Şimdi Ara

VATAN Da- SANDISK - 8GB Cruzer Micro USB Bellek (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MegaWolt38
    Ben de uzun zamandır araştırıyorum. Uyduruk Kingston ve Sandisklerden midem bulandı. Nedir bu kardeşim 3-5mb'lık yazma hızı, bu kadarda dandiklik olmaz.!

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-8-gb-jf620-usb-bellek-ultra-speed-beyaz-ts8gjf620/ProductDetails.aspx?productId=bd97914&categoryId=970

8 gb olan bu modelde 32mb okuma , 12mb yazma hızı var.
    Fiyatı da 29 lira.
    .

Bırakın artık şu dandik kingstonlarla, sandisklerle uğraşmayı, paranızı sokağa atmayın. Daha hızlı, kaliteli ürünler alın, benden tavsiye..

Bu fena değilmiş evet de sanki transcend in her modeli gayet hızlı da... Tüm markaların farklı hızlarda ve buna bağlı olarak fiyatlarda ürünleri var. (Kingston biraz daha yaya gerçi diğer markalara göre) Genelleyip yanlış bilgi vermeyelim. Transcend in de ağlayan modelleri de gırla. Zamanında 25 liraya aldığım sandisk bile 7mb/s, geçenlerde aldığım Kingston G3 11mb/s de yazıyor. Hız beklentiniz gerçek anlamdaysa cruzer contour ya da corsair in GT/GTR kodlu modellerine bakmakta fayda var zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GullyFoyle -- 17 Aralık 2010; 3:34:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

arkadaşlar beni yolda giderken aradılar, dekontumu istediler.. Bende mail adreslerini sordum ve bana dekont@vatanbilgisayar.com diye bi adres verdiler..

yada adresi ben yanlış aldım.. Dekontu hangi adrese gönderiyoruz? bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilirmi acaba?

arkadaşlar 15dk dır telefonda bekliyorum, ne lanet bişeymiş bu vatanın internet alışverişi.. Dekontumun ellerinde olduğunu onaylatmadan da telefonu kapatmayı düşünmüyorum !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: umityasar

bir de böyle bir secenek var:
    http://www.hepsiburada.com/Liste/adata-8gb-usb-30-bellek/ProductDetails.aspx?productId=bd100683&categoryId=970

Usb 3.0
    iyiymiş :)
  • bekledim arkadaşlar sonunda açıldı telefon.. Dekontumun ellerinde olduğunu söylediler.. Kargo için bilgi istediğimde UPS ye sorun dediler..

hayırlısı olsun bakalım !!!
  • incehesaptan 16 gb aldım. 1 günde de geldi. Galiba hızı biraz düşük ama 16 gb kingston bellek 29 liraya geldi. 100 kişinin arasına girebildim.
  • benim yoktu ve 1 adet aldım, cruzer fena hızlı olmuyor düz modellere oranla, bana idare eder yani. yanında da ep-630 kulaklık aldım 45 liraya, bakalım kaç güne gelecek kargosu nekadar olacak.
  • hepsiburada ki usb3.0 normal usb2.0 lardada kullanılabiliyormu bari ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezing
    hepsiburada ki usb3.0 normal usb2.0 lardada kullanılabiliyormu bari ?

Evet, kullanılıyor.
  • Kimisi kargo ücreti alınıyor kimisi alınmıyor demiş alsalar en fazla kaç para alırlar acaba..?
  • http://www.teknobiyotik.com/depolama/usb-flash-bellek/team-x092-4-kanalli-ultra-hizli-esata-usb-bellek.html

tavsiye ederimi esata ve usb cıkısı var.

su an stokta yok ama ben aldıgımda kdv dahil 63 tl ye almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

http://www.teknobiyotik.com/depolama/usb-flash-bellek/team-x092-4-kanalli-ultra-hizli-esata-usb-bellek.html

USB 2.0 için test yaptın mı? Sonuçlar nasıl? Benchmark programlarını kastetmiyorum, pratikteki hızlar ne alemde?

Bu arada, 16 GB'lik Adata flaş bellekleri Sanalpazar'da garantili ve sıfır olarak bulmak mümkün. 35 lira + 3-4 lira kargo ile alınabiliyor. Peşin fiyatına taksit de var. Kapasite/maliyet olarak bakıldığında daha iyi bir tercih denebilir.

• kargo elime bu sabah ulaştı. 3 tl kargo ücreti var.
    ürünün okuma hızı ortama 25-26 mb/s

yazma hızını ise dosya atarak test ettim. 30 mb /s den başladı 5 mb/s ye kadar yavaş yavaş düştü ve sabitlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 18 Aralık 2010; 9:07:49 >
  • perşembe günü akşam saat 5 gibi sipariş verdim. cuma günü akşam saat 5 te kargo geldi ups ile 3tl kargo parası ödedim samsun'a şimdiye kadar aldığım en hızlı kargo . kargo kutusu cok büyüktü içine 3.5 luk 5-6 disk sığardı ufak bir flah disk için böyle kutu
  • benim siparişi dün öğlen verdim daha yola bile çıkmamış, hazırlanıyor diyor İstanbul'dayım hem de ilginç.
  • arkadaşlar ürün az önce elime ulaştı, kutu fln yok dosya gönderilen kargo poşetinin içine koymuşlar.

İzmir-Karşıyak, Kargo ücreti 2,5TL
  • iyice lakayt oldular ya sanki beleşe veriyorlar, poşet nedir ya
  • Bunda U3 özelliği var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazy

Yukarıda linki verilen hepsiburada Adata kampanyasından yararlanmanızı tavsiye ederim. İndirimsiz fiyatı bile çok uygun görünüyor. Ya bir yanlışlık ya da bir üçkağıt var sanki. :)
    Adata s102 için verilen değerler şu şekilde:

/>

Bu değerler sanırım 32gb lık model için geçerli. Yani HB nın yazdığı değerler doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan44

quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

http://www.teknobiyotik.com/depolama/usb-flash-bellek/team-x092-4-kanalli-ultra-hizli-esata-usb-bellek.html

USB 2.0 için test yaptın mı? Sonuçlar nasıl? Benchmark programlarını kastetmiyorum, pratikteki hızlar ne alemde?

Bu arada, 16 GB'lik Adata flaş bellekleri Sanalpazar'da garantili ve sıfır olarak bulmak mümkün. 35 lira + 3-4 lira kargo ile alınabiliyor. Peşin fiyatına taksit de var. Kapasite/maliyet olarak bakıldığında daha iyi bir tercih denebilir.

bu bahsettiğiniz testleri falan nasıl veya hangi programla yapmam gerekiyor söyleyebilirseniz bütün testleri koyarım buraya.

• Bilgisayarından bir film atabilirsin. Küçük RAR dosyaları atabilirsin. Süreyi saatle tutarsın çok basit yani.

İlla program dersen de, Cyristal Disk Benchmark ve benzeri programlar olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.