Şimdi Ara

VATAN BİLGİSAYAR AYIPLI ÜRÜN TEST SÜRESİ SAÇMALIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> VATAN BİLGİSAYAR AYIPLI ÜRÜN TEST SÜRESİ SAÇMALIĞI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1524 Mesaj
    Dün akşam 5 civarı bostancı vatan bilgisayardan

R9 280 DUAL-X - CORSAİR GS 2.0 128GB SSD - 4GB CORSAİR RAM - XİGMATEK RED SCORPİON İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Satın aldım.

Müşteri hizmetleri bunların montajını ve testini sağlayıp tarafıma 2 saat sonra teslim etti. Kasa mı teslim alıp eve gittim. SSD Diskime format atmaya çalıştığımda %60 ile %70 arasında "windows gereken dosyaları bulamıyor" hatası verdi. Daha sonra farklı bir cd ile denedim. Yine aynı hatayı verdi. Daha sonra SSD diske değil kendi hard diskime windows 7 kurdum. Hatasız kurulum yapıldı. Ardından hemen vatan bilgisayarı arayıp durumu müşteri hizmetlerine anlattım. Kasayı yarın getirmem gerektiğini Sıfır SSD Diskin arızalı olabileceğini söylediler. Bu sabah kasayı götürüp teslim ettim. Akşam 19:30 - 20:00 civarı iş çıkışımda gelip alacağımı söyledim. Ardından 2 saat sonra saat 11 gibi arayıp bilgi almak istedim ama ulaşmadım. Daha sonra saat 16:50 civarı tekrar aradım. Telefona Tolga bey çıktı. Bana bilgi vermediklerini ve 48 saat test süresi olduğunu söyledi, bende akşam gelir alırım dediğimde "eğer olmuşsa alırsınız" deyip kapattı.

Ben bir gün öncesinde sıfır bir ürün alıyorum. Aldığım gün ürünün ayıplı olduğunu bizzat görüyorum. Ardından bu sıfır ayıplı ürünü müşteri hizmetlerine verdiğimde bana "48 saat test süresinden geçebilir " deniliyor. Ben sıfır aldığım ürün ayıplı çıktı diye 48 saat onların ayıbını bulmasını beklemek zorunda mıyım? Çıkarın bana verdiğiniz ayıplı SSD'yi. Takın test bilgisayarınıza istediğiniz kadar test edin. Benim ayıplı ürünümün yerine sorunsuz bir SSD Diski bana verin. Beni kendi ürününüzün ayıbı için 48 saat beklemek zorunda bırakmayın.

Bunu müşteri hizmetlerine söylediğimde "prosedür bu" dedi. Ulan Prosedürünüzü ....... diyecektimde zor tuttum kendimi.

Akşam iş çıkışı gidip orda olay çıkarıcam. Bu zamana kadar iyi müşteri olduk, onlar bizi mikti. Bir de kötü müşteri olalım bakalım ne oluyomuş.

Bu kadar adi bir firma görmedim bir daha da asla vatandan hiç bir şey almam, sizde almayın.

|
    |

• Binbaşı
    1524 Mesaj
    up
    |
    |
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.