Şimdi Ara

VATAN Da- SANDISK - 8GB Cruzer Micro USB Bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
4.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oylamayı 8 gb olan kazandı.19 tl bana çokda sıcak gelmiyor bu fiyat ama idare eder.500 adet var

http://www.vatanbilgisayar.com/productdetails.aspx?I_ID=38463

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JazHoyt -- 16 Aralık 2010; 15:36:29 >

• güncel
  • bu siteden hiç alış verişim olmadı sorum bu üründe kargo nekadar dh de daha öce 9 tl denmiş kargo ücereti şayet öyle ise boş kampanya 9 tl kargo mu verilir.
  • Valla son iki siparişimde firma kargo ücreti almadı.. Bunda da alsa alsa 3-5 lira alır.. 9 olmaz.. Ben siparişimi verdim..
  • yalova için 3,5 tl aldılar ve ptt kargo ile geldi.aynı ürün..
  • Okuma - yazma hızı nedir?
  • Ben en son indirimde toshiba almıştım.. Yazma hızı 4 MB sn civarında idi.. Biraz yavaş.. En son indirimden aldığımda kargo ile birlikte 22 TL'ye geldi.. Uzun hikaye ama.. Ve en az 4 kere müşteri hizmetlerini arayıp 10'ar dakikadan az olmamak üzere bekleyip siparişim hakkında konuştum. Birkaç kez Dekont'u istediler.. Telefonda defalarca sinir harbi yaşadıktan sonra.. 'Göndermeyin, Allah cezanızı versin, zaten 8 GB bellek alacak kadar para harcadım sizi aramak için, hakkımı helal etmiyorum.. v.s' diyerek kapattım.. 20 gün sonra nihayet gönderdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverWolf -- 16 Aralık 2010; 17:32:17 >
  • Kampanyalı ürünlerde kargo ücreti alınmıyor bildiğim kadarıyla.
  • 4 GB DTI G3 KINGSTON- 9,90 TL CARREFOUR BURSA
  • Ben önceki kampanyadan almıştım,2.50 TL gibi bir kargo ücreti aldılar,UPS kargo ile göndermişlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

bu siteden hiç alış verişim olmadı sorum bu üründe kargo nekadar dh de daha öce 9 tl denmiş kargo ücereti şayet öyle ise boş kampanya 9 tl kargo mu verilir.

9 liraya sandisk 4gb flash bellek aldımdı kargo ücreti almadılar
  • arkadaşlar ben ilk defa havale ile alışveriş yaptım.. 18,90 tl yazıyordu o miktarda gönderdim, şimdi dekontu bi yere gönderiyormuyuz napıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

arkadaşlar ben ilk defa havale ile alışveriş yaptım.. 18,90 tl yazıyordu o miktarda gönderdim, şimdi dekontu bi yere gönderiyormuyuz napıyoruz?

vatandan yapmadım ama başka sitelerden yapmıştım daha önce. dekontu göndermeye gerek yok. onaylanıyor bi süre sonra ödeme
  • Lütfen kargo var diyin yoksa yaklaşık 3 lira kazıklandım
  • kredi kartımdan 18,90 tl kesildi ve. hiç bir yerde kargo parası yazmıyordu. bir bölümde 75 tl üzeri kargo bedava yazıyordu. ama vatan gibi bir firmanın kargo parasını elden verdirtmesi saçma olur
  • kargo parası siparişe yansımıyo, elden ödüyosunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

kargo parası siparişe yansımıyo, elden ödüyosunuz.

hangi firma ile yolluyorlar ürünü ?
  • quote:

10-15 defa alışveriş yapmışımdır hiç elden kargo parasını ödemedim. bazen kesiliyor bazen kesilmiyor kargo ücreti biraz şans işi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

quote:

10-15 defa alışveriş yapmışımdır hiç elden kargo parasını ödemedim. bazen kesiliyor bazen kesilmiyor kargo ücreti biraz şans işi.

peki kargo kesildiği zaman ücreti netten mi veriliyor, yoksa elden mi veriliyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.