Şimdi Ara

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı? (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.125
Cevap
6
Favori
57.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler benim 1tb lik hdd yi bağlayabilmem için müşteri temsilcisi anakartın kutusundan 2 adet kablo çıkıyor dedi.

sistem elinde olanlar yardımcı olurmusunuz bu kablolar çıktı mı anakart kutusundan ,bilgi verebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 16 Mayıs 2020; 14:23:26 >
  • https://www.itopya.com/hermes-m3560xs-amd-ryzen-5-3500x-msi-rtx-2060-super-ventus-gp-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
    Bu sistemle vatandaki sistem arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz. İtopyadaki iyi gibi duruyor ama kargo durumu düşündürücü vatan daha güvenilir geldi baya bir kararsız kaldım.
  • Kasanın ve boş kutuların olduğu paketler Farklı yerlerde görünüyor. Biri neredeyse bulunduğum ile geldi diğeri hala yeni çıkmış görünüyor. Böyle bir şey olabilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar son durum nedir kullananlar için, sistem almaya değer mi? Memnun musunuz? Kasasının soğutması ve sesi nasıl yani aşırı sesli mi çalışıyor yoksa uygun kabul edilebilir mi? Geri dönüşlerinize göre almayı planlıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

• mechatengu kullanıcısına yanıt
    Yanlış yönlendirme yapıyorsunuz eğer Full ayarda oynayacaksa oyunlar bu sistem 2k ekran birde 144 hz tam gereksiz olur. Hiçbir adam gibi oyunda 2k da 130 fps üstü veremez sabit olarak. Full hd 144 hz deseniz eyvallah da 2k 144 hz besleyemez bu sistem

• arkadaşlar merhaba, bugün 11 gibi kargom geldi. kasa kurulu kendi kutusunda, ikinci kutuda da ekran kartı ve diğer bileşenlerin kutuları geldi. arkadaşa yayın bilgisayarı kurarken bizde pc sahibi olduk.

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

750 watt lık sertifikalı güç kaynağım olduğundan onu taktım.

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

ayrıca işlemci 1.5 voltta 60 derecede geliyor.

Buna göre, Biostan F7 ile "Advanced Mode" girip "Ai Tweaker" ve "CPU Core Ratio" dan enterla seçip 36 yazıp tekrar enterlıyoruz. Restart atıp tekrar Biosa girip değerleri kontrol ediyoruz. CPU voltage 1.10 civarı sıcaklıkta 45-47 derecede olması gerekiyor.

sistem gayet stabil. alanlara hayırlı olsun.

Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?Vatan’da satılan 6250₺’lik sistem alınır mı?

• hsyn16 H kullanıcısına yanıt
    itopyadaki nasıl iyi duruyor hocam. işlemci 3500X bi kere ordan geride. ekran kartı msi ventus serisi ve çok ısınan bir ekran kartı. tek artısı 2 slot ram olması.. ve fiyatıda daha pahalı. vatan daha güvenilir bi firma bunuda göz önünde bulundurun herkes itopyadan pişmann
  • Batu0aydn B kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle tavsiye ediyorum. Sessiz çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nyctinus kullanıcısına yanıt
    Bu ayarla işlemciyi sabit 3.6ghz de çalıştırmıyor musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: oklawa

Bu ayarla işlemciyi sabit 3.6ghz de çalıştırmıyor musunuz?
    Sabit dostum. Demek istediğim işlemci ilk geldiğinde CPU Core Ratio değeri "Auto" da geliyor. Buda işlemciye gereksiz 1.40-1.50 voltaj vererek ısı değerini arttırıyor. Bunu diğer mesajımdaki anlattığım gibi elle kendi hızına çektiğinizde (36) işlemci stabil hale geliyor.

//sabit derken tabiki oyunlarda turbo boost devreye giriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyctinus -- 16 Mayıs 2020; 18:21:27 >
  • hsyn16 H kullanıcısına yanıt
    Dostum bu sistemde 2060 Super var muadili değil Vatandaki sistemin. Vatandaki Superli sisteme bakabilirsin.
  • Nyctinus kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yaptığınız ayarı siparişim bana geldiğinde bende yapacağım. Herhangi bir eksisi olur mu ? Fps kaybi veya drop yaşama ihtimalim artar mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyctinus

arkadaşlar merhaba, bugün 11 gibi kargom geldi. kasa kurulu kendi kutusunda, ikinci kutuda da ekran kartı ve diğer bileşenlerin kutuları geldi. arkadaşa yayın bilgisayarı kurarken bizde pc sahibi olduk.

750 watt lık sertifikalı güç kaynağım olduğundan onu taktım.

ayrıca işlemci 1.5 voltta 60 derecede geliyor.

Buna göre, Biostan F7 ile "Advanced Mode" girip "Ai Tweaker" ve "CPU Core Ratio" dan enterla seçip 36 yazıp tekrar enterlıyoruz. Restart atıp tekrar Biosa girip değerleri kontrol ediyoruz. CPU voltage 1.10 civarı sıcaklıkta 45-47 derecede olması gerekiyor.

sistem gayet stabil. alanlara hayırlı olsun.

hocam hayırlı olsun darısı başıma , sana 2 sorum olucak cevaplarsan sevinirim
    1-anakart kutusundan hdd takmak için sata kabloları çıktı mı?
    2-mv2e ssd neden senin BİOS ta 250 gb gözüküyor 500 gb olması gerekmez mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 16 Mayıs 2020; 19:41:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Kasanın ve boş kutuların olduğu paketler Farklı yerlerde görünüyor. Biri neredeyse bulunduğum ile geldi diğeri hala yeni çıkmış görünüyor. Böyle bir şey olabilir mi ?
    Yukarı

• quote:

Orijinalden alıntı: nacttemhem

Hocam bu yaptığınız ayarı siparişim bana geldiğinde bende yapacağım. Herhangi bir eksisi olur mu ? Fps kaybi veya drop yaşama ihtimalim artar mi ?
    herhangi bir eksisi olmaz çünkü olması gereken stock değerine çekiyorum. oc falan değil yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

hocam hayırlı olsun darısı başıma , sana 2 sorum olucak cevaplarsan sevinirim
    1-anakart kutusundan hdd takmak için sata kabloları çıktı mı?
    2-mv2e ssd neden senin BİOS ta 250 gb gözüküyor 500 gb olması gerekmez mi?

Alıntıları Göster
    teşekkürler umarım sizinde olur.

1. tabiki sata kablosu çıkıyor (1 tane)
    2. 250gb benim ikinci harddisk. resmin sağ taraftında m2 yi görebilirsiniz. ikiside Toshiba marka.
  • quote:

teşekkürler umarım sizinde olur.

1. tabiki sata kablosu çıkıyor (1 tane)
    2. 250gb benim ikinci harddisk. resmin sağ taraftında m2 yi görebilirsiniz. ikiside Toshiba marka.

Alıntıları Göster
    bilgi için teşekkür ederim hocam

sipariş onayında benimki de dün aldım hala onaylamadılar pazartesiye onaylayıp kargo yaparlar umarım

birde bu sisteme hangi işletim sistemini kurayım win 10 ,win 8.1??

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

bilgi için teşekkür ederim hocam

sipariş onayında benimki de dün aldım hala onaylamadılar pazartesiye onaylayıp kargo yaparlar umarım

birde bu sisteme hangi işletim sistemini kurayım win 10 ,win 8.1??

Alıntıları Göster
    rica ederim dostum. benim siparişim 5 iş gününde geldi. kesinlikle w10 pro.

• quote:

rica ederim dostum. benim siparişim 5 iş gününde geldi. kesinlikle w10 pro.

Alıntıları Göster
    o zaman darısı başıma ,umarım benimkide engeç önümüzdeki cumaya gelir

win 10 pro yuda indireyim şimdiden

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.