Şimdi Ara

Vatan bilgisayar kullanılmış modem sattı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir Bornova şubesinden dün 17.30 gibi zyxel modem aldım 129 TL ye. eve geldim kurulumu yapacaktım ki kutunun içerisinden 1 hafta öncesi tarihli başka biri adına kesilmiş slip fişi duruyor. sonuç itibariyle aynı gün iade yaptığım için kredi kartından borcu sildiler ancak netten bakınca bildiğin ikinci el mal satmayı vatan alışkanlık haline getirmiş. kasada iade işlemi yaparken kasiyer tarafından yanlışlıkla 4k tv yere düştü. gerçi tv yi alan arkadaş değişmesini istedi ancak gene iteleyecekler birine. artık vatandan tek çöp almam, siz de almayın, aldırmayın.

• Maalesef ülkedeki çoğu firma iş ahlakına sahip değil, kendilerinde olmayan ahlakı çalışanlardan da beklememek gerek, buyuk ihtimalle ustlerden gelen emir doğrultusunda bu şekilde davranmak zorunda kalıyorlar. Tek çözüm bu gibi firmalardan elzem olmadıkça alışveriş yapmamak oluyor. Bu size örnek olmuş bundan sonrası için bence ufak meblağlı bir ürünle atlattığınız için şanslısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilişimden anlamayan personeller çalıştırmaya devam ederse batacak adamlar, hard diskleri top gibi atıyorlar, işe girerken sertifika falan istese iyi olacak bu vatan
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeRun

bilişimden anlamayan personeller çalıştırmaya devam ederse batacak adamlar, hard diskleri top gibi atıyorlar, işe girerken sertifika falan istese iyi olacak bu vatan

Asgari ücret ve komik rakamlara ulaşabilen satışa göre prim sistemi ile tecrübeli eleman çalıştıramayacağı için sonuç kaçınılmaz olarak harddiskleri elden ele atanlar olacak...
  • Bence bu hatalar orada çalışanlardan kaynaklanıyor. Buda tabiki işçinin hakkını vermemekle.
    Bir çin ata sözü şeyle der. Sen çalışanını Mutlu et ki o da müşterisini mutlu etsin
    uydurdum çin min atasözü değil bir yerden duymuştum tam konuya denk gelince kullanayım dedim. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.