Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar Garanti '6 Ay Önce Topladığım Sistem'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Vatan Bilgisayar Garanti '6 Ay Önce Topladığım Sistem'
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    603 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, 6 ay önce sağlam bi sistem topladım..Yaklaşık 3 4 ay önce Monitör'Ün HDMI cıkısında problem vardı ya da ekran kartının, hangi kabloyu takarsam takıyım HDMI calısmıyordu bi türlü bişey demedim.Şimdi ise ekran kartımda büyük bi problem var çizikler falan mevcut oyuna girince, ben şimdi garanti belgesi ve fatura ile gidersem işler nasıl devam edicek yani demek istediğim kart'ı orda test edicekler mi ya da monitörü yoksa direk servise mi yollıycaklar, ücret vermem gerekicek mi? İlk defa garantiye bi ürün vericem de.

|
    |

”Işık, karanlık olmadan var olamaz. İkisinin de bir gayesi var.
    Benim karanlığımın bir gayesi varsa o da bu dünyaya biraz denge getirmektir."

• Yüzbaşı
    363 Mesaj
    Sorunun hangi parçada olduğunu öğrenin önce, ardından o parçayı kutusuna koyup garanti belgesi ve faturanızla Vatan Bilgisayar'a verin. Garanti kapsamında sizden para talebinde bulunmazlar zaten.
    |
    |
    "Biz doğrudan doğruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
google reklamları
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.