Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-msi-rx-5700-mech-gp-oc-b450m-a-pro-max-ocz-480gb-kingston-16gb-ram.html?OM.zn=alternative_products-w2&OM.zpc=VTNMSI%20R5-RX5700

Bunu yeni mi koymuşlar ya
    Var mıydı ?

Bu ekran Kartı ısınma şikayetleri Harici daha iyi sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gp modellerde ısınma sorunu yok diyorlar. Rampage psu nedir ya vatan böyle sistemlere kalitesiz psu koymakla ne amaçlıyor acaba.
  • Arkadaşlar sistemi kurdum. Kasa kumandası çıkmadı maalesef Vatan'a yazacağım. Ekran kartından tuhaf bir ses geliyor fanlar yüksekteyken yerine tekrar oturtmayı denediğimde düzeldi. Kasa estetik olarak baya hoşuma gitti benim. GTA V yükledim şu an Warzone yükleniyor GTA V'de işlemci 80 dereceyi görmedi GPU ise maks 70 o da anlık. Boştayken 60 derecelere çıkabiliyor işlemci bunun nedeni boştayken de tam performans çalışması diyebiliriz biostan düzeltilebilir. Şu an için net yorum yapamayacağım ama üzmeyecek gibi duruyor.

• IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    hocam hayırlı olsun benim sistemde geldi kurdum win10 uda ama ufak bir sorunum var ethernetten internete bağlanamıyorum BİOS tan ayar mı lazım buna.
    Eski pc ile aynı kablo aynı modem bağlanıyorum bunda kablo takılı değil diyor acil yardımlarınızı bekliyorum.

Edit:Sorunu çözdüm çok şükür modem portunu ayarladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 27 Mayıs 2020; 23:27:24 >

• thunderksk kullanıcısına yanıt
    Ben taktığımda direk bağlandı

Hocam olmazsa gidin bi tplink wifi alın idareten sonra iade islemiyle ugrasirsiniz anakartın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar oyun içerisinde işlemci 85 dereceleri görüyordu. Açıkçası bana anormal geldi videodaki gibi. Daha sonra forumda arkadaşın önerdiği bios ayarını yaptım 60 derecelerde geziyor şu an için uzun kullanımda nasıl değişir bilmiyorum ama açıkçası performans olarak da bir düşme olmadı ekran kartını beslemekte hiçbir problemi yok bilgisayarın. Bios ayarını yapmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Soğutucu aldığını zaman tam performansa çıkarırsınız.
  • oklawa kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın geri dönüş sağlayamadım gün içinde renk farklı sadece sanırımhttps://www.youtube.com/watch?v=JP1TsVgcoIk&feature=youtu.be şayet böyle performans veriyorsa işimizi görür diye umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alfa Bey -- 27 Mayıs 2020; 20:13:41 >
  • Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    Sadece renk değil.
    4 ve 6 ısı borusu olan iki farklı ürün var önümüzde.

Videodaki soğutucu 6 borulu, xigmatek sitesindeki ile aynı.
    Vatan ve diğer satıcılardaki ise 4 borulu.

Satın almayı düşündüğünüz linki atarsanız daha iyi olur.

• oklawa kullanıcısına yanıt
    Lâl olmuşum hocam doğru diyorsunuz

• IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. Nasıl yapılıyor bu ayarlar belki geldiğinde lazım olur.
  • arkadaşlar merhaba, sistemi aldığımı ve çok memnun kaldığımı yazmıştım. ekran kartımda coil whine problemi çıktı. bannerlord menü ekranındayken bayağ sesi çıkıyor. vatan bilgisayarı bugün arayacaktım unuttum yarına kaldı artık. ekran kartını değişim talep edicem.

aynı sorunu yaşayan varmı acaba?
  • Nyctinus kullanıcısına yanıt
    Youtube de şöyle bir videoya denk geldim coil whine için herhangibir sorun olmayacağını söylüyor.
    COIL WHINE
  • Alfa Bey A kullanıcısına yanıt
    Belki satıcılar yanlış fotoğraf kullanmıştır.
    Wp 1266 denilmiş ama hep Wp 1264 fotoğrafı konulmuş.

https://www.xigmatek.com/product.php?main=22

• hocam 2 adet SATA kablosu çıkıyor kutudan, bilgine
    Bu iyi oldu. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsefe07

https://www.youtube.com/watch?v=ttQ9YPq2bh8&t=11s

Arkadaşlar bu videoda ısınma sorunu yok ama yorumun altında alanlardan biri çok ısındığını söylemiş videodaki gibi değil demiş . Aramızdan kullananlar var ise sizlerde durum nedir ? Gerçekten aşırı ısınma söz konusu mu ?
    Birkaç saat önce kanal sahibi tarafından bir yorum atılmış aynen aktarıyorum belki ısınma sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olur:

quote:

Öncelikle yorumun ve abonelere olan desteğin için teşekkürler. Fakat benim ayrı bi önerim var. Core clock girmek yerine advanced kısmında yanılmıyorsam cpu settimga içinde "core performance booster" özelliği var onu disable yapmaları çok daha iyi.

• Arkadaşlar biosta cha1 fan çalışmıyor görünüyor normal mi bu? kasadaki bütün fanlar dönüyor ama
    Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

• peaceandlove kullanıcısına yanıt
    fan kontrolcisi olmadığı için

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.