Şimdi Ara

Vatan bilgisayar seçili ürünlerde %18 oem indirimi (5600 xt pulse 2200 tl) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
3
Favori
10.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Msi bazooka var 525 liraya oda iyi geldi bana fiyatı yanlışsam düzeltin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yusufahmet16 Y kullanıcısına yanıt
    Bilmeyneler için demişsin kendin bilmiyorsun farklı GPU'sunun oyunlarda normal 2060'dan farkı yok.

KO modeli maliyeti düşürmek için özel olarak tasarlanmış aşırı dandik pcb ve heatsink kullanan bir model.

2060 dediğimiz kartta ülkemizde defalarca 2000-2200 bandından satıldı ve bundan daha üstün heatsink, pcb kullanıyorlardı.

Bu fiyata ise millet 5700 XT aldı.

Bu modelden kesinlikle uzak durun vrm soğutması bile yok, açıkta bırakılmış;
    https://www.youtube.com/watch?v=OheFoW2oyfw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Mart 2020; 15:42:59 >
  • APoTHeKe kullanıcısına yanıt
    eylülde 7000 e almıştık aynısının 256gb+1tb olan modelini işyerine. klavyesini hiç beğenmiyorum onun haricinde iyi oyun laptopuna benzemiyor tip olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin_92 -- 26 Mart 2020; 10:24:43 >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Msi 2070 tri frozr ürünü için ne diyorsunuz ? youtube vs yerlerde inceleme bulamadım, özellik olarak gaming trionun altında bir kart bu 3350 tl bu kurda ıyı fıyat ama bu kartın kronık sorunu var mı ?
  • İncelemesi yok çünkü firmalar bu tarz alt seviye modelleri inceleme için gönderip, foyasını ortaya çıkarmazlar.

Donanımdan anlamayan insanları 3 fan var diye kandırmayalı yönelik yapılmış bir model. Çünkü yıl 2020 hala soğutmanın fan sayısı ile alakalı olduğu sananlar var .

3 adet heatpipe kullanıyor, incehesapın 2800 tl'e sattığı zotac 2070 mini modelinde bile 5 heatpipe mevcut. Ayrıca bu msi modelini fin sayısıda düşük. Zaten öyle bir dandik kartki böyle uzun pcb kullanan kartlarda heatpipelar pcb ye paralel uzanmalı ama bunda 3 heatpipe dik yerleştirilmiş, bu tarz yerleştirme genelde uyduruk ürünlerde görülür.

Silikon kalitesi düşük, pcb si dandik, heatsinki dandik bir model, backplate ise plastik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 25 Mart 2020; 16:5:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

AMD için 144hz monitörlerde yüksek saat hızı sebebiyle sürekli bir ısınma problemi vardı yakın zamana kadar. Eğer hala çözülmediyse 3 fanıyla böyle bir kartı dolar kuru bu seviyedeyken almak mantıklı olabilir. Hem de ray tracing teknolojisi de tecrübe edilir bu sayede. Bence çok mantıklı bir seçenek şu an için. Yanlış hatırlamıyorsam 150₺ de worldpuan gelir, fiyat gerçekten mükemmel olur.
    quote:

Worldpuan'larınız para kadar değerli!

Worldcard'ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuan'lar, World Üye İşyerleri'nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

150 worldpuan 75 kuruş mu veriyor yoksa başka bir mantığı mı var? Worldcard almayı düşünüyorum da :)
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    5600 XT nasıl hocam iyimidir?

• Kadima kullanıcısına yanıt
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/bilgisayar-alisverislerinize-150-tl-worldpuan-destegi/s-23/c-12940/90000146188

RTX2070 linkini veren olarak da eğer yanlış yönlendirme yaptığım varsa özür dilerim, piyasadan en az 1000₺ ucuz ve üç fanlı MSI görünce dandik olma ihtimalini hiç düşünmedim. Galiba üç dan diyerek atlayan amatörlerden oldum Bu seviyedeki kartlara hakimiyetim pek yok, en iyisi bilinmeyen seviyede hiç yorum yapmamak aslında.

• g213 ; 290 tl ye vatan da. apex 3, corsair k55 ve g213 arasından hangisi tercih edilir. sessiz olması önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire RX590 Nitro vardı kaç kere denediysem satın alamadım. Sonrasında sadece mağazada demeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainmanstern

g213 ; 290 tl ye vatan da. apex 3, corsair k55 ve g213 arasından hangisi tercih edilir. sessiz olması önemli.
    Corsair K55 RGB kullanıyorum. İlk başta laptop klavyesinden geçince biraz absürt geldi. Hızlı yazan, bakmadan satırlar giren biri iseniz klavye bu konuda zorlayıcı. Tepkimesi gayet iyi ancak gömülme oranı bir tık fazla. Tuşa basmak için bir tık kuvvet uygulayarak içine gömmeniz gerekiyor. Onun dışında solda ekstra gaming tuşları, üstteki kısayol tuşları, rgb desteği gayet iyi. Hızlı yazı yazmak gibi bir gayeniz yoksa işinizi görür.
  • aslında 5600xt yi alacaktım 150tl kampanyası ile 2050tl ye gelecek ama rx580 kullanıyorum dotada 30fps için değmez sanırım zaten 120fps sabitte oynuyorum
  • 150 liralık world puanı nasıl kullanabiliriz, ona göre arkadaşlardan worldcard bulup almaya çalışıcaz bazı ürünleri.
  • Sofy.Tqb kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım, World Mobil den kampanyaya katılmanız gerekiyor sonra 1500TL üzerinde tek seferde alışverişi yapacaksınız. Ben banka kartıyla aldım

• şöyle bir bakındım da en uygun fiyat bu sanırım ?
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-500gb-970-evo-plus-nvme-m-2-ssd-okuma-hizi-3500mb-yazma-hizi-3200mb-.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kellezar -- 25 Mart 2020; 21:58:39 >
  • Güç kaynağı lazım bütçe 400 ile 700? arası rtx 2070 süper yada rx5700xt alıcam ilerde
    https://www.sinerji.gen.tr/sharkoon-650w-gold-zero-80-gold-yari-moduler-guc-kaynagi-pmu419199

Yardımcı olun çok karsız kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 25 Mart 2020; 22:14:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bilgisayar topluyorum fazla bir bilgim yok elimde ryzen 9 ve rtx 2080 sea Hawk var

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mpg-x570-gaming-plus-am4-amd-ryzen-ddr4-m-2-usb-3-1-anakart.html

Bu ana kart nasıldır?

• sahbazpower- kullanıcısına yanıt
    Asus tercih etmenizi öneririm.

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Hocam sessizlik aradığım için be quiet aldım. Çok da memnunum. Tam modelini hatırlamıyorum ama 500w 80 plus bronze modeli

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.