Şimdi Ara

Vatan bilgisayardan sinir bozucu hareketler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vatan bilgisayardan 4gün önce bir kasa siparişi verdim interneteden baktım sitede üzretsiz kargo yazıyordu bende buna güvenerek telefonla aradım ve siparşimi verdim 2. iş gününde kargo elime geçti ve kargo şirketi benden 49,5 tl kargo bedeli ödemem gerektiğini belirtti bende kutuyu teslim almadan vatan bilgisayara telefon açtım ve bana telefonla sipariş vermediğim için kargonun benim atarafımdan ödeneceğini, internet üzerinden alsaydım kargonun bedava olduğunu söylediler bende hemen bir form doldurum o sorun değil desemde bana olmaz ödemeniz lazım dediler bende kargo şirketini aradım ve kutuyu teslim almıcamı söyledim. 1gün sonra sagolsun vatan bilgisayardan bir yetkili beni aradı be kargo bedelinin tarafından 1 kere mahsus karşılanacağını söyledi ve kasamı almamı soylediler insaları neden bukadar uğraştırılar anlamam. Siteye yaz ozman internetden siparişlerde kargo bedava diye 500 tl mal alıyorum ve kargo ödüyorum. Birde vatandan arayan kişi bana kargo bedelinin 10,5 ytl oldugunu bukadar düşük meblayı neden ödemediğimi sordu bu arada kargo şirketlerinide kınıyorum.

• bir kere mahsus falan değil tutturabildiğine ödetecekti eğersen bu duruma karşı çıkmasaydın hakkını yiyecekti terbiyesizler
  • çok iyi yapmışsın.Vatan son zamanlarda zaten kulağına suyu kaçırmaya başladı işin. 10.5 tl değildir o 2kg mal gönderiyorum 10 lira zaten çocukmu kandırıyor.iyiki ödememişsin bu onlara ders olmuştur bundan sonra aptal çalışanlarına ister internetten olsun ister telefondan olsun hepsinde kargo ücreti bizden diye sıkı sıkı tembihlerler.Öyle işmi olur birine bedava ötekine hayrola.yok yaaa
  • vatan acayip gerçekten kredi kartıyla yaptığın alışveriş peşinden daha ucuz oluyor, benim bildiğim nakit her yerde kraldır ama vatanda değil
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.