Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar ürün değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cumartesi günü Vatan Bilgisayar internet sitesinden ASUS 27" VG279QM 1Ms 280Hz HDMI DP FREESYNC IPS Gaming Monitör satın aldım. Monitör elime dün ulaştı ve hemen piksel testi yaptım ve 1 adedi tam diğer 2 adedi yarım olacak şekilde ölü piksele rastladım. Şimdi sizlere sorum şu özellikle o firmada çalışmış arkadaşlar da cevap verirse sevinirim. Şimdi ben ürünü indirimli aldığımdan dolayı iade etmeyi ya da onarımını istemiyorum, direkt olarak yenisi ile değişimini istiyorum. Hal böyle olunca en doğru karar aşağıda bahsedeceklerimden hangisi olacaktır?

1- Vatan Mağazaya götürsem orada ekip incelese ve değişim onayı verir mi ve ellerinde yoksa stoktan o mağazaya istem yapabilir mi?(Vatan Mağazalar da 17 Mayıs'a kadar kapalı olacak.)

2- Ups kargo anlaşmalı kod ile merkez adrese ürünü gönderip içine açıklama kısmına değişim talebimi mi yazsam?

3- Direkt Asus firmasına gönderip değişim talebi mi yapsam?

Sizce bu 3 seçenekten en hızlı ve istediğimi elde edeceğim seçenek hangisi olur?

Özellikle benzer sorunu yaşamış ve orada daha önce çalışmış ya da hala çalışan arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.