Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR FİYATLAR AÇIKLANDI ASUS TUF RTX3080 GAMING 10GB - 8.096 TL DEN BAŞLIYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
5.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VATAN BİLGİSAYAR FİYATLAR AÇIKLANDI ASUS TUF RTX3080 GAMING 10GB - 8.096 TL DEN BAŞLIYOR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 15 Eylül 2020; 15:23:12 >

• hocam bu fiyatları sallamayın vatan her zaman böyle gidin bir fiyat karsılaştırın diger firmalarda bakın kafadan hep 500 1000 oynar vatandan ürün alınmaz ve ilk fiyatlar keriz silkeleme operasyonudur bekleyen kazanır

buyrun size baz örnek
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx2080-ti-gaming-x-trio-11gb-gddr6-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html 13.657 TL

https://www.sinerji.gen.tr/msi-geforce-rtx-2080-ti-gaming-x-trio-11gb-gddr6-352-bit-ekran-karti-p-27283 12.756,59 TL

Aradaki fark 900 lira

yani gelen fiyatlardan 500 ila 1000 lira arası düsün diger satıcılar için
  • Pahalı.
  • Bunu en güzel açıklayan video hemde Japonca.

• Kaç paradan bekleniyordu bu kartlar pahalı denilmiş merak ettim yurtdışında ne kadara geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna ek, ekonomik alanda da devrimci bir ülke olduğumuzu ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 15 Eylül 2020; 10:39:43 >
  • hocam bu fiyatları sallamayın vatan her zaman böyle gidin bir fiyat karsılaştırın diger firmalarda bakın kafadan hep 500 1000 oynar vatandan ürün alınmaz ve ilk fiyatlar keriz silkeleme operasyonudur bekleyen kazanır

buyrun size baz örnek
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx2080-ti-gaming-x-trio-11gb-gddr6-352bit-dx12-nvidia-ekran-karti.html 13.657 TL

https://www.sinerji.gen.tr/msi-geforce-rtx-2080-ti-gaming-x-trio-11gb-gddr6-352-bit-ekran-karti-p-27283 12.756,59 TL

Aradaki fark 900 lira

yani gelen fiyatlardan 500 ila 1000 lira arası düsün diger satıcılar için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 15 Eylül 2020; 16:13:32 >

• hapocod kullanıcısına yanıt
    asko56 kullanıcısına yanıt
    Bakınız atlıyorsunuz VVVVVV tipi yükselme bakın burası çok önemli illa donkişota anlatır gibi mi anlatayım.

@asko56

Bu arada sinerji,qp,vatan,itopya ile görüştüm kartlar eliniz de mi ne zaman satış açılacak diye.

QP,sinerji biliyor söyleyemiyor bu hafta içinde en kötü haftaya sarkar dedi.Vatan bu hafta satışta diyor itopya sitemizi takip edin dedi başka bir şey demedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alkımm -- 15 Eylül 2020; 11:0:16 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    9500 değil de 8500 olsun, ne değişecek. :)
  • Alkımm kullanıcısına yanıt
    hocam bizim arkadaşlar ile görüstüm çıkısı yapmış firmalara zaten firmaların elinde de kartlar bekletiyorlar dolar kurunun pozisyonuna göre sekillenicek ama vatandan daha uygun olucaktır diye düsünüyorum
  • Zenohsama kullanıcısına yanıt
    dostum o kart 8500 vatanda ise diger firmalarda o model 8000 yada 7700 olur yani bügün 500 lira az paramı gidipte 500 lira fazla vatan bilgisayara nedne bayılıyım
    ekleyelim diğer sitelerde taksit yapınca fiyat vatanı yakalayabiliyor bazende geçebiliyor.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    o çok önemli degil köksalım yeter ki rekabet olsun taksit işine gelecek olursak evet 12 taksit yaptıgında vade fazla koyuyor ama gene vatana vermem acayip dolandırıcı firma
  • kartların Hepsiburada'ya gelmesi ne kadar sürer ?
  • kuru 8 ile çarpsan 5600 lira yapıyor. %50 vergi desen 8400 yapıyor 3080 founders edition. üzgünüm vatan computer.
    Bu yayın yasağı olayına mı takıldılar acaba ? Sabah uyku sersemi yakalarım diye aradım biliyorum ama söyleyemem deyince aha dedim kartlar ellerinde. Fiyat olayı da getirdikleri fiyatın üstüne koysunlar geçsinler hep görüyoruz fiyatlar aktif olarak güncelleniyor.Yarın yasak kalkınca bakalım satışa açılacak mı.
  • 12-14 bin olur bizde diyenler vardı neredeler

aynen bugün çoğu ürünü indirimli alıyorsak rekabet sayesinde , mesala 3 taksitli 1190₺ rx 570 aldim sinerjiden diğer bilindik sitelerde 1500₺ den aşağı rx 570 yoktu.

vatan'da vade farkı yok. Asıl diğer siteler dolandırıyor. 1300 lira diyor, 6 taksit yapayım diyorsun 1600 oluyor. Vatan en azından dürüst, fiyat hep böyle diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: asko56

o çok önemli degil köksalım yeter ki rekabet olsun taksit işine gelecek olursak evet 12 taksit yaptıgında vade fazla koyuyor ama gene vatana vermem acayip dolandırıcı firma
    Faizle taksitli diğer sitelerden alınca vatandan faizsiz taksitle alım hemen hemen aynı paraya geliyor

• Çok da şaşırmamak lazım. Yurtdışından vergileri ödeyip alırsınız arkadaşlar. Yeni gümrük değişiklikleriyle ne kadar oluyor fiyat bilmiyorum tabi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.