Şimdi Ara

Vatan Bilgisayarın Yaptığı Fiyat Yanlışlığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce Vatan Bilgisayar web sitesinde aşağıda linkten ulaşabileceğiniz ürün 1.843 TL idi.
    http://www.vatanbilgisayar.com/casper-excalibur-intelcore-i7-6700k-4ghz-16gb-2tb-240gb-8gb-nvidia-gtx1070-win10.html#ozellikler

Hemen sipariş verdim "Havale" ile ödemeli olarak. Ancak takdir edersiniz ki fiyat yanlıştı ve düzeltilince şu an itibari ile 6.499 TL oldu.

Benim hukuksal olarak bir hakkım var mı 1.843 TL 'ye alabilmek için. Avukatları ve savcıları foruma davet ediyorum!

• Vatana sordunuzmu peki nolacak simdi diye. Bildigim ilan edilen rakamdan satilmak zorunda. Raftaki fiyat ile kasadaki fiyat farkliysa dusuk olan fiyat tuketiceden talep edilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mdindas kullanıcısına yanıt
    söylentiye göre beşeri etkenlerden kaynaklı sorunlarda vatan bilgisayarın sorumluluğu bulunmuyormuş site sözleşmelerinde o yazıyormuş. daha kontrol etmedim yoğunluk arasında.
  • İmkanı yok göndermezler arayıp bir yanlışlık olmuş falan deyip hediye çeki gönderir kapatırlar konuyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cann89 kullanıcısına yanıt
    hukuksal yollara başvurcam diye okkalı bi mesaj attım. cevap bekliyorum :)
  • Semih91 S kullanıcısına yanıt
    bu konuda bulunduğunuza göre tek uyanık ben değilmişim.
  • Bişey çıkacağını sanmam ama denemekte fayda var. Belki.bişiler felan hediye ederler..
  • Sonuç ne oldu hocam geldimi pc :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

Sonuç ne oldu hocam geldimi pc :)

Gelse yazardı buraya 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cann89

quote:

Orijinalden alıntı: lbyibo

Sonuç ne oldu hocam geldimi pc :)

Gelse yazardı buraya 😁

Evet arkadaşlar gelmedi. Açıkcası bende uğraşmadım şehirler arası seyahatlerimden dolayı.
  • bence ciddi alıp dava açsan bişeyler yapsan alırsın hadi dolar fiyat tl girmiş olsalar onlar haklı olurdu ama ne dolar ne tl fiyatında uyuşmazlık var
  • MarjinaL_Kedi kullanıcısına yanıt
    haklısınız belki ama hiç planlamadığım başka işlerim çıktı. bir de hukuk işlerini az buçuk bildiğim için çetrefilli olacağını tahmin etmek çok zor değil.
    belki burada gerçekten iyi hukuk bilen bir üye yol gösterirse gelecekte yaşanacak bu tarz durumlar için bi referans olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.