Şimdi Ara

vatan bilgisayardan anneler gününe özel indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.531
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SAMSUNG i9100 Galaxy S II:1.399 TL. SAMSUNGi 8150 Galaxy W:699 TL.. TELPA VA C5 GARANTİLİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugrull84 -- 9 Mayıs 2012; 0:50:51 >

• Cok indirmis yazik. Bence mail kampanyasi baslatip bi 50 lira daha zam yapmalarini isteyelim. Sonra bu fiyatlarla batarlar falan ne yapariz biz vatan computer'siz ....
  • birer ikişer alın bizede kalsın
  • S2 dartyde 1350 lira.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

S2 dartyde 1350 lira.

darty'nin sattığı PARALEL İTHALAT
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedebaba001

SAMSUNG S5380 bunun fiyatı iyi değil mi sizce

http://www.vatanbilgisayar.com/Cep%20Telefonu/samsung-sam_gt-s5380ssdtur-s5380-wave-y-cep-telefonu/productdetails.aspx?I_ID=58643

349 lira

iyi ne demek süper.

ben aldım topkapıdan
  • bende walkman live süper ötesi bişi s5380nin fiyatıda iyi geldi anneler gününe ii olur
  • cep telefonları el yakıyor.
  • Vatan'dan çarpıcı indirimler bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazbunu

Vatan'dan çarpıcı indirimler bekliyoruz

indirimler hep çarpıcı zaten.. ama genellikle tüketiciyi çarpıyor..

bi ara tv de vatan bilgisayarın bi yetkilisini görmüştüm vıdı vıdı etti.. lafı döndürdü dolaştırdı aynı yere getirdi.. firmaların satış ve pazarlama taktiği değil, beyin fonksiyonları dar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

S2 dartyde 1350 lira.

orda satılan 9100G modeli, normal 9100 den farkı işlemcisi ve ekran kartının daha daha düşük olması.
  • Öyle demeyin arkadaşlar i9100 ün Distribütör garantili fiyatı bence çok iyi. Çok uzun zamandır bu telefonun fiyatını araştırıyordum bu fiyata düştüğünü daha önce görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Öyle demeyin arkadaşlar i9100 ün Distribütör garantili fiyatı bence çok iyi. Çok uzun zamandır bu telefonun fiyatını araştırıyordum bu fiyata düştüğünü daha önce görmedim

Disturbtr garantiden eminmisiniz ?
    ayrica s3 cikinca dahada dusmezmi yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrull84

SAMSUNG i9100 Galaxy S II:1.399 TL. SAMSUNGi 8150 Galaxy W:699 TL.. TELPA VA C5 GARANTİLİ.

distribütör garantili olduğu nerede yazıyor?
  • Vatan sadece Distribütör garantili ürün satıyor, benim bildiğim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kagan06

quote:

Orijinalden alıntı: orislevin

Öyle demeyin arkadaşlar i9100 ün Distribütör garantili fiyatı bence çok iyi. Çok uzun zamandır bu telefonun fiyatını araştırıyordum bu fiyata düştüğünü daha önce görmedim

Disturbtr garantiden eminmisiniz ?
    ayrica s3 cikinca dahada dusmezmi yaw

Eminim 2 arkadaşım Vatandan aldı GenPa Garantili. S3 lanse edildi ama gördüğüm kadarı ile o fiyata o dandik S3 alınmaz. O yüzden ben çok da düşeceğini sanmıyorum S2 nin belki 1300 seviyelerine iner
    Edit: Tabi vakti olan beklesin benimki öngörü sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orislevin -- 10 Mayıs 2012; 12:10:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.