Şimdi Ara

VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİN (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
4
Favori
6.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
99 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KK ve Millet İttifakı nonamenouser kadar çalışmamıştır. Arkadaşımızın hakkını verelim.

Üzerine çok gitmeyin çünkü o kaybetti çok büyük kaybetti VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİN 

• nonamenouser N kullanıcısına yanıt

Cidden çok üzülüyorum

Ekrem İmamoğlu'nun dediği gibi "Üzülüyorum"

Senin bu kadar çabalaman

Forumda söylediklerinin kaale alınması için mücadele etmen

Bir yukarıda yazdığın yorumu tekrar kopyala yapıştır yapıp altına foto ekleyip tekrar paylaşman

Oooof of olmadı kaybettin VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİN 

• nonamenouser N kullanıcısına yanıt

Ne yapsa olmuyordu

Neydi? Heh hayal alemi

VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİN 

VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİNteyit.org
    Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘Yahudi Cesaret Nişanı’ aldığı iddiası - Teyit
    https://teyit.org/analiz/cumhurbaskani-erdoganin-yahudi-cesaret-nisani-aldigi-iddiasi
  • SaLVaToRe_V kullanıcısına yanıt

kanka bizim işimiz gücümüz yok sabah akşam sallıyoz zaten.

dostum hiçbişey salladığım yok.az bile yazdım. 600bin dolar transfer etmedim daha fazla ettim. siz mesai saatleri içinde evde yatın, sonra oyunuzu kılıçdaroğluna atıp havadan para akmasını bekleyin. bekleyin akar...

düşünsene pkk cenazesi var atıyorum batmanın bir köyünde halk yürüyor. hertarafta apo posteri var düşün öyle bir ortam. köyde yürüyorlar. orda yaşlı kadınlar var okuma yazma bilmeyen. işte o kadınla sen aynı yere oy bastın birader. içki içilerek çağdaş modern olunuyorsa milattan önce çook içmişler ateş yakmışlar etrafında dönmüşler xxx partileri yapmışlar. onlar hepimizden modern birader.

sende cümlelere hep küçük harfle başlıyorsun be volki, naapalım gramer hataları bulma oyunu mu oynayalım? ben dikkat etmeden yazıyorum. çok sıkıntı yok. hata bul ve mutlu ol.

ben zamanında burda hesap ekran görüntüsü yolladım o zamanda adımız "hesap gönderen gösterişçi, sonradan görme, hava atmaya çalışan" vs oldu.

inanmıyorsan inanma. o senin sıkıntın volki..

monitör dediğin nedir sana dokunmatik ekranlı monitörlerden foto atıyım.hertaraf monitör burda monitörden bol ne var be volki.zamanında da windows 7 kullandım diye yüklenmişlerdi. maksat laf sokma ve alt etme olsun sizde.hepiniz aynısınız be volki. sakin ol kanka bişeyleri yarıştırma gerek yok.herkes kendi yoluna baksın.

volki ben seni tanımıyorum kardeş. birisiyle mi karıştırıyorsun bilemem. bence senin tekrar dubai'ye gitmen gerek. parasızlıktan kılıçdaroğluna apocular bijiserokculara oy atıyorsun baksana. sende yurtdışı yap türkiyeye para yollayalım beraber. destekleyelim ülkemizi . hadi iyi günler VATAN ELDEN GİDİYOR. VATANINI SEVEN SANDIĞA GİTSİN 

Vodkayı cappyle mi içiyorsun kanka, burn yada redbulla dene.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çarpsın ya bu ülkeyi ayık kafayla çekemiyorum artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.