Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Rezaleti / Öne çıkarırsanız sevinirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
2
Favori
9.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
267 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    USB Type-C 60W olunca ne oluyor hocam, çok gerekli bir özellik miydi sizin için?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu tip tüketicinin haklı olduğu konularda ürün bedeli dışında ceza da verilse firmalar bu tip şeylere cesaret edemez. Şu anki durumda firmaların her iki durumda da ödeyeceği ceza ürün bedeli oluyor.

• Aragorn Elessar kullanıcısına yanıt
    Destekleyen bir laptopa bağlayınca tek kabloyla hem görüntü aktarıyor hem cihazı şarj ediyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynen hocam, aksi durumda macbooku sürekli ayrıca şarjda tutmak gerekiyor kapağı kapalı kullanabilmek için monitöre bağlayınca.

@Aragorn Elessar

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt

Başvurdum hocam tüm kanıtlarla, bu ay içinde karar çıkmasını bekliyorum. Teşekkürler.

• penguinn kullanıcısına yanıt

aynı olay benim başıma geldi. cayma süresinde iade ettiğim kargo bunlara giderken kırılmış. tespit tutanağı tutacağız falan filan diye oyaladılar. sosyal medyadan şurdan burdan yazdım cevap veren olmadı . sonra hakem heyetine başvurdum kazandım. paramı ödemediler icraya verdim. böyle bir firma . kesinlikle paranızı ödemeyecekler hakem heyetine başvurun zaman kaybetmeyin.

• Vatan’dan bende monitör aldım.Ben mağazadan satın aldım.bu tarz elektronik eşyaların kargoda zarar görme riski büyük.deneyerek satın aldım.ölü piksel vardı monitörde.hemen yenisini açıp sağlamını verdiler.ben memnun kaldım.umarım mağduriyetiniz çözülür.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • vatan bilgisayar pişmanlıktır!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan şubesine girmeyeli yıllar oluyor. Bu markalara seçim sonrası ciddi yaptırımlar gelecek. İyi para kaynağı olacak devlet hazinesine.

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Hakem heyeti kararını hiçe sayıp yine sizi mağdur etmeye çalıştıkları için paranızı aldıktan sonra Hakem Heyeti kararını yok saydıkları için savcılığa şikayette bulunsaydınız keşke. Güzel bir ceza yerlerdi...

• Yasalar ve yürütme organları halk dostu olmadığı için rezil bir dönemdeyiz.

• bana da rezil bir davranışta bulundular bende tv almıştım mağazadan 3-4 gün sonrasında servis gelip kuracaktı tv mağazada kaldı ertesi gün eski tv nin smart özelliği çalışmaya başlayınca vazgeçtim diye mağazaya gittim tabiki kabul etmediler..hakem heyetini aradım vatanın insafına kalmış dediler mağazadan alındığı için...insafsızlığına kalarak tv yi mecburen almak zorunda kaldım. sonrasında tabiki vatan benim için bitti...geçmiş olsun vatanın sitesine bile girmiyorum 8-9 aydan beridir bırak mağazasına girmeyi...

• Vatan bilgisayarın personellerindeki ego doktorlarda bile yok hareketleri tavırları acayip bozuk çok çabuk tersleyip alay ediyorlar kavga etmeden çıkana helal olsun inanılmaz rezil davranışlar sergiliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 14 Mayıs 2022; 22:17:49 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Hocam mediamarkt neden kattınız açana meraktan soruyorum

• SilenthillDream kullanıcısına yanıt
    Bilakis Vatan zaten gayet kazıkçı bir mağaza.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt

Burada siz haksizsiniz.

• hangi şehir hangi şube birader . yada internet mi . şu sıralar 50 60 binin altında televizyon kalmadı bi ara niyetlendiydim ama bu adamlar ankaradaki söğütözü mağazasında , internette stokta görünmeyen malları satmaya çalışıyorlar sanırım . lg 85 inch i gözüme dikmiştim bilmiyorum belkide teşhir malını kakalayacak adam arıyorlar hala ... çoğu lg modelleri ellerinde kaldı haala geçen senelerin mallarını stoktan çıkaramıyorlar . zaten de çıkaramazlar eski senelerin teknolojisine bugünün parasıyla en aşşağı 55 bin istiyorlar . fazla satılmayan bilgisayar reyonunda önde bu tip şeyleri stoktan temizlemek istiyorlar gibi olması . yemin ediyorum televizyon niyetlenmiştim ama bu parayı bunlara vermem artık . internetten sipariş zaten riskli bir muamma eğer büyükşehirdeki bir mağaza ise yazık valla yazık .. soğudum bu adamlardan ihtiyacım olsa bile alışveriş yapmam .

şaka yapmıyorum ama 5 sene önce aldığım asus marka laptop da ki o zamanlar 10 bin civarındaydı ölü piksel çıkmıştı . ve yine burdan söylüyorum asus gibi bir markanın sattığı laptop daki asd tuşları 1 senede silindi yakışmıyor 2 kere klavye değişti yine aynı şey oldu ayrıca tuş ve touch pad yekpare alanı çok kalitesiz sağa mı sola mı bastığın belli olmuyor çok rezil ve çok kere sinir etti beni . bir mac in touch pad inin 10 da biri kalitede değil .

tek beğendiğim tarafları ses sistemi hdd dışındaki bileşenleri ve adaptörü .. adaptörünün çıkış noktasının ucu çok kaliteli esnek bir plastikle korunmuş . asus iyi bir marka ama zamanında bu kadar para verdiğim şeyden bu kadar kalitesiz bir klavye beklemezdim . şuanki ortalama bir donanımla satışa çıkanların bandı en aşşağı 20 30 bin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 14 Mayıs 2022; 23:16:49 >

• vatandan hiç bişey almam. 200 liralık kulaklık için çirkeflik yaptıkları an benim için bittiler.

• Geçen ay pc toplayacaktım, bulunduğum ile de yeni vatan mağazası açılmış, açılışa özel indirim muhabbetine uğrayıp fiyat aldım. Hb, n11 den filan biraz fazla olsun ama en azından kargo bekle, kurulum falan filansa 3-5 fazla olsun vatan mağazadan alayım dedim. Ürünleri akşam aldım, gece aynı ürünleri vatan ın internet sitesinden araştırdım, mağaza ile vatan 'ın internet sitesi arasında en az % 20 fark var. 12 bin ti de de hayli fark ediyor. Ertesi günü açılmayan ürünleri iade ettim baya uğraşarak. Nerdeyse 1 ay olacak ama adamlar halen iademi yatırmadılar. Boşu boşuna kredi kartı ekstresine yansıdı, ödemek zorundayım. Amazon dururken vatan gibi bir tr esnafından ürün alan benim kabahatli. Şimdi işin yoksa iade için mağazaya git gel uğraş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.