Şimdi Ara

Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
4
Favori
6.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İ5 9400f li sistem ultra ayarlarda GTA V 90-100 FPs alınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dredman -- 7 Mart 2020; 15:19:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dredman

İ5 9400f li sistem ultra ayarlarda GTA V 90-100 FPs alınıyor.
    90-100 FPS işlemcili sistemden değil
    ekran kartlı sistemden alınıyor
  • konudaki intel sistemi aldım.
    sorum şu resimde gördüğünüz gibi stok fan monte edilmeden gelmiş, kutuyu aldıktan sonra dik konuma getirirken takır tukur ses gelmişti. bu şekilde stok fan anakarta ve parçalara zarar vermiş midir bilerek mi böyle yolluyorlar yoksa monteyi mi unuttular yoksa montelediler de yolda mı çıktı. bu fan metal gibi sert yerleri var taşırken çevirirken anakarta rame falan zarar verebilir mi ? sizce iade etmeli miyim yoksa sıkıntı olmaz mı görünürde çizik kırık göremedim.

teşekkürler.

Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)

• zirve011 kullanıcısına yanıt
    Güç kablosu takılı olduğuna göre montelemişler
    Büyük ihtimal yolda çıkmış
    Bilgisayar sorunsuz çalışıyorsa zarar yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 10 Mart 2020; 23:59:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

Güç kablosu takılı olduğuna göre montelemişler
    Büyük ihtimal yolda çıkmış
    Bilgisayar sorunsuz çalışıyorsa zarar yoktur
    teşekkürler bu fan kasa içinde çok oynadıysa anakarta ram e ssd ye falan zarar vermiş olabilir mi.
  • zirve011 kullanıcısına yanıt
    kasanın alt tarafına düşmüş zarar verse anakarta zarar verir
    PC sorunsuz çalışıyorsa zarar vermemiştir
  • Sorunsuz çalışıyor mu? Ne yaptınız?
  • hocam vatandaki intel kasada ram'e tıklayınca çift kanal görülüyor. tek kanaldan çift kanala mı geçtiler acaba. yukarda arkadaş foto atmış onda tek kanal var
  • Tek ram 16 gb var. Yani ram slotunun biri boş, biri doludur. yukarıdaki Fotografda görülğü gibidir. (Vatan kendi sitesinde 2x8 olarak yazmış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dredman -- 12 Mart 2020; 17:2:23 >
  • dredman D kullanıcısına yanıt
    Aradım az önce çift kanal dediler bana

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2. sayfanın en sonundaki yazıda açıklamada yazdım. İnternet üzerinden aldım. 16 gb tek ram olarak geldi. Belki vatan şübesinde 2x8 ram takıyorlardır.

Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)Vatan'da örnek hazır oyun sistemleri (en güncel donanımlar ve özellikleriyle)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dredman -- 12 Mart 2020; 22:33:22 >

• dredman D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam memnun musunuz peki genel olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memnunluk herkesin beklentisine göre değişir. Ben oyun için aldım. Ryzen'mi, intel'mi arasında gidip geldim. Buradaki sistem toplama önerilerini okudum. Uygun fiyatlı ve içerisindeki kullanılan parçalar iyi. Genel manada memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dredman -- 13 Mart 2020; 13:48:25 >
  • takip
  • fiyataı gözümün önünde 4800'den 4900'a cıktı.
  • arkadaşlar 10 yıldır masaüstü kullanmıyorum. bu bilgisayarı alsam wifiye bağlanabiliyor mu laptop gibi? kablolu internet mi lazım illa?
  • Kaplolu internet ile kullanıyorum. Msi b365m pro-vh Anakart'ın wireless özelliği yok. Ancak ayrıca wireless aparatı alırsan olur. Wireless kullanımda oyunlarda ping'ini artıyor. Kaplolu kullanmak ping'i düşürüyor. Alacaksan da intel mi, Ryzen mi işlemci ayrımını iyi yapman lazım. Kararını ona göre ver. Oyun, render, overclock ..vs derken bu işin sonu yok. 5 sene götürecek bilgisayar bana göre yok. Yeni işlemciler yeni anakartlarla geliyor. yeni ekran kartı ve bunu besleyecek yeni psu ...vs. Hesabına ve işine uygun olanı aşırıya kaçmamak önemlidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dredman -- 17 Mart 2020; 16:46:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

arkadaşlar 10 yıldır masaüstü kullanmıyorum. bu bilgisayarı alsam wifiye bağlanabiliyor mu laptop gibi? kablolu internet mi lazım illa?
    wifi adaptör alırsın (USB bellek ten küçük)
  • https://www.incehesap.com/uber-donanim-arsivi-r7-2700x-1660-super-16gb-480gb-gaming-bilgisayar-fiyati-44570/

konuda ki sistemle bunun arasında kaldım. yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.