Şimdi Ara

VATAN Da- SANDISK - 8GB Cruzer Micro USB Bellek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umityasar

bir de böyle bir secenek var:
    http://www.hepsiburada.com/Liste/adata-8gb-usb-30-bellek/ProductDetails.aspx?productId=bd100683&categoryId=970

Okuma hızı: 52MB/Sn
    Yazma hızı: 11MB/Sn

Okuma hızını anladıkta yazma hızı neden çok düşük?
    Gariplik var.

Ayrıca 7.1cm uzunluk bir usb disk için büyük sayılır, ergonomisini azaltır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 16 Aralık 2010; 19:53:50 >

• Genellikle UPS kargo ile geliyor ve kargo bedelini elden ödüyorsunuz fakat ürünün indirimli fiyatında 10$+kdv yazıyor TL olarakda 19 lira yazıyor 19 TL den %18 kdv cıkardım 16,10 tl gibi bi rakam cıktı demekki 1$=1.610 TL , ya dolar kurları cok yuksek yada ürünü 10$+kdv den yollamıyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digimonster -- 16 Aralık 2010; 19:54:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digimonster

Genellikle UPS kargo ile geliyor ve kargo bedelini elden ödüyorsunuz fakat ürünün indirimli fiyatında 10$+kdv yazıyor TL olarakda 19 lira yazıyor 19 TL den %18 kdv cıkardım 16,10 tl gibi bi rakam cıktı demekki 1$=1.610 TL , ya dolar kurları cok yuksek yada ürünü 10$+kdv den yollamıyorlar...

10 değil 12$+kdv yazıyor ve 18.90 tl tutuyor
  • Hepsiburdadaki adata 30 mb yazıyomuş donanımhaberdeki incelemeye göre

http://www.donanimhaber.com/usb-bellek_tasinabilir-disk/haberleri/ADatadan-USB-30-destekli-yeni-bellek-S102.htm

quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

kargo parası siparişe yansımıyo, elden ödüyosunuz.

10-15 defa alışveriş yapmışımdır hiç elden kargo parasını ödemedim. bazen kesiliyor bazen kesilmiyor kargo ücreti biraz şans işi.

75 tl üstü ise ödememiş olman normal de, altıysa sende enteresan bişey var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 16 Aralık 2010; 20:06:34 >

• Aynı durumu şu an yaşamaktayım. Harici ses kartı aldım laptopta 5.1 kullanmak için, bugün 9. gün oldu. Defalarca oyaladılar, siparişiniz hazırlanıyor dendi, daha sonra kargoya veriliyor dendi. Dün de siparişim iptal edilmiş. Bugün müşteri hizmetlerine tam 28 dakika bekleyerek ulaşabildim ve dekont göndermeniz gerekiyor dediler. Onu da taratıp gönderdim, artık 20 gün sonra gönderirler siparişimi.
    Nasıl bir muhasebe departmanları var bilmiyorum. Vatanbilgisayarı çok beğenir överdim ama, lanet olsun dedirtti bana en sonunda.
    quote:

Orijinalden alıntı: silverWolf

Ben en son indirimde toshiba almıştım.. Yazma hızı 4 MB sn civarında idi.. Biraz yavaş.. En son indirimden aldığımda kargo ile birlikte 22 TL'ye geldi.. Uzun hikaye ama.. Ve en az 4 kere müşteri hizmetlerini arayıp 10'ar dakikadan az olmamak üzere bekleyip siparişim hakkında konuştum. Birkaç kez Dekont'u istediler.. Telefonda defalarca sinir harbi yaşadıktan sonra.. 'Göndermeyin, Allah cezanızı versin, zaten 8 GB bellek alacak kadar para harcadım sizi aramak için, hakkımı helal etmiyorum.. v.s' diyerek kapattım.. 20 gün sonra nihayet gönderdiler.

• o kadar internet sitesinden alışveriş yaptım ilk defa ücreti alıcının ödediğini duyuyorum. nerede bu şekilde uygulama var söyler misiniz?

ayrıca ödeme sayfasına kadar geldim 18,90 tutar. yani kargo ücreti yok.

quote:

• quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/adata-8gb-usb-30-bellek/ProductDetails.aspx?productId=bd100683&categoryId=970

sandiskin yerine bunu alın 10 TL daha verin.. üreticinin açıkladığı değerlere de itibar etmeyin şöyle söyleyim o hızlar garanti daha yukarısı da olabilir daha aşağısı çıkarsa zaten sorun vardır iade edersiniz.. son dönemde bu şekilde pazarlanıyor ürünler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

o kadar internet sitesinden alışveriş yaptım ilk defa ücreti alıcının ödediğini duyuyorum. nerede bu şekilde uygulama var söyler misiniz?

ayrıca ödeme sayfasına kadar geldim 18,90 tutar. yani kargo ücreti yok.

quote:

selamlar bizzat ben yaşadım 200 lirayı geçmişti siparişim 7,25 tl ödedim
  • Kargo ben de ödedim gayet. Bu kargo işi hakikaten şans vatanda. 75 Lira altı kampanya dönemi olsun olmasın ücret ödemeyen de var ödeyen de. 75 lira üstü kampanya dönemi olmasa da ödeyen var vs. Kısacası şansınız yaver giderse kargo ödemezsiniz, yoksa teslimatta elden ödüyorsunuz.
  • arkadaşlar beni yolda giderken aradılar, dekontumu istediler.. Bende mail adreslerini sordum ve bana dekont@vatanbilgisayar.com diye bi adres verdiler..

yada adresi ben yanlış aldım.. Dekontu hangi adrese gönderiyoruz? bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilirmi acaba?
  • quote:

Birkaç gün önce bunu almaya karar vermiştim, sonra vazgeçtim. Duyurduğunuz için teşekkürler. HB'den onca nefret etme
    me rağmen bu fiyata hemen sipariş veriyorum bir tane.

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa
    Okuma hızı: 52MB/Sn
    Yazma hızı: 11MB/Sn

Okuma hızını anladıkta yazma hızı neden çok düşük?
    Gariplik var.

Muhtemelen USB 2.0 değerleridir bunlar.

• 11mb yazma hızı gayet iyi de ben 5mb falan okumuştum bir yerde. Başka model mi acaba?
  • 8gb flash belleklerde kampanya yapa yapa herkes aldı artık, 16gb'larda kampanya yapsınlar adam gibi okuma yazma hızı olan bi modelde hemen kapalım bi tane.
  • benimde çok alışverişim oldu vatandan,
    bazen alıyorlar bazen almıyorlar.
    15 -20 TL lik alışverişe bile almadıkları oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: HighVoltage

Kargo ben de ödedim gayet. Bu kargo işi hakikaten şans vatanda. 75 Lira altı kampanya dönemi olsun olmasın ücret ödemeyen de var ödeyen de. 75 lira üstü kampanya dönemi olmasa da ödeyen var vs. Kısacası şansınız yaver giderse kargo ödemezsiniz, yoksa teslimatta elden ödüyorsunuz.
  • Yukarıda linki verilen hepsiburada Adata kampanyasından yararlanmanızı tavsiye ederim. İndirimsiz fiyatı bile çok uygun görünüyor. Ya bir yanlışlık ya da bir üçkağıt var sanki. :)
    Adata s102 için verilen değerler şu şekilde:

• Tam üstüne bastın kardeşim...
    Daral geldi 8 GB kampanyalarından.

16 - 32 GB bakıyorum uzun zamandır.
    Transcend var fiyat performans ürünü ama
    Vatanda stoklarda görünmüyor.
    Kampanya olsa ikişer tane kaparım.

Okuma Hızı :32 MB/s
    Yazma Hızı :18 MB/s

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-32-gb-600-usb-bellek-ultra-speed-ts32gjf600/ProductDetails.aspx?productId=bd97913&categoryId=970

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-16-gb-jf620-usb-bellek-ultra-speed-ts16gjf620/ProductDetails.aspx?productId=bd97912&categoryId=970

quote:

Orijinalden alıntı: grngck

8gb flash belleklerde kampanya yapa yapa herkes aldı artık, 16gb'larda kampanya yapsınlar adam gibi okuma yazma hızı olan bi modelde hemen kapalım bi tane.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xconnect -- 17 Aralık 2010; 1:29:21 >

• quote:

8gb flash belleklerde kampanya yapa yapa herkes aldı artık, 16gb'larda kampanya yapsınlar adam gibi okuma yazma hızı olan bi modelde hemen kapalım bi tane.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

arkadaşlar beni yolda giderken aradılar, dekontumu istediler.. Bende mail adreslerini sordum ve bana dekont@vatanbilgisayar.com diye bi adres verdiler..

yada adresi ben yanlış aldım.. Dekontu hangi adrese gönderiyoruz? bilgisi olan arkadaş yardımcı olabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Tam üstüne bastın kardeşim...
    Daral geldi 8 GB kampanyalarından.

16 - 32 GB bakıyorum uzun zamandır.
    Transcend var fiyat performans ürünü ama
    Vatanda stoklarda görünmüyor.
    Kampanya olsa ikişer tane kaparım.

Okuma Hızı :32 MB/s
    Yazma Hızı :18 MB/s

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-32-gb-600-usb-bellek-ultra-speed-ts32gjf600/ProductDetails.aspx?productId=bd97913&categoryId=970

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-16-gb-jf620-usb-bellek-ultra-speed-ts16gjf620/ProductDetails.aspx?productId=bd97912&categoryId=970

quote:

Ben de uzun zamandır araştırıyorum. Uyduruk Kingston ve Sandisklerden midem bulandı. Nedir bu kardeşim 3-5mb'lık yazma hızı, bu kadarda dandiklik olmaz.!

http://www.hepsiburada.com/Liste/transcend-jetflash-8-gb-jf620-usb-bellek-ultra-speed-beyaz-ts8gjf620/ProductDetails.aspx?productId=bd97914&categoryId=970

8 gb olan bu modelde 32mb okuma , 12mb yazma hızı var.
    Fiyatı da 29 lira.
    .

Bırakın artık şu dandik kingstonlarla, sandisklerle uğraşmayı, paranızı sokağa atmayın. Daha hızlı, kaliteli ürünler alın, benden tavsiye..

• aldım bir tane, teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.