Şimdi Ara

Vatan bilgisayar notebook %18 kdv indirimi sabah 6 ya kadar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
2
Favori
4.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tam sipariş verdim, kargo ekranında ups kargo geldi, rezil ups!!!!!
    caydım....
    keşke yurdiçi aras yada mng kargo ile çalışsalardı.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deneme1 -- 30 Nisan 2017; 20:11:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

tam sipariş verdim, kargo ekranında ups kargo geldi, rezil ups!!!!!
    caydım....

Sorma hocam ya.adamlar cumartesi çalışmıyor.müşteri hizmetleri de çalışmıyor.kargo takibi rezalet.hepsiburada dan aldığım ürün ertesi günü sabah elimde oluyor.bunlarda 5 gün oldu daha ürün ulaşmadı.ürün sağlam gelir diye umut ediyorum.vatan bilgisayar da sıkıntı.ürünü 2 günde faturalandırıp kargoya teslim edemedi.bu nasıl hizmet anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekkin

quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

tam sipariş verdim, kargo ekranında ups kargo geldi, rezil ups!!!!!
    caydım....

Sorma hocam ya.adamlar cumartesi çalışmıyor.müşteri hizmetleri de çalışmıyor.kargo takibi rezalet.hepsiburada dan aldığım ürün ertesi günü sabah elimde oluyor.bunlarda 5 gün oldu daha ürün ulaşmadı.ürün sağlam gelir diye umut ediyorum.vatan bilgisayar da sıkıntı.ürünü 2 günde faturalandırıp kargoya teslim edemedi.bu nasıl hizmet anlamadım.

bazı firmalar sırf ups ile anlaşmalı diye garantili ürünleri mecbur bu heriflere vermek zorundayız, işte resmini attığım gibi benim modem 15 gündür ellerinde rehin ve en yakın ups 80 km. diğer tüm kargolar bana en faz 500 metre... tüm kargolar dün açıktı birtek bu kapalı..Vatan bilgisayar notebook %18 kdv indirimi sabah 6 ya kadar

• Hp nin bc018nt sinin dün mediamarktsn 2.795 e alacaktım uzun zamandırda takip ediyordum iyikide almamışım hpnin iade kampanyasını unutmuştum onun dışında arkadas koskoca forumda bak bi senedir takip ediyorum gtx950 çıkıyor 60 ondan çok çok daha iyi onu bekleyin 1000 li seri geliyormuş onu bekleyin abi bunun sonu yok biz zaten diziüstü alıyoruz hani buna açgözlülük diyeceğim artık benim arkadaşın gt840 lı dizüstüsü bf4 ü iyicede oynatıyordu diye hatırlıyorum,sonuç olarak biliyorsunuzdur bi bc018nt(i7 2gb ekran kartı) bide bc018nt(i5 4gb ekran kartı) modellerinde indirim olursa hp iade kampanyasıyla düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.