekim 2016; 16:11:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

aldığımız saniyeyi nerden bulcaz, mailde saniye yok evrakta sahtecilik demesinler sonra

Sözleşme ve önbilgilendirme formunu yasgereği yollamak zorundalar. Sonradan iptal etseler bile durum değişmez, siz de yollamadılar diye şilayet edin, para cezası keserler :) Bu adamlara bu güne kadar ceza kesilmedi mi kimsenin mi mrvzuattaki para cezalarından haberi yok kimse mi şikayet etmedi bunları bugüne dek anlamıyorum ki

• benim iade karta yansımış taksit taksit tabiki
  • 1tb lacie porsche harddisk 200 lira. Aldım 1 günde geldi memnunum. Özellikle apple ürünleri kullananlara hitap ediyor. Apple 300 lira civarına satıyordu , nette çoğu fiyat 250 270. 200 lira kargo bedava , 6 takside kadar imkan , paris fransa da kurulan bir firma dizaynı porsche yapmış ve 200tl. 1tb hdd ler 200tl civarından başlıyor zaten. Bu misal fırsattır bunu kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay1910

Herkesin iadesi geldimi benim karta halen gelen giden yok sipariş iptal arasammı nerde param diye.

Edit: Vatan bilgisayar ile görüştüm dün itibariyle iadeniz gerçekleştirilmiş diyorlar.

Daha sonra ödemeyi yaptığım nuvo ile görüştüm onlarda bekleyen işlemlerde yok vatan vilgisayar ile görüşün diyor bu nasıl iş yav.

Edit2: Ödemeyi bkm express aracılığıyla yapmıştım birde onları aradım bizimle ilgisi yok iade işlemleri direk kartınıza yansır müdahale şansımız yok diyor.

Ben de bkm express ile yaptım kimseyi arayıp sormayacağım sabırla bekleyeceğim bakalım ne zaman yatıracaklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.