Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR FİYATLAR AÇIKLANDI ASUS TUF RTX3080 GAMING 10GB - 8.096 TL DEN BAŞLIYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
4.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 45
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • asko56 (7 mesaj) ugrpkr (4 mesaj) SYLAS (4 mesaj) OssiiE (3 mesaj) gokhyildiz (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
8 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> VATAN BİLGİSAYAR FİYATLAR AÇIKLANDI ASUS TUF RTX3080 GAMING 10GB - 8.096 TL DEN BAŞLIYOR!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    675 Mesaj

Siz hiç Vatan’a arızalı ürün götürdünüz mü ?

** Edit : sonradan gördüm yazdığınız cevabı

Vatan’dan iğne bile almam.
    En son termal macun almaya gittiğimde Rampage var dedi şaka gibi.

Servis konusuna gelince onlar sadece aracı firma. Resmî dist. Garantili satan birçok firma var ve Vatan’a göre fiyatları daha uygun. Webdenal, QP, Eternal vb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 15 Eylül 2020; 16:38:55 >
    |
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9617 Mesaj

hep vatandan almıyorum ki. İncehesap ucuz diye alırdım hep anlasmalı servis garantisi verdiler dandik dandik servilerle ugrastım thh ile bekliyorum suanda. Amazon ve vatandan alıyorum artık. En azından Türkiye garantilli oluor. Mesela ssd samsung turkıye garantili vatandan aldım sorun olrusa muhattabım samsung türkiye ekibi. İşlemciyi ve diğer parçaları da artık araştırıp resmi distribütör garantili satan yerlerden tercih ediyorum.
    |
    |
    OssiiE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet bahsettiğim konuda bu zaten Resmî dist. İthalatı olmayan ürünleri zaten uygun fiyata koyuyorlar.

Ama Vatan 100 TL bile ucuz olsa gene almam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9617 Mesaj

size kalmıs hocam. Ben en son monıtoru anakartı ve ekran kartını gidip ordan elden aldım. Monıtor vs kargolarda haşat olabiliyor test ettirip ordan alıyorum hep zaten.
    |
    |
    OssiiE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    amazon.com ve amazon.de de hala kart listelenmemiş sanırım. Hergün bakıyorum ama tık yok...

Edit:

Asus'un sitesinde göre OC sürümü ile normal sürümü arasında pek fark yok. 2x8pin güç girişi vs herşey standart. OC sürümünde minnacık bızıklamışlar kartı 500TL fiyat farkı çıkmış.
    https://www.asus.com/Product-Compare/?products=qd2z2fai4rv29irz,sllsnshqqjg0x9oj&b=1

Bu arada 3090'larda 24GB bellek olduğu netleşti sanırım değil mi? Asus öyle demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnacoN -- 15 Eylül 2020; 17:24:42 >
    I7 5820K 3.3@4.5GHz with Water Cooling | Asus X99-A USB 3.1 | Kingston Fury 4x4GB DDR4 2400MHz@3000MHz | MSI GTX 1080 Sea Hawk X | SanDisk Extreme Pro NVMe 500GB | 2x Samsung 850Evo 120GB RAID0 + 1TB JD NVME SSD + 2xSandisk SSD Plus 240GB RAID0 + 500GB WD | Asus 2014L1T | LG 34WK500 + Vestel 50U9500 TV | Tagan 2 Force 800W | G15 +Copperhead | Pioneer HTP-071 HI-FI | CM Stacker | SB Arena Headset |G930 | Switch | PS4 2TB | PS3 | XboxOneX 2TB |Xbox 360S | Nintendo Wii

Youtube Kanalım:http://bit.ly/2GkLCAP Teknoloji Odası

• Yarbay
    4627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Siz hiç Vatan’a arızalı ürün götürdünüz mü ?

** Edit : sonradan gördüm yazdığınız cevabı

Vatan’dan iğne bile almam.
    En son termal macun almaya gittiğimde Rampage var dedi şaka gibi.

Servis konusuna gelince onlar sadece aracı firma. Resmî dist. Garantili satan birçok firma var ve Vatan’a göre fiyatları daha uygun. Webdenal, QP, Eternal vb.

gördüğüm yerlere yazıyorum ama baskası tarfından yazılınca ve bunu okuyunca buyuk keyıf alıyorum

Vatan iğne alma olayını geçtim. Birşey sormaya bile girmem. Şeytan dürter filan o arada alırız filan. Dertsiz başımıza dert sonra.
    |
    |

You've gone for column D. [Turns to the patient]

Why? [Patient sighs] The simple answer is "If you don't try, you can't fail".

• Yarbay
    2374 Mesaj
    Vatan'dan ürün mü alınır beyler, piyasadaki en pahalı ürünleri satan bir yer.
    |
    |
    ne güzel kart canlı canlı tazecik

|
    |

Orijinalden alıntı: AnacoN

amazon.com ve amazon.de de hala kart listelenmemiş sanırım. Hergün bakıyorum ama tık yok...

Edit:

Asus'un sitesinde göre OC sürümü ile normal sürümü arasında pek fark yok. 2x8pin güç girişi vs herşey standart. OC sürümünde minnacık bızıklamışlar kartı 500TL fiyat farkı çıkmış.
    https://www.asus.com/Product-Compare/?products=qd2z2fai4rv29irz,sllsnshqqjg0x9oj&b=1

Bu arada 3090'larda 24GB bellek olduğu netleşti sanırım değil mi? Asus öyle demiş.
    Ben şunu anlamıyorum. OC lu diye ayrı kart çıkarıp uçuk fiyattan satıyorlar. Fakat kart aynı kart. OC suz modeli alıp ben OC yapsam aynısı olmayacak mı? Belki de daha iyisi. Sonuçta soğutma bloğu da aynı kartın özelliği de aynı.

• Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Şuraya iki resim daha ekleyelim QP fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 15 Eylül 2020; 21:26:49 >
    |
    |

• Çavuş
    43 Mesaj
    yeni tasarımlar harika olmuş. nedense bende yıllardır asus kullanırım hiç bir aksiliğini görmedim aksine oldukça iyi bir hizmet anlayışı var. garantide işlemleri hızlı ilerliyor , kullanıcı hatası yoksa ürünün arkasında duruyor ki zaten 3 yıl garantiyi boşuna vermiyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    kaliteli markaya pahalı fiyatlar gelir, ne beklenebilir ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3854 Mesaj
    bu vatanın halen batmamasını anlamıyorum? halen buradan alışveriş yapan sazanlar var demekki.

aynı kafadaki goldbilgisayar, bimeks falan hepsi battı bi vatan kaldı.. onun da eli kulağında.. bu tarz firmaların faydadan çok zararı oluyor açıkcası.
    cenktans90

Yurtdisindan kazik kargo ile toplam 7400 gelen kartlar icin mi konusuyorsun? Ustune 1800TL kar bicmis herifler. Uyanin
    |
    |
    Carlsén kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    531 Mesaj
    bence başka sitelerden 7000 tl ye alırız gibime geliyor
    |
    |

Battlefield ID: YSUNAR

KAOS CLAN -ADMIN
  • Yarbay
    2014 Mesaj

Öyle değil o iş. Çipler seçiliyor. OC potansiyeline göre Strix OC, Strix, TUF OC, TUF şeklinde kartlara yerleştiriliyor. Senin dediğin gibi her çip aynı olsa ASUS ROG Strix OC'den başka kart çıkarmaz. Her marka böyle, sadece Asus değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shruikan -- 16 Eylül 2020; 4:16:56 >
    |
    |
    danteauditore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Devirmci adam en zengin yüzde 20 ile en fakir yüzde 20 nin gelirden aldığı pay arasında 8 kat fark olmasına izin vermez. Demir yumruğu ile zenginden alıp fakire verir ve sosyal adaleti sağlar.
    |
    |

İnsan bencildir; çalışkanlık, işinde disiplin, sürekli gelişme ve sosyal adalet gibi vasıflar ile bezenmiş otoriter bir rejim ülkemize sonra da insanlığa çok kazandırır.

Yaşasın, bir milleti baştan var eden Sakarya Muharebesi'nde Duatepe'yi ele geçiren 38.alay, ki zaten şan içinde sarılıdır( Mukaddes tarih 10 Eylül 1921)

Hani İsrailoğulları çocuklarını havralarına adarlarmış ya, işte öyle bir adanmışlık ülkesine insanlığa.
  • Yarbay
    12605 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

bu vatanın halen batmamasını anlamıyorum? halen buradan alışveriş yapan sazanlar var demekki.

aynı kafadaki goldbilgisayar, bimeks falan hepsi battı bi vatan kaldı.. onun da eli kulağında.. bu tarz firmaların faydadan çok zararı oluyor açıkcası.
    Bazen guzel kampanya yapiyorlar ama dedigim gibi "bazen"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vatan + Asus fiyatı ile 8 bin liraya satılıyorsa Zotac, Palit, Sapphire vs derken 6500-7500 liradan başlar uygun fiyatlı modeller. RTX 3070'i de 4500-5000'den alsak yeter bana. 5 sene kafam rahat eder o zaman. Para biriktirmeye başlayayım..

En cesur kdv indirimini vatan yapıyor işte. İşe yaradığı dönemlerde var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SLaYeR KiNG kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Gülüş Tasarımı
Canlı Tv izle
Ekonomi
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,392
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.