Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Tüm Ürünlerde %30 indirim (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
5
Favori
48.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

7850 ler çok feci taciz ediyor beni ... Kredi kartı bilgilerimi bir yazıyorum bir siliyorum bir yazıyorum bir siliyorum ...

mağazada indirim olursa yarın vatana gitsem mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 24 Kasım 2012; 4:00:34 >
  • Bu sefer hakkatden indirmişler yalan yok
  • Fiyatlar mağazalarda da geçerli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

beyler

7850 ler çok feci taciz ediyor beni ... Kredi kartı bilgilerimi bir yazıyorum bir siliyorum bir yazıyorum bir siliyorum ...

mağazada indirim olursa yarın vatana gitsem mi

Az önce Sappire kaptım bitane, Ben sabaha kalmaz diyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

ssd lerden hangisi iyidir arkadaşlar f/p olarak 128gb veya 120gb lıklardan? Linkleri kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırır mısınız tıkladığınızda yanlış bi sayfa açılıyor çünkü.

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=120

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=58

Paraya kıyarım derseniz vertex 4 hocam ama fiyatı neredeyse piyasayla aynı bi önceki inidirmlerde daha uygundu

http://www.vatanbilgisayar.com/ocz-vtx4-25sat3-128g-128gb-vertex--4-serisi-sata-30-ssd(560mb-okuma--430mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=61417

Bana sorarsanız f/p kralı budur hocam

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/sandisk-sdssdx-120g-g25-120gb-extreme-sata-30-ssd-(-okuma-550mb---yazma-510mb)/productdetails.aspx?I_ID=58904
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre9110

ssd lerden hangisi iyidir arkadaşlar f/p olarak 128gb veya 120gb lıklardan? Linkleri kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırır mısınız tıkladığınızda yanlış bi sayfa açılıyor çünkü.

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=120

http://www.vatanbilgisayar.com/search.aspx?text=ssd&L2=OEMSSD&qs=|9=58

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/corsair-cssd-f120gbgt-bk-120gb-force-3-gt-serisi-sata-30-ssd-(555mb-okuma--515mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56068

Bu
  • Güzel indirimler var bazı ürünlerde, bazılarında fiyat piyasayla bir.. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saahin

Eğer her zaman ki %8 bindirip %25 düşürdüklerine %30 yapıyorlarsa güzel. Yoksa %13 bindrip %30 indirmişsin. Zaten ben o zaman senden piyasa fiyatına alıyorum. Piyasa fiyatı olduğun için satış yapabiliyorsun hiç bir farkı olmayacaksa bilinçli tüketici zaten bunu yemez. Direk %30'sa Vatan iflas bayrağını görecektir o zaman da...

Güzel yorum
  • yanlislikla yapilan %99 indirimden urun alan ve gelmezse dava etmeyi dusunen arkadaslara bir sorum var. ayni hatayi yapanin kendiniz oldugunu dusunun ne yapardiniz?

• biri gpsli tablet onerebilir mi lutfen.. f/p urunu olsun.. mobildeyim sayfalari gezmek bayaga sikinti.. belki vardir ama..

• 1360 ın %30 u 400 küsür lira indirim yapar xperia s in fiyatı 900 küsür olması gereken yerde 1200 küsüre bide utanmadan şok fiyat yazmışlar.Hadi ufak bi firma yalandan haber yapıp satsa neysede bu adamların %30 yalanını hiç mi bi denetim kurumu görüp uyarmaz? Tüketiciyi aldatmak değil de nedir bu? Aynı cihaz bimeks te 2200 e satılıyor. Hani kur'an da yok edilen şerefsiz vs kavimler olmuşya bizim bu kafayla nasıl hâlâ hayatta kaldığımıza inanmak güç.

• Eskiden çok yapardım hiç ihtiyacım yokken 20,30tl ucuz diye 300,400tl'lik ürün alma hatasını.İhtiyacı olanlar için çok güzel fırsatlar var ancak ihtiyacınız yoksa sakin olun arkadaşlar.

Düşünüyorum pc her ihtiyacımı karşılıyor yeni ürün almamı gerektirecek bir durum yok ama indirim var diye şunu alsam bunu değiştirsem düşüncesi aklımdan çıkmıyor bir türlü , Allah yardımcımız olsun
  • Vatan kaçta açılıyor ?

Açılır açılmaz şundan bir tane alayım diyorum.

http://www.vatanbilgisayar.com/logitech-980-000468-z-906-5+1-500w-thx-speaker/productdetails.aspx?I_ID=56018
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

@AnadoluEfes

Gerilmenize gerek yok. Alıp ya da almamanız beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Siparişlerin sonucu burada paylaşılırsa bilgi sahibi olurum o kadar. Gerisi umurumda değil.

Hocam sen yanlış anlamışsın gerginlik gerektiren bi durum yok biz işin hala eğlencesindeyiz ürünü aldım bankadan teyit ettirdim mail adresime sipariş onayı geldi %99 indirim ile alındı sonuçta sitedeki bir hata sonucu yada değil belki 30 yıllın indirimi oldu bilemeyeceğim ama sözleşmeyi iyice okudum kurallara uymayan bir alışveriş yok kendileri iptal edermi bilemem ederler ise her türlü kanuni hakkım oluyor sırf gıcıklığına tüketici mahkeme heyetine giderim

Hayirlisi olsun siz ve sizin gibi alanlar icin. Boyle firmalara aciyacak halim yok. Sahte indirimlerle bilincsiz vatandasin cebindeki paraya goz dikerlerse birgun bi yerden cikacagi beliiydi.

• %25 indirimli fiyatlarla aynı benim baktıgım ürünlerde...
  • anlamıyorum anlayamayacağım Türkiyede bir kurum yok mu şu vatanın yaptığı sahtekarlığa dur diyecek.htc 8x nerde 2000 tl de o fiyatı koymuşlar.ürünlerin hepsinde fiyat şişmesi var bazılarında normal zamana göre en fazla %10 indirim oluyor zaten o indirimi bazı sitelerdede görebilirsiniz.almayın arkadaş şu vatandan cidden sinir oluyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

3er 5er liraya ürün alanlar var. Göndereceklerini düşünmüyorlar herhalde. İnsanların iş yükünü çoğaltmaya ve buna bağlı olarak normalde yapması gereken işleri yapmasına engel oluyorsunuz farkındasınız değil mi? Bu yaptığınızla hem finans departmanında hem de sevkiyat departmanında çalışan insanların iş yükünü çoğaltmış oluyorsunuz.

Ondan sonra benim malım niye 1 haftada gelmedi diye, niye kredi kartıma iade 15 gündür yapılmıyor diye ağlarsınız.

Sen bimeks le kliksa olayini bilmiyosun herhalde

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

quote:

@AnadoluEfes

Gerilmenize gerek yok. Alıp ya da almamanız beni zerre kadar ilgilendirmiyor. Siparişlerin sonucu burada paylaşılırsa bilgi sahibi olurum o kadar. Gerisi umurumda değil.

Hocam sen yanlış anlamışsın gerginlik gerektiren bi durum yok biz işin hala eğlencesindeyiz ürünü aldım bankadan teyit ettirdim mail adresime sipariş onayı geldi %99 indirim ile alındı sonuçta sitedeki bir hata sonucu yada değil belki 30 yıllın indirimi oldu bilemeyeceğim ama sözleşmeyi iyice okudum kurallara uymayan bir alışveriş yok kendileri iptal edermi bilemem ederler ise her türlü kanuni hakkım oluyor sırf gıcıklığına tüketici mahkeme heyetine giderim

Hayirlisi olsun siz ve sizin gibi alanlar icin. Boyle firmalara aciyacak halim yok. Sahte indirimlerle bilincsiz vatandasin cebindeki paraya goz dikerlerse birgun bi yerden cikacagi beliiydi.

saçmalamayın, site üzerinden alışverişte bu kadar abartılı fiyatlar ile (200 liralık ürünün 20 liraya satılması) yapılan satış geçerli olmuyor, internet alışveriş sözleşmesinde belirtilmiştir zaten bu. dalgaya alınmaktan öte gidilemez böyle bir durum.

indirime gelince, bindirip indirme var bir çok üründe evet ama oem ürünleri ciddi anlamda indirime girmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 24 Kasım 2012; 8:02:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.