Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

190 tlye digital foto cercevesi aldim 300 lira normalde fiyati vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardday

Ben bu gün Samsung Galaxy Ace Plus telefonu mükemmel indirimden faydalanıp peşin fiyatına 10 taksit 591 liraya aldım.Teşekkürler vatan şimdi oldu

birde böyle komiklikler var :)

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-ace-plus-s7500/productDetails.aspx?productId=telcepsams7500&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS7500-B

http://www.hizlial.com/u02.044.1271.0628/samsung-s7500-galaxy-ace-plus-1-ghz

ben de 10 taksitle 596'ya aldım . 5 tllik fark nasıl oluştuysa artık bilemedim . güzel bir indirimdi ama bu telefon ederi bence en fazla 500tl . yine de fazla bir seçenek olmadığı için bunu aldım . ace plusa android jelly bean güncellemesi gelecek olması da kararımda etkili oldu .

• Hala şu vatanın sistemini anlayamadı insanımız.adamlar normalde de belli bir indirim yüzdesi ile satıyorlar, onunla oynama yapıyorlar.evet süper indirim olmuyor ama en azından genelde sattıkları ürünler diğer firmalara göre uygun oluyor.

En azından teknosa,electroworld veya mediamarkt gibi hiç bir zaman satmadıkları fiyatları yazmıyorlar broşüre.teknosa nın broşürüne bakım bakalım tv ler kaçtan kaça inmiş gözüküyor.%40 %50 ler havada uçuşuyor indirim oranlarında.ama ne hikmetse burada sadece vatan kitleniyor.

Vatanla hiç bir ilgim yok, hatta son 2 aydaki alışverişlerim teknosadan tv ve mediamarkttan çamaşır makinesi şeklinde ama vatana bu kadar yüklenilmesi hoşuna gitmiyor.sonuçta adamların ürünlerinin %80i piyasadan daha ucuz, bu da bir gerçek.

daha uygunsa başka yerde git oradan al geç.ben öyle yapıyorum kimse babamın oğlu değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

Yarın indirim devam ediyormu?

evet devam ediyor.reklamlarda haftasonuna özel diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: eRsn-

Mağazadan gidip alınca da inidirim geçerli mi ?

Birde ASUS
    GTX560 SE DirectCU GDDR5 1.5GB 192Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
    405 TL nasıl sizce?

7850 varken gtx560'ın esamesı okunmaz ki 560; 6850-6870 arası bir karttır. Ha 560 Ti derseniz o iyi ancak onun fiyatına da yine 7850 alınır çünkü denk ürünler.

Sapphire 7850 OC+ ,Sapphire 6870 20R 'dan 10 20 fps düşük.

Her ikiside Son driverlar ile test edilip

Hatta 7850 OC li versiyonu sözde %30 Performans sağlayan yazılım ile denenmiştir.

Eğer 7850 Alıcaksanız Almayın derim.

Bu arada , 5850 , 6870 Düzeyinde bir karttır. 5870 ise 6870'e nazaran çok daha iyi bir karttır ama Directx 'i yüzünden alınmaz.

Eğer 10 20 fps yi görmezden gelirseniz , nanometresi daha düşük ise 7850'nin ki sanmıyorum alınabilir galiba PcI e 3.0 kullanıyordu bildiğim kadarı ile . bazı özellikleri açısından alınabilri ama performans baktığımızda 6870'in gerisinde bir kart olduğuna şahit oldum sapphire 7850 OC ekran kartının , Birde OC'siz versiyonu alınacaksa hiç bulaşılmasın derim gidip 2. el bir 6870 ile baya kar edilebilr.

e bana bir ekran kartı tavsiyesinde bulunurmusunuz ozaman?
    400 TL limitim var. Yeni PSU da almalıyım 400 tl içinde olursa oda iyi olur.. Şimdiki ekran kartım 5570

• beyler ben 1 hafta önce pc topladım indirimsiz hali 4000TL civarı idi şuan 2800 civarı.13 parça ürün var.%30 indirim var ama vatan indirim yapacağına önceden karar verip fiyatları 1 ay önceden fiyatları artırdıysa bilemem.Ben şahsen diğer firmalardan iyi buluyorum vatanı.teknik servisi hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

Ben bu gün Samsung Galaxy Ace Plus telefonu mükemmel indirimden faydalanıp peşin fiyatına 10 taksit 591 liraya aldım.Teşekkürler vatan şimdi oldu

http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-galaxy-ace-plus-s7500/productDetails.aspx?productId=telcepsams7500&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS7500-B

ben de 10 taksitle 596'ya aldım . 5 tllik fark nasıl oluştuysa artık bilemedim . güzel bir indirimdi ama bu telefon ederi bence en fazla 500tl . yine de fazla bir seçenek olmadığı için bunu aldım . ace plusa android jelly bean güncellemesi gelecek olması da kararımda etkili oldu .

yamulmuyorsam ace plus a değil ace 2 ye jb geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Hesaplamayı şu şekilde yapacaksınız:

Resimde kırmızı çerçeve ile gösterilen fiyat üzerinden yüzde 30 indirim uygulayacaksınız. Yani resimdeki ürün için indirimli fiyat 205,1 TL olacaktır. tabi eğer vatan fiyatlarda değişiklik yapmazsa.

http://www.vatanbilgisayar.com/dahili-harddisk/wd-wd1002faex-35-1tb-caviar-black-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44252
    205 lira kampanya 24-25 inde geçerli siz 23 ünde bakarsanız göremezsiniz tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

quote:

yamulmuyorsam ace plus a değil ace 2 ye jb geliyor

samsung resmi olarak duyurmuştu alacağını kaynak ;http://shiftdelete.net/jelly-bean-alacak-samsung-modelleri-40128.html

• quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

VATAN BİLGİSAYARDAN ALIŞVERİŞ REHBERİ;
    VATAN'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAZSANIZ SIKINTI YOK, BAKIP ÇIKMANIZI TAVSİYE EDERİM, FAKAT İADE VE DEĞİŞİM GİBİİŞLEMLER İÇİN GİDERSENİZ KANSER OLURSUNUZ BEN BUGÜN OLDUM!
    BİR ÜRÜN ALMAK İÇİN ÖNCE;
    -ÜRÜNÜ MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞ OLUŞTURUYORSUNUZ,(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME İÇİN KASAYA GİDİP SIRAYA GİRİYORSUNUZ,
    -TESADÜFEN KASANIN YANINDA ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY GÖRÜRSENİZ ONUDA MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞE EKLETİP (TEKRAR SIRADA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME YAPMAK İÇİN TEKRAR SIRAYA GİRMELİSİNİZ.

-İADE İÇİN KASADA SIRAYA GİRİYORSUNUZ, SIRA SİZE GELİNCE ÖNCE MÜŞ.HİZ. GİDİP KAYIT AÇTIRIN DİYORLAR
    -ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE MÜŞ HİZ.NE GİDİP KAYIT AÇTIRIYORSUNUZ(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÜRÜNÜ KASAYA GERİ GETİRİP SIRAYA GİRİP BEKLİYOR VE ÜRÜNÜ İADE ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ İADE EDERKEN, YERİNE ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY VARSA ONUDA MÜŞ.HİZ.NE GÖTÜRÜP KAYIT OLUŞTURMUŞ OLMALISINIZ YOKSA...... VER ELİNİ GIRTLAK KANSERİ...

VATAN DUDULLUDA MÜŞ HİZ. MAĞAZANIN DIŞINDA HER SEFERİNDE DIŞARI ÇIKIP GİRİYORSUNUZ ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE. MAGAZAYI BİRBİRİNE KATTIM AMA NE BİR MÜDÜR NE BİR GÜVENLİKÇİ KİMSE DERDİNİZ NEDİR DİYE SORMADI SORAMADI, BELKİDE VERİLMİŞ SADAKALARI VARDI.

be ne kin hocam indirim olunca piyasaya göre ucuzluk oluyor alışveriş yapmak zorunda değilsiniz ben vatandan alırım çoğu elektronik ürünleri hiç sorun yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnUSTA

quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-
    hangisi beyler ?
    LG Optimus L5 E612 512 Lira
    Samsung Galaxy Ace Plus S7500 596 Lira

Bu ikisi arasında tabiki ace plus. Ama bence 2 si de değil >>> işte bu <<<

Hocam JB 4.1 gelicek mi xperia U ya ?

Galaxy Ace Plus 4.1 gelicegi için alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: blackrewolf

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

CX200 Street aldım bende sabah netten,bir haftadan beri takip ediyorum.109 TL den 76 TL ye düştü.Bu ürünün indiriminde bir sıkıntı görmedim.

o kulaklığın fiyatı 89 TL başka mağazalarda 109 değil ama 76 ucuz elbette, sadece %30 indirim yok bunu belirtmek istedim

edit: 2 yıl önce %25 indirimle vatandan 75e aldım

bende kac ay once satrunden arakdasın dedıgı gıbı 89a almıstım. bu kulaklıga darty ciddi bir indirim yapmıstı bır keresınde 59 tl idi sanırım. 76 tl %30 indirimli hali ise bu vatan ğek samimi gelmiyor bana.

darty nin sattiklari metan garantili degil paralel ithalat kulaklik bozulunca metan ayni gun degistiriyor darty de durum boyle degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

beyler inanmayın indirime alın ispatı

2 yıl önce %25 indirimle 75 TL ye aldığım Sennheiser CX 200 Street II Kulakiçi Kulaklık şuan %30 indirimle 76 TL

2 yıl önce USD 1.43 tü.Şimdi ise 1.81..Yorum yaparken bunlarıda göz önüne alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theyapici

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Hesaplamayı şu şekilde yapacaksınız:

Resimde kırmızı çerçeve ile gösterilen fiyat üzerinden yüzde 30 indirim uygulayacaksınız. Yani resimdeki ürün için indirimli fiyat 205,1 TL olacaktır. tabi eğer vatan fiyatlarda değişiklik yapmazsa.

http://www.vatanbilgisayar.com/dahili-harddisk/wd-wd1002faex-35-1tb-caviar-black-sata-30-64mb-cache-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=44252
    205 lira kampanya 24-25 inde geçerli siz 23 ünde bakarsanız göremezsiniz tabi

Ne demek istediğinizi anlamadım. Ben zaten fiyat 205 TL olacak dedim ve bugün gördüğünüz üzere kampanyalı fiyat 205 TL.

• Bugün Konya'da bulunan Vatan Bilgisayar Mağazası'nı biraz turladım bütün reyonlar tıklım tıklım dı özellikle cep telefonu reyonunda millet peynir ekmek gibi Samsung S7500 Galaxy ace Plus ve Samsung galaxy ace S5830i kapışıyordu...
  • Fish icin de %30 indirim gecerli mi

Not:nakitte de %30 indirim var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bestanden -- 24 Kasım 2012; 23:05:42 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Hala şu vatanın sistemini anlayamadı insanımız.adamlar normalde de belli bir indirim yüzdesi ile satıyorlar, onunla oynama yapıyorlar.evet süper indirim olmuyor ama en azından genelde sattıkları ürünler diğer firmalara göre uygun oluyor.

En azından teknosa,electroworld veya mediamarkt gibi hiç bir zaman satmadıkları fiyatları yazmıyorlar broşüre.teknosa nın broşürüne bakım bakalım tv ler kaçtan kaça inmiş gözüküyor.%40 %50 ler havada uçuşuyor indirim oranlarında.ama ne hikmetse burada sadece vatan kitleniyor.

Vatanla hiç bir ilgim yok, hatta son 2 aydaki alışverişlerim teknosadan tv ve mediamarkttan çamaşır makinesi şeklinde ama vatana bu kadar yüklenilmesi hoşuna gitmiyor.sonuçta adamların ürünlerinin %80i piyasadan daha ucuz, bu da bir gerçek.

daha uygunsa başka yerde git oradan al geç.ben öyle yapıyorum kimse babamın oğlu değil.

Bu kısmına katılıyorum.

Vatan en azından harbi yani.

Ama asıl nokta o değil. Adam 1500TL lik ürünü %35-36 indirimle satıyoruz diyip 1400TL diyor. Bir bakıyorsun 2199TL nin üstü çizilmiş. Buradaki asıl olay ise bir bakıyorsun 10 tane 20 tane stok. Böl 10 mağazaya. Mağaza başı 2-3 ürün.

Vatan da ise tüm stok açık. Hızlı davranan alır.

• bir çok kişi vatanda indirim yok falan diyor ancak su ana kadar bir cok orjinal oyun aldım vatandan,kulaklık,mouse,ekran kartı vs.. aldığımda oldu ve hepsi gerçekten %25 indirimliydi piyasaya göre,diğer ürünleri bilemiyorum ancak bilgisayar,oyun konusunda indirim olduğu çok açık... En basit örnek,Aral'ın 100 liraya sattıgı Fifa,su an Vatanda 70 lira..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lizarazu77 -- 24 Kasım 2012; 23:24:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Fish icin de %30 indirim gecerli mi

geçerli ben almıştım 1 ay önce
    nakittede maazalarında %30 geçerli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re_death -- 24 Kasım 2012; 23:13:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: re_death

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Fish icin de %30 indirim gecerli mi

geçerli ben almıştım 1 ay önce
    nakittede maazalarında %30 geçerli

Peki fish icin %30 gecerli mi %30a sadece axess ve bonus yazmislar ama hicbir kategoride fish yok ve axessin alt grubu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.