Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: icarus06

2 3 ürüne indirim yapıp diğerlerinide yanında iteliyorlar milletde koyun pisikolojisinde doluşuyor ,sanki bedava birde kalabalığın resmini çekenlerede çok gülüyorum
    bana modem lazımdı bakıyım dedim bimeksde AirTies AIR 5343 99 tl indirimli varanda 112 tl ana sayfada tüm ürünlerde % 30 indirim yazıyor bunları şikayet etmek lazım milleti kandırıyorlar
     Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim

Senin mantığınla hiçbir firma indirim yapamaz.

Bimeks te indirimli diyorsun. Bir ürüne özel bir indirim var ise nokta atışı derler. Başka bir yerde daha uyguna bulamazsın. Bu böyledir hep. Misalen ben 350TL ye LG E900 telefon aldım. Bu fiyata başka yerde yok yani.

Ama işte %30 indirim diye bir tarzdaki çıkış ile en iyisini Vatan yapıyor.

Yani bakalım 380TL ye 2GB, 328TL ye ise 1GB 7850 var. 195TL ye 120GB Senkron SSD var. 200TL ye 2TB HDD var. 330TL ye mi ne 3D LCD var 23" ( Bundan aldım bir tane. Nette 324TL ye falan da var bir sitede ama o sitelerden hiç alışveriş yapmadım ve tasarımları da pek güven vermiyor zaten. Duyulmamış siteler. ) Gene edifier ses sistemi aldım. Beyaz. Zamanında Gold olacak firma ürünleri göndermemişti. Yerine Z623 vermişti. En son TEB Bonus %30 indirimi ile 1200TL lik alışveriş yapmıştım ve bir sonraki %30 da almayı kafaya koymuştum.

Daha önce de bahsetmiştim bu arada. Vatan sene sonu yaklaştığı için her hafta indirim yapıyor. Stok sayımları için stok eritiyorlar. Eğer çok satış olmaz ise %30 indirim gelir. Satış çok olur ise %25 ile kalırız. Az frenlemek lazım demiştim. Valla açıkçası ben ay sonunda girer diye düşündüm ama erken geldi. Adamlardan ne stok varmış. Sat sat bitmedi.

Neyse iyi ya. 355TL ye aldım edifier i. %25 ile 380TL+ oluyordu. 25TL oradan yırttık. Monitörde de bir o kadar var. Yani 50TL cepte kaldı. Zaten istediğim ürünlerdi sadece acelesi yoktu 50TL de iyi bir para yani az değil.

Yani burada insanlar salak değil. Her üründe elbette %30 indirim yok. Hatta %30 indirim çoğu üründe yok. Ama sonuç olarak piyasa ile kıyaslayınca azımsanmayacak oranda bir üründe %10 ve üzerinde indirim var.

Yani burada yok bindirim falan yazmanıza gerek yok. Salak değiliz, sıcak fırsatlarda gezenler en azından bir akakce.com a bakar. İndirimli ürünler içinde bakın bu fiyat iyi diyeceğiniz bir ürün var ise yazın çok daha faydalı olur. Olay vatan ı falan savunmak değil. Ama yani buraya girenler de belirli bir açıkgöz seviyesine sahip insanlar. Her Vatan konusuna gelip bindirim diye mesaj atmak buradakilere aptal demektir.

Ben yukarıda yazım. Mesele ekran kartlarında fiyat harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: furki06

Arkadaşlar 150 Liraya Kadar Power Supply Önerecek Var Mı ?

Tavsiyeleri Bekliyorum :)

http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/ocz-ocz600mxsp-eu-modxstream-pro-serisi-80plus-600w-guc-kaynagi-%28tak-cikart-kablolu%29/productdetails.aspx?I_ID=35126

Fatal1ty 550 watt mı bunu mu alayım hocam ?

İkiside aynı amper değerlerine sahip

• Dikkatli olun beyler sonra koskocaman kazığa oturmayasınız.

Bu arada 3630qm laptopların her türlü gideri var özellikle Samsung modelinin. Fiyatlar neredeyse US'e göre aynı ve bu fiyata kaçmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Galaxy S3 fiyatlarını öğrenen söyleyebilir mi ?
  • Büyük ve hantal ama bu fiyata üstelik network olması avantaj, bu nedenle az önce 1 adet satın aldım

https://www.vatanbilgisayar.com/Lazer%20Yaz%C4%B1c%C4%B1/oki-44951524-c301dn-renkli-lazer-yazici+network/productdetails.aspx?I_ID=62352

250 TL ye geçen yıl aldığım Epson' un toneri bitmişti. Toner almakla uğraşacağıma yeni yazıcı alıyorum

• Gene hazimsiz arkadaslar dolusmus sanki zorla mal satiyorlar vatan yazan topice girme arkadas :)

• Telefonda indirim yok :(

• annem için özelliksiz, sağlam 400-500 tl cıvarında tv bakıyorum hangi markayı tavsiye edersiniz
  • 60-70 lira civarindaki psu'lar icinde hangisini onerirsiniz?

• Çok acil cevap lazım max 1500TLye laptop önerisi lazım dayım istedi sorun çıkmaması için sanırım intele yönelmek daha iyi olur (i5) ne dersiniz?
  • indirimler pek inandırıcı gelmiyor artık. her hafta sonu turuncu kırmızı mavi :)
  • konya vatana gittim indirim yalan.
    teknosada kimse yoktu zaten.
    tv alan alıyordu zaten normalde de alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-
    hangisi beyler ?
    LG Optimus L5 E612 512 Lira
    Samsung Galaxy Ace Plus S7500 596 Lira

Bu ikisi arasında tabiki ace plus. Ama bence 2 si de değil >>> işte bu <<<
  • Yarın indirim devam ediyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

hafta arası gittim, birde bu sabah gittim.
    Tüm ürünler denen hiç bir üründe %30 indirim göremedim.
    TV reciver telefon notebook vs. bir cok urune zaten hafta arası bakmıştım. arada oynayan fiyatlar sanıldıgı gibi değil.

bilinçsiz o kadar çok insan var ki, hedef kitle onlar zaten.. indirim varmış gibi yapıp onları mağazalara çektik mi tamamdır diye düşünüyorlar sanırım
  • beyler bu vatanda peşin fiyata ürün satılmıyomu?? cevap verirken alıntı yaparsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesCimen

beyler bu vatanda peşin fiyata ürün satılmıyomu?? cevap verirken alıntı yaparsanız sevinirim

Evet peşin öderseniz de %30 indirimden faydalanabiliyorsunuz.
  • VATAN BİLGİSAYARDAN ALIŞVERİŞ REHBERİ;
    VATAN'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAZSANIZ SIKINTI YOK, BAKIP ÇIKMANIZI TAVSİYE EDERİM, FAKAT İADE VE DEĞİŞİM GİBİİŞLEMLER İÇİN GİDERSENİZ KANSER OLURSUNUZ BEN BUGÜN OLDUM!
    BİR ÜRÜN ALMAK İÇİN ÖNCE;
    -ÜRÜNÜ MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞ OLUŞTURUYORSUNUZ,(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME İÇİN KASAYA GİDİP SIRAYA GİRİYORSUNUZ,
    -TESADÜFEN KASANIN YANINDA ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY GÖRÜRSENİZ ONUDA MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞE EKLETİP (TEKRAR SIRADA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME YAPMAK İÇİN TEKRAR SIRAYA GİRMELİSİNİZ.

-İADE İÇİN KASADA SIRAYA GİRİYORSUNUZ, SIRA SİZE GELİNCE ÖNCE MÜŞ.HİZ. GİDİP KAYIT AÇTIRIN DİYORLAR
    -ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE MÜŞ HİZ.NE GİDİP KAYIT AÇTIRIYORSUNUZ(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÜRÜNÜ KASAYA GERİ GETİRİP SIRAYA GİRİP BEKLİYOR VE ÜRÜNÜ İADE ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ İADE EDERKEN, YERİNE ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY VARSA ONUDA MÜŞ.HİZ.NE GÖTÜRÜP KAYIT OLUŞTURMUŞ OLMALISINIZ YOKSA...... VER ELİNİ GIRTLAK KANSERİ...

VATAN DUDULLUDA MÜŞ HİZ. MAĞAZANIN DIŞINDA HER SEFERİNDE DIŞARI ÇIKIP GİRİYORSUNUZ ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE. MAGAZAYI BİRBİRİNE KATTIM AMA NE BİR MÜDÜR NE BİR GÜVENLİKÇİ KİMSE DERDİNİZ NEDİR DİYE SORMADI SORAMADI, BELKİDE VERİLMİŞ SADAKALARI VARDI.

• quote:

Orijinalden alıntı: brava 34

VATAN BİLGİSAYARDAN ALIŞVERİŞ REHBERİ;
    VATAN'DAN ALIŞVERİŞ YAPMAZSANIZ SIKINTI YOK, BAKIP ÇIKMANIZI TAVSİYE EDERİM, FAKAT İADE VE DEĞİŞİM GİBİİŞLEMLER İÇİN GİDERSENİZ KANSER OLURSUNUZ BEN BUGÜN OLDUM!
    BİR ÜRÜN ALMAK İÇİN ÖNCE;
    -ÜRÜNÜ MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞ OLUŞTURUYORSUNUZ,(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME İÇİN KASAYA GİDİP SIRAYA GİRİYORSUNUZ,
    -TESADÜFEN KASANIN YANINDA ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY GÖRÜRSENİZ ONUDA MÜŞ.HİZ. NE GÖTÜRÜP SİPARİŞE EKLETİP (TEKRAR SIRADA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÖDEME YAPMAK İÇİN TEKRAR SIRAYA GİRMELİSİNİZ.

-İADE İÇİN KASADA SIRAYA GİRİYORSUNUZ, SIRA SİZE GELİNCE ÖNCE MÜŞ.HİZ. GİDİP KAYIT AÇTIRIN DİYORLAR
    -ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE MÜŞ HİZ.NE GİDİP KAYIT AÇTIRIYORSUNUZ(BURDADA SIRADA MUTLAKA BEKLİYORSUNUZ)
    -ÜRÜNÜ KASAYA GERİ GETİRİP SIRAYA GİRİP BEKLİYOR VE ÜRÜNÜ İADE ETMEYE ÇALIŞIYORSUNUZ İADE EDERKEN, YERİNE ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİRŞEY VARSA ONUDA MÜŞ.HİZ.NE GÖTÜRÜP KAYIT OLUŞTURMUŞ OLMALISINIZ YOKSA...... VER ELİNİ GIRTLAK KANSERİ...

VATAN DUDULLUDA MÜŞ HİZ. MAĞAZANIN DIŞINDA HER SEFERİNDE DIŞARI ÇIKIP GİRİYORSUNUZ ELİNİZDEKİ ÜRÜNLE. MAGAZAYI BİRBİRİNE KATTIM AMA NE BİR MÜDÜR NE BİR GÜVENLİKÇİ KİMSE DERDİNİZ NEDİR DİYE SORMADI SORAMADI, BELKİDE VERİLMİŞ SADAKALARI VARDI.

Özet: Yerli kafa yönetim.

TR... Bunlar normal...

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

CX200 Street aldım bende sabah netten,bir haftadan beri takip ediyorum.109 TL den 76 TL ye düştü.Bu ürünün indiriminde bir sıkıntı görmedim.

o kulaklığın fiyatı 89 TL başka mağazalarda 109 değil ama 76 ucuz elbette, sadece %30 indirim yok bunu belirtmek istedim

edit: 2 yıl önce %25 indirimle vatandan 75e aldım

bende kac ay once satrunden arakdasın dedıgı gıbı 89a almıstım. bu kulaklıga darty ciddi bir indirim yapmıstı bır keresınde 59 tl idi sanırım. 76 tl %30 indirimli hali ise bu vatan ğek samimi gelmiyor bana.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.