Şimdi Ara

Vatan da Huawei Mate 20 pro 6839 tl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
5.481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müthiş telefon, p20 pro kullanıyorum param olsa düşünmeden alırım. Siz marka değerine para ödemeye devam edin biz kaliteye para ödüyoruz, benim telefonum bile 10 binlik iphoneun kamerasını tokatlıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ffrisby kullanıcısına yanıt
    Kısalıktan bahsim 0,2 saniye...0,2 saniyede istediğin sahneyi yakalayabilmek hüner istiyor... Ayrıca görüntü kalitesi tanıtımlardaki ile alakası yok çözünürlük ve görüntü kalitesi çok düşük. Kullanıcıyı aldatan reklamlar yapılıyor malesef..

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Kısalıktan bahsim 0,2 saniye...0,2 saniyede istediğin sahneyi yakalayabilmek hüner istiyor... Ayrıca görüntü kalitesi tanıtımlardaki ile alakası yok çözünürlük ve görüntü kalitesi çok düşük. Kullanıcıyı aldatan reklamlar yapılıyor malesef..
    Evet maalesef .

Kısaca senorya isteyen bir şey bu 960 FPS.

Yine de telefonda olması güzel bie özellik.

Mesela Nokia 8 modelinden örnek vereyim; onda da hiç özellik yok .saf ki ne saf Android.

Ayırt edici insanları çeken pek bir yanı yok bana göre .

Ama tabi saf android seven de çok.

• Bir teknoloji markete telefon alacam diye gidin hemen size Huawei öneriyorlar çünkü daha fazla kar bırakıyor daha fazla satış primi veriyor. önceden sürekli samsung diyordular sonra asus oldu şimdide Huawei bizim pazara girdi zaman geli xiaomide girdiginde aynı şeyi yapcak.Ben bu zaman kadar bana iphone öneren bir teknoloji market görmedim.

Açık ve net söylüyorum Huawei bu para çok.iphone parasını hakkediyormu derseniz oda hakketmiyor.Ama Huawei çöpün çöpü bu parayı istiyor.
  • Böyle başlıklar görünce moralim bozuluyor. Etimiz ne budumuz ne. Zengin olan zaten sıcak fırsatlara girip fiyat araştırması yapmaz. 7000 TL diyoruz yaw. Bir tek bana mı saçma geliyor bu fiyatlar.

Bir telefonun ederi maximum 1500liradir. Yaptığı iş belli. Hepsi aynı şeyin laciverti. Hepsi çin malı. Hepsi plastik cam. Alan hayrını görsün.

• "Marka önemli değil" diyenler eminim aynı kalitede ve özellikte Casper, Vestel veya General Mobile bir telefon üretse burun kıvırırlar; "Bunlar ne yea, Türk markası" diye. Huawei ne ara bu kadar yükseldi bilmiyorum ama sosyal medyada parayla savunucular tuttuğuna eminim. (Bu forumu kastetmiyorum her yerde bir ateşli savunucu grubu var)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei'ye yağ çekenler grubundan değilim ancak bazı arkadaşların markaya yaklaşımları da ilginç doğrusu. Telekomünikasyon alanında dünyanın en büyük firmasından bahsediyoruz. Bunu ben söylemiyorum nete girip bu bilgiye ulaşmak mümkün. Küçümser tavırlarla "Huawei sen kimsin ya!" tavırları eminim firmayı da epeyce güldürüyordur.Sadece bir örnek vereyim gerisini siz düşünün:2013 yılında aldığım Huawei p1 telefonumu ben eskitemedim halen babam kullanıyor. Batarya hala 1 günü çıkarmakta! Taş gibi cihazlar üretiyor adamlar. Bence ilgi görmelerinde bu durumun payı var. Pahalılık noktasında arkadaşlara katılıyorum hangi marka olursa olsun bir cihaza 7-8 bin verilmez.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Aynı cihazı kullanan biri olarak samsung hakkındaki yazdıklarına katılmasam da

Mate 20 pro açık ara en iyi cihazdır. Huawei ilk Türkiye ye geldiğindeki cihazı (modelini hatırlamıyorum) satın alıp kullanmıştım o bile baya iyiydi. Şu alet 4000 e falan düşerse alırım bence ayfondan çok daha iyi.

• bu telefon efsanedir ama bu ülkede bu fiyattan kim alır bilmiyorum. hitap ettiği kesim çok sınırlı. çok çok iyi telefon ama telefona o kadar para vericek kişiler genelde applecı tayfa. ben bu saaten sonra apple telefona 1.000 lira vermem ama o ayrı mesele. not: yıllarca 5s efsanesini kullanmış, 8 plus'ı hakem heyeti kararıyla zar zor iade edip apple'dan kurtulmuş bir insanın yorumudur bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Huawei tabiki satışlarda Apple’ı geçer 200 eurodan başlayıp 1000 euroya kadar çıkan ürün gamı var. Fakat kimse gidip 1000 euroyu mate 20 proya vermez. Düşünsene 7000 lira veriyorsun 2 sene sonra güncelleme almıyor. Xs alan biri rahat 5 yıl kullanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Bu kadar marka özentisi olmayın. Samsung S9+ kullanıcısıyım. Note 9 la da aynı özellikleri. Reklamdan başka bir şey değil Samsung...Ne kamerası öyle anlatıldığı gibi iyi ne de diğer özellikleri... Kamera gündüz pek çok kamerada olduğu gibi iyi çekiyor ama düşük ışık çekimleri çok iyi ayarlamazsanız berbat otomatikte. Xiaomi'nin 1500 TL altı telefonlarında bile olan yapay zeka adına bir şey yok... Çekim modları çok zayıf... O kadar reklamını yaptıkları 960fps slow motion tam balon, çok iyi aydınlatma olması lazım onda bile çözünürlük çok düşük ve çok kısa süre çekebiliyor...Yan tarafa koydukları ve Türkiye'de işe yaramayan bixby tuşu kadar can sıkıcı bir şey görmedim olur olmaz ekrana geliyor eliniz değdikçe...Pil desen zaten çok kötü her zamanki gibi. Sözde Gorilla glass olan ön ve arka cam rahatlıkla çiziliyor...S6 ya kadar kullandığım ve Samsung un her modelinde telefonu yoğun kullananların yaşadığı amoled yanığı beklentilerim dahilinde...Arayüz de ve klavyede yoğunlukta takılmalar görülüyor. Kardeşimin kullandığı Huawei Mate 9 pro bile şu söylediğim her konuda S9+ dan iyi iş yaparken neyin ne olduğunu bile bilmeden Mate 20 Pro gibi efsane bir telefonla kıyaslamak saçmalıktan başka bir şey değil...Hele iphone falan diyenler uzakta oynasın şu an dünyanın en iyi telefonu açık ara Mate 20 Pro dur.
    Foto olarak en iyisi olsa da video konusunda rakiplerinden geride olan, hatta 4K 60 FPS çekemeyen bir cihaza en iyi telefon kısmı bence abartı yorum...
  • 6800 küsür ver telefonun markası Huawei olsun..

Apple dan zerre haz etmem ama adamların telefon değeri hemen düşmüyor. Bu Huawei yi 1 yıl sonra 2500 e zor satarsın. 4500 tl havadan gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 19 Aralık 2018; 21:21:25 >
  • note 9 8gb ram 512gb modeli bu telefon ile ayni fiyat.... note 9 mantikli degilmi.... kalemi ile one gecer diye düşünüyorum

• java kullanıcısına yanıt
    Sadece 4k 60fps çekmiyor diye video konusunda rakiplerinden geride demek saçma olmuş, güncellemeyle gelecek o da... Şu an gece video çekimlerinde açık ara önde. Gündüz hepsi bir şekilde çekiyor zaten önemli olan düşük ışıkta iyi çekmek...

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    4k 60 fpsnin güncellemeyle geleceği bilgisi hakkında bir kaynak var mı? Ben hiç görmedim böyle bir bilgi ve bu telefonla ilgili incelemelerde en büyük eleştiri bu konu.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.