Şimdi Ara

Vatan Bilgisayarda kasa toplattım yorumlarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yarın öğlenden sonra alacak olduğum bilgisayarım vatan bilgisayar da görevli olan abi tarafından toplanmıştır.

Marka
    AMD AMD RYZEN3 2200G Socket AM4 3.7GHz 6MB Önbellek 65W İşlemci : 477,92 TL

MSI MSI A320M PRO-VH PLUS AM4 AMD RyzenTM DDR4 3200+MHz (O.C.) USB3.1 Anakart 267,8 TL

CRUCIALWD Crucial 8GB DDR4 2400Mhz CL17 PC RAM 412 TL

SAPPHIRE Sapphire RX560 PULSE GDDR5 2GD5 128 BİT AMD Radeon DX12 Ekran Kartı 642,72 TL

EVEREST EVEREST RHINO 432 600W MidT ATX SİYAH KASA 278,1 TL

Bu bilgisayar hangi oyunları kaldırır ben hiç anlamam ilk defa bilgisayar toplattım.
    GTA 5 açıyomu abi diyecek durumdayım :D ordaki abiye sordum açar dedi bakalım.
    birde bu sistem özelliklerini yazıp bu bilgisayarın hangi oyunları açabileceğine nereden bakabilirim. Performansına Nasıl Bakabilirim veyahut bunu okuyanlarınızdan sizdede olan varsa bana bu sistemi tanıtabilirmi ? Fiyatı Toplam 2.688,95 TL ben stajyer öğrenciyim 500 TL alıyorum aylık biriktirdim. 410 Tl vergiye gitti çok zoruma gitti ama hangi oyunları kaldırır yardımcı olursanız sevinirim.

• Vatan olması şart mı ? İnternette Vatan'dan bin kat daha iyi bu işi yapan firmalar var. Montajını yaparlar testini yaparlar sapasağlam teslim ederler. Kimse o sisteme laf etmiyor dikkat edersen; herkesin tepkisi o fiyata o sistem olmaz. Yani biz diyoruz ki; o paraya daha iyisini almak varken neden bunu almakta ısrarcısın ? Yoksa belirttiğiniz kullanım şekli için fazla bile.

Yine de Vatan'dan alacağım ve sistem bu diyorsanız diyecek birşey yok. Güle güle sorunsuz kullanırsınız İnşallah. Yine de aklınıza takılan ya da sorun yaşadığınız bir durum olursa elimizden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırız.
    Ah be kardeşim neden almadan önce konu açılmaz ki bende onu anlayamıyorum. Arkadaşlar sana sitemkar konuşmakta haklılar. Hani bu konu hakkında aklına kötü birşey gelmesin. Konuyu açan kişilere yardımcı olan insanlar 1 kuruş kar elde etmiyorlar. Ya da bir yerlere müşteri çekmiyorlar. Herkes sırf insanlar faydalansın diye cevap yazıyorlar. Emin olun forumdaki arkadaşlar o aldığınız sisteme vereceğiniz parayla elde edilebilecek en kral f/p sistemi size sunarlar. Ve size tavsiye edilen sistemler yükseltilebilir yani ileriye dönük sistemler olur. Bugün belki o sistem sizi orta seviyede üzmez ama parasının hakkı değil. Ve az sisteme yüklenecek oyunla karşılaşınca tıkanıp kalır.

İmkanınız varsa iptal edin. Konu açın fazlasıyla yardım alırsınız. Size yardımcı olacak insanlara da verebileceğiniz tek şey ya bir teşekkür ya da bir duadır. Bu kadar yani.

Sisteme gelince de ne yazsak boş çünkü alınmış sisteme, iyi dense ne olur kötü dense ne olur. Bu ancak sizin tatmin olmanıza yarar, sonuca bir etkisi olmaz.

Yine de yazayım; o paraya(belki fiyatta ufakta olsa aşağı/yukarı oynama olabilir) bundan daha iyi bir sistem toplanabilir.

Oyunları açar mı kısmına gelince; açmaya açar da, nasıl açar, nasıl oynatır, hangi ayarlarda hangi kalitede oynatır ?? Bunları sorsaydınız keşke.!!!
  • Su resmi atın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Resim yokki abi resimlik durum yok. Ayrıca Su resmimi demek İstedin ?
  • İçin yanıyor olması lazım. O yüzden su resmi istedim.
    O psu galiba everest psu su ki sıkıntı yaşayabilirsin. Rx 560 2 gb ise 1050ti den daha kötü ve ileride VRAM yetersizliğine yol açabilir.
    https://www.teknobiyotik.com/kampanya/oyuncu-pc/amd-ryzentm-3-2200g-3-5ghz-gtx1050ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html
    Bunu alman senin için daha iyi olurdu. Aynı fiyata daha iyi performans.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General Tao -- 10 Nisan 2018; 22:23:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • işlemci tamam anakart b350 olmalıydı ramde en azından 2666 çift modül olmalıydı kasa çöp ekran kartıda eh işte bir süre tutar seni ancak kesinlikle ileriye dönük değil 2-3 sene o vram ile fazla yol aldırmaz sana aldımmı 1050ti alıp bir kaç sene gittiği kadar kullanırdın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 10 Nisan 2018; 22:32:21 >
  • bu sistemi almayacaktım normalde donanım arşivi adlı youtube kanalındaki sistemi alacaktım fakat o parçalardan yoktu bağzıları vardı bende mecburen vatan bilgisayar çalışanı abiye teslim ettim tecrübelidir diye.

eğer sistem parçaları olsaydı şunu alacaktım

MSI A68HM-E33 V2
    AMD Athlon X4 860K
    Corsair 8GB Value DDR3 1600Mhz
    Sapphire RX560 Pulse OC 4GB:
    TOSHIBA 1TB 3.5 7200RPM:
    PowerBoost Deluxe Serisi VK-G1011S
    Power Boost BST-ATX400R 400w

bu sistemi alacaktım önceden 1450 TL di şimdi 2268 Tl idi ama bu parçalar olmadığı için alamadım sizce bu sistem nasıl alsaydım.

Hatta bakmak İsterseniz youtube linkini atayım incelermisiniz.
    https://youtu.be/mtHkiwiZU3I

• Mağdurmu M kullanıcısına yanıt
    iyiki almamışsın ddr3 sistem alınmaz artık o sisteme 2000 tl asla gömülmezdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 10 Nisan 2018; 22:42:26 >
  • Ah be kardeşim neden almadan önce konu açılmaz ki bende onu anlayamıyorum. Arkadaşlar sana sitemkar konuşmakta haklılar. Hani bu konu hakkında aklına kötü birşey gelmesin. Konuyu açan kişilere yardımcı olan insanlar 1 kuruş kar elde etmiyorlar. Ya da bir yerlere müşteri çekmiyorlar. Herkes sırf insanlar faydalansın diye cevap yazıyorlar. Emin olun forumdaki arkadaşlar o aldığınız sisteme vereceğiniz parayla elde edilebilecek en kral f/p sistemi size sunarlar. Ve size tavsiye edilen sistemler yükseltilebilir yani ileriye dönük sistemler olur. Bugün belki o sistem sizi orta seviyede üzmez ama parasının hakkı değil. Ve az sisteme yüklenecek oyunla karşılaşınca tıkanıp kalır.

İmkanınız varsa iptal edin. Konu açın fazlasıyla yardım alırsınız. Size yardımcı olacak insanlara da verebileceğiniz tek şey ya bir teşekkür ya da bir duadır. Bu kadar yani.

Sisteme gelince de ne yazsak boş çünkü alınmış sisteme, iyi dense ne olur kötü dense ne olur. Bu ancak sizin tatmin olmanıza yarar, sonuca bir etkisi olmaz.

Yine de yazayım; o paraya(belki fiyatta ufakta olsa aşağı/yukarı oynama olabilir) bundan daha iyi bir sistem toplanabilir.

Oyunları açar mı kısmına gelince; açmaya açar da, nasıl açar, nasıl oynatır, hangi ayarlarda hangi kalitede oynatır ?? Bunları sorsaydınız keşke.!!!

• abi Şimdiki oyunları açabilirmi Farcry Primal GTA5 MAFİA lll Asassins Creed Origins Cs GO
    Pubg batlle field 1 The Witcher3 Fifa 18 Farcry5 en yüksek ayarda açabilirmi bu oyunları tek tek kaldırır kaldırmaz gibi bana bilgi verebilirmisin.
    çözünürlüğe bağlı hd ise hepsini açar gerçi full hd olsada açar ama ayar kısmak zorunda kalırsın kart kaynaklı oyun açmama durumları eskide kaldı hd ayarlarda büyük ihtimal yazdığın oyunların çoğunu en yüksekte oynarsın. halini bilirim bende staj maaşıyla pc toplamaya çalışıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 10 Nisan 2018; 22:56:28 >
  • MexeSs kullanıcısına yanıt
    güzel abim benim :) fazlasına gerekte yok aslında tost makinesi ile yazıyorum :)

ben ileri sistemi şuanlık düşünmüyorum hem o yok bu yok felan diyorlar satıcı görevliler
    bizde mecbur öyle yaptık vatan bilgisayar yetkilisi yaparsa daha iyi yapar diye 2017 ye kadarı yeterli benim için asgari maaşa geçince daha iyisine uçarız :)
    Vatan olması şart mı ? İnternette Vatan'dan bin kat daha iyi bu işi yapan firmalar var. Montajını yaparlar testini yaparlar sapasağlam teslim ederler. Kimse o sisteme laf etmiyor dikkat edersen; herkesin tepkisi o fiyata o sistem olmaz. Yani biz diyoruz ki; o paraya daha iyisini almak varken neden bunu almakta ısrarcısın ? Yoksa belirttiğiniz kullanım şekli için fazla bile.

Yine de Vatan'dan alacağım ve sistem bu diyorsanız diyecek birşey yok. Güle güle sorunsuz kullanırsınız İnşallah. Yine de aklınıza takılan ya da sorun yaşadığınız bir durum olursa elimizden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırız.
    Artık aldım abi yarın teslim alacağım windows 10 yükleyecem daha onuda bilmiyorum.
    Dayım 1 sene önce bıraktı bilgisayar işini o yükler artık onuda.

yorumları ve yardım çabaları için herkese teşekkür ediyorum.
  • Bilgisayar Alacaklara Tavsiye İlk önce Sorupta alın
    Donanım Haber'de uzmanlar tarafından daha iyi yönlendirileceksinizdir.
    Bu Sistem beni götürüyormuş bunu anladım ben ileriyi düşünmedim ama sizin hedefiniz ileriye yönelikse kesinlikle Donanım Haber ve bir çok sitede tavsiyeler alınız.
    Sonradan Pişman OLmayınız Herkese Çok Teşekkür ediyorum .
  • Hatta Bilgisayar geldiği zaman ileriki dönemde performansı hakkında yorum yapacağım oyunlarda nasıl bir performansı var vs bu konuya bakan kişiler faydalansın diye.
    Hayırlı olsun o zaman hocam. Bilen biriyle de sistemi kurarsanız tamamdır.
  • Nick-Başlık-Konu uyumuna bak.
  • sistemin çok yüksek wattlı değil.psuyu 450 watt civarında kaliteli bir psu ile değiştirt.
  • Yine vatanın kazığını yiyen biri daha. Gördükçe mutlu oluyorum. Aynı 400 tllik ekran kartı kitlemişler. Aynı fiyata 1050 ti lı hazır sistem alırdın xASDfS:Fsdag
    Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı cihazında bir sorun oluştu. Daha fazla bilgi için 'grafik cihaz sürücü hata kodu 31' aratın

abi bunu diyor çalıştır dxdiag yazdım ekran kısmında bu yazıyor. Ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.