Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar fiyatları hakkında

9
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> Vatan Bilgisayar fiyatları hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1175 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar,

Vatan'dan pc toplayacaktım, ayın 5'inden önce 1197 lira olan sistem fiyatı şimdi oldu 1227 lira ve her gün dolar kuruna bağlı yükseliyor. Acaba Cumhurbaşkanlığı seçimine bağlı olarak mı yükseliyor bu dolar ? Seçimlerden sonra düşer mi acaba ? yada daha da mı yükselir ?

|
    |
    Intel Core i5 4690K -MSI AERO ITX 1060 6 GB- MSI z97 Gaming 5 - Sandisk Extreme 120 gb SSD-1 tb WD Blue wd10ezex- 8 GB Corsair Vengeance 1600 mhz ram - Zalman z11 Plus - FSP HEXA+ 500W - Samsung 27 inç FreeSync Monitor -Steelseries 7g - Logitech G502 - Razer Goliathus-Logitech g930
  • Teğmen
    217 Mesaj

Valla bu borsanin tek puf noktasi sabir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Powerofdreams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok kasma bana göre herşey olacağına varır..

#SecretSeal
  • Binbaşı
    1175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Graves or Feed

2.26 kur vardı şubatta; bilgisayarı o zaman toplamıştım. Sen düşün (Gigabyte gtx 760 924 liraydı. Şimdi 856 lira.)

Çok kasma bana göre herşey olacağına varır..

Hayırlısı hocam şu seçimlerin geçmesini beklicem güç bela.Şirket ayın 5'inde yatırsaydı şimdi çoktan almıştım Seçimlerden sonrada aynıysa alıcam
    |
    |
    Intel Core i5 4690K -MSI AERO ITX 1060 6 GB- MSI z97 Gaming 5 - Sandisk Extreme 120 gb SSD-1 tb WD Blue wd10ezex- 8 GB Corsair Vengeance 1600 mhz ram - Zalman z11 Plus - FSP HEXA+ 500W - Samsung 27 inç FreeSync Monitor -Steelseries 7g - Logitech G502 - Razer Goliathus-Logitech g930
  • Yarbay
    2666 Mesaj

Şu an fiyatlar beklenilenden ucuz da olsa pahalı da olsa bu saatten sonra seçimleri ve devamındaki bir haftayı beklemek kağıt üzerinde daha mantıklı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Şu an fiyatlar beklenilenden ucuz da olsa pahalı da olsa bu saatten sonra seçimleri ve devamındaki bir haftayı beklemek kağıt üzerinde daha mantıklı.

Valla istesem şu an alabilirim zor tutuyorum kendimi ama dediğiniz gibi mantıklı olan haftayı beklemek
  • Yarbay
    2666 Mesaj

Sabredebilecekseniz ve acil bir durum da yoksa 16 - 17 Ağustos'a kadar bekleyin.
    |
    |

1. sipariş verdikten sonra takip edemiyorsunuz 6 aydır sistemleri bozuk yada bilinçli olarak kapalı.
    2. müşteri hizmetlerine ulaşmak için günün hangi saati olursa olsun en az 50 dk beklersiniz.
    3. siparişi iptal etmeye kalkarsanız 1 aydan önce mümkün değil para iadesi alamazsınız.

hepsini tek tek yaşadım. 2 yıl önceye kadar mükemmel sistemleri vardı sorunsuzdu ama şimdi çok kötü bir durumda."

bu mesajı içinde "vatan bilgisayar" geçen her konuya yazıyorum ben pişman oldum başkası aynısını yaşamasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: tertero

"vatan bilgisayarın internet sitesinden sakın hiçbirşey almayın sürünürsünüz.

1. sipariş verdikten sonra takip edemiyorsunuz 6 aydır sistemleri bozuk yada bilinçli olarak kapalı.
    2. müşteri hizmetlerine ulaşmak için günün hangi saati olursa olsun en az 50 dk beklersiniz.
    3. siparişi iptal etmeye kalkarsanız 1 aydan önce mümkün değil para iadesi alamazsınız.

hepsini tek tek yaşadım. 2 yıl önceye kadar mükemmel sistemleri vardı sorunsuzdu ama şimdi çok kötü bir durumda."

bu mesajı içinde "vatan bilgisayar" geçen her konuya yazıyorum ben pişman oldum başkası aynısını yaşamasın..

Yapma hocam ya o zaman inventustan mı alayım ?
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
üniversite
Lastik Fiyatları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,273
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.